РУСИЈА је ЗАКОН!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
GZ:
Хахахахахахах

"ТЕШКО ОНОМ КОГА РУСИЈА БРАНИ А ЦРНА ГОРА ХРАНИ"

Дал` треба још нешто додати????
Да, треба, то да си идиот каквом нема равног, и да те твоје форе причаш онима из среднјег века, можда ће им се свидети
 
Дај, дечко смири хормоне.. Ја па по најбоље знам какву су нам Руси помоћ пружале у протеклом рату у Босни, и знам да су Ветом У Савјету Безбједности ОУН зауставиле све могуће и немогуће санкције које су биле предложене на нама...

Немам се намјеру са тобом расправљати, видим да си још много зелен и неискусан.. али право ти је да пишеш по форуму којешта, али збиља немам никаквог оправданог разлога да кажем нешто више него што ли сам већ рекао..

С тога за мене је ова тема завршена..
 
GZ:
Дај, дечко смири хормоне.. Ја па по најбоље знам какву су нам Руси помоћ пружале у протеклом рату у Босни, и знам да су Ветом У Савјету Безбједности ОУН зауставиле све могуће и немогуће санкције које су биле предложене на нама...

Немам се намјеру са тобом расправљати, видим да си још много зелен и неискусан.. али право ти је да пишеш по форуму којешта, али збиља немам никаквог оправданог разлога да кажем нешто више него што ли сам већ рекао..

С тога за мене је ова тема завршена..
ma ti si seljacina iz nekog pičkinog dina, i bolje nemoj da se javljas...
 
А људи моји досадило ми је више да се бавим Русијом и разлозима зашто у њима Србија треба да види савезника, историјске везе, помоћ и најважније од свега зашто нам нису помогли 1991. Поновићу само да је Русија 1991. до 2003. била на кољенима и једва да је могла да помогне себи, а камоли нама, па чак и да су жељели, али и њихова морална подршка је у неким ситуацијама била огромна. А да се враћам у историју, за оне који нису способни сами да узму и прочитају нешто везано за српско-руске односе, нећу хер ми је досадило да се објашњавам са незналицама.
 
А што се тиче тога да нас Русија брани и помаже, то треба само да буде у ситуацијама када и ми желимо да помогнемо сами себи. Не можемо очекивати од Русије да нам сачува КиМ, иако то чини, а да имамо странке и политичаре у Србији који желе и раде на супротном.
 
Иако је тема мало безвезно конципирана ипак ћу је искористити да напишем и да је Русија велико тржиште и сигурно у економској сфери значајан савезник. Значи сва русофобија је без основа, а русофилство са разлогом.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top