Jedna mala pomoc

Razgaženih osmeha mi puna svitanja
Iznuđenih ustupaka, praznih pitanja
Izlizane reči ipak ostavljam za kraj
Brišem mrak i noći vraćam ukradeni sjaj

Ja znam, da su
Niti tvojih grehova na mome jastuku
Ti znaš o meni sve
Neka moja leđa večeras krvare
 
Hm,video sam nesto cudno juce...Naime kad god ja prolazim pored nje ona ostaje "kul".Danas kad sam prolazio pored njene terase,video sam kako ona izlazi na terasu i kad je mene videla,smesuci se je pobegla.Kakav je to znak?
@anchykaaa:
Imao bih ja pojma i te kako,samo da ona voli poeziju!
 
Dobro ne voli poeziju.
Pa nije valjda da samo sa poezijom osvajaš devojke?
Npr. od svih mojih drugarica (ima ih ukupno 4 ) ja jedino volim takav tip muškaraca (koje moje drugarice nazivaju filozofima) ali se pak pre par dana desilo da je baš jedan takav muvao jednu od njih i da nije sa svojim dečkom toliko dugo garantujem da bi se smuvala.
Sve zavisi od trenutka a i od njenog društva.
Na moj račun kao što vidiš zbijaju šale ali ne obraćam pažnju na to.
Sačekaj malo možda će joj se i svideti :D
 
Mozda si joj uvalio losu poeziju! Probaj nekog "klasika" npr. Jesenjina i njegovu zbirku poezije vezane za zivot na selu, sa sve Kerushom i sedam malih kucica, ranjenim lisicama, tronoznim zivotinjama koje bi po difoltu trebale da imaju 4 noge...Kad joj to uvalis onda predji na nesto romanticnije da bi je prosla volja za povracanjem. Aman, poezije ima svakakve! Sharaj malo!!!
 
Ha ha ha....posalji joj poruku :"Ti si nesto najlepse sto sam ikada video.Ne volis poeziju,pa sta cu ja sad...da ti provalim u stan ili ces izaci sa mnom na pice?
Ja bih zbog tebe jeo govana ko sarme!"
...upalice 100% znam ja takve...
Ova poslednja recenica uzeta iz onih izjava...bla bla...
Probaj upalice...
 
Treba mi pomoc od muskara i devojaka...Ona ima 17god a ja 16 :D Treba mi savet kako da uspem sta da pricam sa njom sreo sam je i jednom sam joj prisao direktno meso u meso i pitao je sta joj se desava…..jedan dan je dobra a drugi dan lose…….ona je odgovorila nije ljuta na mene…..zuri u skolu :D kao mozemo biti drugovi nervira je sto sam mladji :D a svidjam joj se sladak sam simptacan sta da radim pomagajte :D Imam shanse samo je nervira sto sam mladji....Dajte mi cake kako da je navadem zavedem nateram je da me zavoli.....???
 
Moja simpatija ne voli poeziju(da voli vec bi bila moja),vec je to onako...smara.Sta takve vole?Plz Help!

Ne možemo odgovoriti na pitanje , što takve vole . Važno je što , ona voli . A to moraš saznati sam . Vjerujem da postoji mnogo toga što voli a istovremeno , voliš i ti . Da nije tako , nebi ju nazivao simpatijom . Također , vjerojatno nije upoznata sa pravom poezijom jer postoji poezija koja zaista kako si rekao ,, smara ,, .
 
Prošlo je pet godina od tada, tamodaleko. ;) Sigurno je već 20 kurseva savladao. Od buketa ruže, do poturanja hiljadarke u džep dok voze 200 na sat u mercedesu. :)


Aj ... joj ... NIsam vidjela da je post tolko star ... Zaista , ček pet godina ... :)
Da , u pravu si . Vjerujem da je postavljač teme svladao sva znanja o romantičnoj poeziji ... i onoj koja uistinu smara .
 

Back
Top