Sta mislite o Uzicu ...

hi...jedan je od lepsih gradica u srbiji,..bila sam naravno,...
ali ima jako malo mogucnosti za izlazak,...bar po mome misljenju,...
jedino sto mozes da odes do zlatibora,..al za to ti treba auto ....
u svakom slucaju,..POZDRAV ZA UZICE i MOJE OMILJENO POZORISTE !!!!!!!!!!!!!!!
 
Danijela J.:
hi...jedan je od lepsih gradica u srbiji,..bila sam naravno,...
ali ima jako malo mogucnosti za izlazak,...bar po mome misljenju,...
jedino sto mozes da odes do zlatibora,..al za to ti treba auto ....
u svakom slucaju,..POZDRAV ZA UZICE i MOJE OMILJENO POZORISTE !!!!!!!!!!!!!!!
Ima vise mesta gde moze da se izadje trenutno, mada na takva mesta kao sto su caffe "Face" (fejs), caffe "Garage" (garaza), i tako slicna mesta naravno ne izostavljam caffe "Scala" izlaze samo oni fenseri ali sta da se radi. A sto se tice pozorista i tebi poz povodom toga
 
E to za tracharenje se slazem.
A diskoteke su do bola.Ja volim subotom da stanem pred Garazu i smejem se bagri sho cheka ispred
Nishta lichno,,,
Ali ima nekih,.,,stvarno zeshcjih...opasni momci u koshuljicama,pa josh zadignu kragne,a kajla oko vrata bljaaaaaaaax
 
niste uopste ukacili o cemu pricam. da li bi ti neko pomogao u bg da ti, ne daj boze, pozli??? naravno da ne bi, zato sto su svi u fazonu ****** JA ZURIM<BOLE ME ZA OSTALE... malopre mi se desila scena u prevozu, gde ne mozes da izadjes od ljudi kolika je guzva i pritom nosim torbu, a ljudi jos plus ulaze, da bi neka nadrndana baba rekla, PA IZADJI VEC JEDNOM NE MOGU DRUGI DA UDJU. jedino moguce u tom trenutku bilo je da ih preletim... a traceve niko nije pomonjao. pa jel vi mislite da ovde nema traceva?!
 
Odusevih se danas. Dodjem na forum (ne ovaj nego Onaj uzicki forum koji moderator ne da da se pominje) kad ono novi forum, sredjen, promenjen softver, mnostvo novih opcija i vidim novi podforuma "Lepote grada", a u njemu fotke, grad izgleda samo tako, svaka cast ljudima na fotografijama.

Evo i par slika



 
EVo jos

y3iby8.jpg


y3iby4.jpg
 
Moderatoru, ako mi vec editujes poruke onda bar izbrisi sve. Ovako si ostavila tekst koji uopst enisam napisao i kome je potpuno promenjeno znacenje. Uopste nisam govorio o ovom forumu nego o drugom na kome sam nasao ove fotografije.

Pokusavam da ti pomognem da malo zivne ovaj tvoj forum, a ti ga sama zakopavas...
 
Stinger:
Moderatoru, ako mi vec editujes poruke onda bar izbrisi sve. Ovako si ostavila tekst koji uopst enisam napisao i kome je potpuno promenjeno znacenje. Uopste nisam govorio o ovom forumu nego o drugom na kome sam nasao ove fotografije.

Pokusavam da ti pomognem da malo zivne ovaj tvoj forum, a ti ga sama zakopavas...
Koji txt nisi napisao?
A kako da ozivim 4um kad su ionako svi na Oreski?
 

Back
Top