Serbia & Montenegro ???

  • Začetnik teme Slucajni prolaznik
  • Datum pokretanja
Mislim da iako je ovo ime rogobatno, osim imena Jugoslavija koje je ipak objektivno prevazidjeno , tesko da ima logicnijeg resenja, koje opet neko ne bi osporavao. Pod uslovom da ova zajednica opstane, najbolje bi bilo da se naviknemo na ovo cudno ime, po sistemu "zovi me i serpa, samo nemoj da me razbijes". veci ce biti problem himne koja bi zadovoljila obe strane, ima li neko predlog za to?
 
Mislim da je naj realnije da se ove dve razlicite zajednice razidju.Jer samim tim silenjem opstanka neke kao "Zajednice" mi unazadjujemo sami sebe dok drugi jacaju.Interesi su nam razliciti i samim tim i nacin resavanja pojedinih solucija Opstanka.Mislim da je Velika SRAMOTA da mi jos uvek nakon raspada Ex-Yu nemamo svoju zastavu a da nepricam o Himni,zakonu i svemu ostalom sto nas moze ciniti jednom OZBILJNIM drzavom!A dok se sve to nebude imalo neverujem da ce nam biti bolje.Svakog SRBINA treba da bude sramota gde danas zivi u kakvoj da je nazovemo "zemlji"!
"svi beze i niko nema vise patriotizma" a to je pogubno za nas kao narod!
 
:evil: Ma ja mislim da bi mi treba li da se razidjemo pa ko nekad da se zovemo cisto Srbija.A ne ovako sa njima da delimo dugove,da na blate obraz (onaj bre Djukanovic najveci mafijas u Evropi,al nece ni on dugo ,,,JEBACE TE ITALIJANI MILO.)


A da pa mi smo ovde da raspirujemo bratstvo-jedinstvo........ :twisted: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :!: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :arrow:
 
Ne vidim mogucnost da od dve srpske drzave pravimo hibridna resenja poput juLoslavija ili srbija i crna gora i brda, ili nesto sl.

Jedino normalno resenje za zajednicki naziv ove dve zemlje je: KRALJEVINA SRBIJA!

Zivela, zivela Kraljevina Srbija!!!
 
cg:
CRNA GORA NEZAVISNA.BILI SMO NEZAVISNI 8 VJEKOVA I DALJECEMO AKO BOG DA

Upravu si, bili ste nezavisni 8 vekova kao srpska drzava u kojoj zivi srpski narod, sa srpskim dinastijama, srpskim obelezjima, srpskim jezikom, srpskom crkvom... Ako zelite da budete nezavisni od toga, moracete u Vatikan kod pape i da izmisljate ime naroda (posto je Crna Gora srpski projekat, a takodje i Duklja i Zeta), jezik i obelezja i tek onda mozete da stvorite nekakvu monstrum-proustasku drzavicu.
 
predlazem;ime da ostane jer ima sustinu i za nas i njih.dovoljno smo razdvojeni vec sada,zasto da se dodatno smaramo.mislim,mi znamo razlike i slicnosti i to nece nikakvo ime da promeni.bolje da prokopamo tunel kroz one planine pa za vikend da odemo do mora a i oni do BG.a cinjenica da ga mnogo vole.svima lepo a otkacimo malo ove dosadne politicare.
 
niksicanin:
Ne vidim mogucnost da od dve srpske drzave pravimo hibridna resenja poput juLoslavija ili srbija i crna gora i brda, ili nesto sl.

Jedino normalno resenje za zajednicki naziv ove dve zemlje je: KRALJEVINA SRBIJA!

Zivela, zivela Kraljevina Srbija!!!

Niksicanin,

I really like enthusiastic people like you are.... that live on dreams..keep on dreaming!!!

hahahahahahahahahahahha
 

Back
Top