Najbolji Quake?

Najbolji je...

  • Quake

  • Quake : Shark

  • Quake : The Nehara Project

  • Quake 2

  • Quake 2 : Ground Zero

  • Quake 2 : Juggernaut

  • Quake 3 : Arena

  • Quake 3 : Team Arena

  • Quake 4


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VI STE ŠTREBERI ili niste NORMALNI QUAKE 4 is the BBBBEEEESSSSTTTTTTT.
U Quake 4 možete da igrate u single player modu ili multiplayer modu ako predjete quake 4 special edition možete igrati i quake 2 CELU IGRU u single player modu:imate misije,može te da kontrolišete walkera,da gledate STRAVA animaciju kako seku noge Cainu itd.u quake 3 samo idete i ubijate tipce koji nemaju mozga znam da ima ONLINE igranje ali šta sa onima koji nemaju internet ili dva kompa(kao ja).
RULES
 
$$$Djurahaker $$$:
VI STE ŠTREBERI ili niste NERMALNI QUAKE 4 is the BBBBEEEESSSSTTTTTTT.
U Quake 4 možete da igrate u single player modu ili multiplayer modu ako predjete quake 4 special edition možete igrati i quake 2 CELU IGRU u single player modu:imate misije,može te da kontrolišete walkera,da gledate STRAVA animaciju kako seku noge Cainu itd.u quake 3 samo idete i ubijate tipce koji nemaju mozga znam da ima ONLINE igranje ali šta sa onima koji nemaju internet ili dva kompa(kao ja).
RULES
Nemas ti pojma, suvise si mlad da bi svatio
cuo nekad za botove, kladim se da ne bi mogo da dobijes major-a na nightmare-u
 
hej nemoj to razumeti kao uvredu ja samo tako zovem one koji pričaju nešto što nije tačno kao što one koji me nerviraju nazivam kukcima.
Ako si ti administrator onda znaj da kad sledeći put kažem nekoj grupi da su štreberi ili kukci znaj da se ne obraćam tebi reci to i ostalim administratorima u vašoj administratorskom štabu.
I dalje mislim da je quake 4 najbojli. :lol:
 
djuki......znas sta.........ti mozes svoj QUAKE4 da stavis u dupe........QUAKE 3 je najjbolji pogotovo arena....tacka kraj.........ko kaze nesto drugo.......mrtav je.........izresetacu ga licno..........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top