B92 ponos Srbije

b92,blic,danas i vreme su jedini nezavisni mediji u ovom trenutku u srbiji..situacija u medijskoj sferi je u odredjenim oblastima mnogo gora nego u vreme kada je medijskim prostorom harao aleksandar "gebels" vuchic...
 
serb_pagan:
nezavisni od nacionalisticke histerije,koja je srbiji mnogo zla nanela,a koja polako ponovo preuzima primat u medijima...
Ali zato zavisni od stranih vlasnika. 49% B92 je u rukama stranog kapitala koji nije bas najbolje definisan. Zvanicni podatak RRA.

A sto se tice "nacionalisticke histerije", covek iz Medjunarodne krizne grupe, mislim da se zvase neki Lajon ili tako nesto rece da su NIN i Politika ozbiljni i relevantni listovi. Sad ako ne verujes njemu :roll:
 
limojed:
Ali zato zavisni od stranih vlasnika. 49% B92 je u rukama stranog kapitala koji nije bas najbolje definisan. Zvanicni podatak RRA.

A sto se tice "nacionalisticke histerije", covek iz Medjunarodne krizne grupe, mislim da se zvase neki Lajon ili tako nesto rece da su NIN i Politika ozbiljni i relevantni listovi. Sad ako ne verujes njemu :roll:
mislis na onog lajona koga prva srbija naziva srbozderom? uostalom,meni nije potreban nekakav mentol lajon da mi kaze sta da mislim...

p.s. 49% cini manjinu akcionarskog kapitala,pa to je barem ocigledno...
 

Back
Top