Moto GP

Одлична трка.
Стонер је одлично бранио позицију иако је био знатно спорији.
Валентино је одвезао трку у свом стилу и може му се само честитати
Највеће похвале свакако иду Лоренцу који је иако повређен одвезао одличну трку.

Када сам на крају видео Ниета нисам могао да верујем (снимио сам на фон, мало је лош квалитет али је битно да је ухваћен историјски тренутак).
 
jos jedna legendarna trka najbolje trkacke serije na svetu!!!




Vale dolazi do 90. pobede a na motoru smo mogli da ga vidimo zajedno sa Nietom ciji je rekord izjednacio. falio je jos samo Agostini za triling najkompletnijih vozaca svih vremena

ipak,pobednik trke je ponovo Horhe Lorenco. klinac je u petak imao novi tezak pad a juce kada je gurao motor video sam da mu je noga potpuno iskrivljena (ne smem ni da pomisljam koliko ga boli stopalo). trku je zapoceo lose,pao na neko 11. mesto a onda iz kruga u krug pojacavao tempo,prelazio likove i uhvatio trojicu vozaca. Kejsi odustaje (bilo je i vreme) a pi*da pedrosa ionako ne sme da se trka sa Horheom pa i njega prolazi. problem nije bio ni Edvards pa mladic koji ne moze lepo ni da stoji (stolica i na podijumu) uzima drugo mesto

nisu se dzabe Rosi,Sroner i pedrosa radovali na podijumu prosle trke....
 
Poslednja izmena:
odlicne kvalifikacije i tri razlicita proizvodjaca u prvom redu!!!

Rosi je zaista poceo da gazi a ovo je njegova staza pa je ishod trke prilicno izvesan. medjutim,ovde se do pobede ne dolazi lako.

steta sto je Horhe jedno mesto an drugog reda ali sutra ce on to nadoknaditi jer se vec oseca dosta bolje nego u Francuskoj
 
blah,nema teorije...

Kejsi je jedini koji ume da iz te zveri izvuce dobar grip i koliko toliko se bori sa Yamahama ali ni on sutra nema sansi... ipak je on samo klinac u poredjenju sa Valeom
 
Први утисци:
Добра трка.

Роси по старом, свака част.
Стонер није могао боље од овога, возио је на граници.
Педроса је некако делова незаинтересовано, без икакве борбе.
Лоренцо опет паде, додуше мало је претерао.
 
Први утисци:
Добра трка.

Роси по старом, свака част.
Стонер није могао боље од овога, возио је на граници.
Педроса је некако делова незаинтересовано, без икакве борбе.
Лоренцо опет паде, додуше мало је претерао.

Nemam šte da dodam.
Rosiju svaka čast na odlično odvezenoj trci :worth:
 
Е, тај шампион је требао како он сам каже да 2006 буде Шумахеров клубски колега.
Покушавам то да замислим.
Лично мислим да му је боље што није прешао у Ф1, јер је питање како би се снашао.
Не могу ни да замислим каква би то сензација била да је ушао у Ф1 и освојио титулу.
 
Ima li bar jedan GP vikend ove sezone da Lorenzo nije pao?!!! :eek:
Znam,ima,ali ovo postaje zabrinjavajuce,zar ne?
Nisam video,ali po recima komentatora,dobro se polupao nakon danasnjeg pada.
Verovatno je to posledica extra talenta i prevelike zelje da se on sto pre dokaze.
Decko bi trebao iz fundamenta da obrati paznju na svoju bezbednost.
Koliko sam razumeo,neizvesno je da li ce voziti kvalifikacije.:(
 
video sam i bilo je onako... solidno gruvanje

i Vale je za ovih skoro 15 godina imao lomova (i mnogi drugi naravno) pa je ziv i zdrav :wink:
Lorenco je jedno uobrazeno spansko govedo. Umesto da saceka Doktora da ode u penziju, i da tad bude najbolji, on se sad pravi pametan i srlja vise nego sto sme. Sam je sebi kriv, previse rizikuje.
 
''Какав данак неискуству''.
Превише срља.
Надам се да ће наступити сутра на квалификацијама (ставио сам га на тикет).
 
bogami... bolji kvalifikacioni krug od ovog Kejsijevog skorije sam video samo u Kini u izvoldjenju Vale prosle godine. uostalom,samo da nije pedrosa

Rosi ce morati mnogo da radi u prva dva kruga jer je poznato da startuje veoma opusteno ali ako na vreme uhvati vodecu grupu moze se i boriti za pobedu. mislim da jos nije jasno zasto je njegova Yamaha isla slabije nego inace
 

Back
Top