Anketa: Sta mislite o Srpskim igracima u NBA l

Krstic i Milicic odlicni, Pavlovic sa nekim potencijalom ali nista spektakularno, a Radmani Jaric su skart igraci koji samo u NBA mogu da prolaze. Obojca su doduse prsli od kad su tamo otisli ali sta je tu je. Po mom misljenju razlika izmedju vrhunskih NBA igraca i prosecnih je neverovatna i definitivno ne treba u reprezentaciju zvati svakoga ko igra u NBA, a zabog stila igre ne znaci da svako ko ne uspe tamo ne zna.
 
68Charger440+6:
Radmanovic uopste ne igra lose u NBA. U Supersonics je bio prvi igrac sa klupe, u Clippers je bio jedan od boljih, a od njega ocekujem prave partije tek u dresu Lakersa.

Jaric je propao.
Nije bitno koliko on poena daje kad covek ima slabe ucinke u svakoj drugoj koloni statistike. Odbrana mu je krs, ne pravi skokove jer stoji na trojci, ne asistira, a cak mu je i sut vrlo nestabilan. Pozz
 
lidija51:
NE DIRAJTE MI JARICA,ON MOZDA IMA NEKIH PROPUSTA U IGRI ,A JA ODLICNO ZNAM I KOJIH,ALI ON MI JE MOJ MED....
TAKO DA AKO OCE NEKO SA MNOM DA KOMENTARISE O JARICU,SAMO NAPRED....

Да причамо о томе каква му је фризура, коју је манекенку повалио и колико пута, или о томе што не игра како треба, што је други/трећи плеј у јадној Минесоти, што не игра за репрезентацију?
 
Tokan:
Да причамо о томе каква му је фризура, коју је манекенку повалио и колико пута, или о томе што не игра како треба, што је други/трећи плеј у јадној Минесоти, што не игра за репрезентацију?
Tokan mislim da slika tvoja sve hoovori
 
domacin_uzice:
Tokan mislim da slika tvoja sve hoovori

Оно горе није било наведено теби, него лидији чији пост треба да иде на мода/ манекенство, заљубљена клинка која се ложи на лепе, а не квалитетне играче па им после придаје божанствена својства...
 
domacin_uzice:
Ispod cega je molim tenam oobjasni - nejasno je to ili mozda ne znas

#2 pick na draftu, u trecoj sezoni u NBA on ima prosek od 4.8 poena i 2.7 skoka.

Usporedi njegovu statistiku sa recimo Chris Bosh (Toronto Raptors), koji igra istu poziciju, i koji je draftovan inste sezone (kao #4 pick na draftu) pa ce ti biti jasno zasto je Milicic ispod proseka.
 
Kad neki rookie (nije vazno ime) dobija malu minutazu, on koristi svaku sekundu.

Kod Milicica nije takav slucaj. Njemu se na faci vidi da je ljut sto ga Larry Brown ubacuje u igru zadnja 2 minuta. I onda ta 2 minuta provede setajuci okolo, ne igra odbranu, ne sutira. Kako onda moze ocekivati bolju minutazu.

Nikad necu zaboraviti slucaj kad je Detroit imao samo 2 izgubljene lopte na celoj utakmici (na nekih 30-ak sekundi do kraja), a rekord do tada je bio 3. I ostalo jos 30-ak sekundi do kraja, ulazi Milicic u igru i za tih 30-ak sekundi gubi 2 lopte. Detroit je tad mogao oboriti rekord da nije bilo smotanog Milicica.
 

Back
Top