Prestanite da drkate da bi ste ******

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Cito sam jedan zanimljiv tekst o tome kako doci do seksa, pa kaze da bi ste ****** treba da presanete da drkate, a razlog je taj da ce vam se posle nedelju dana toliko nagomilati seksualana zelja da cete zaboraviti sva vasa opravdanja za ne prilazak devojkama i nasrnuti ko pastuvcina puna , nabujala, naduvena od hormona.
 
AcaBg82:
Cito sam jedan zanimljiv tekst o tome kako doci do seksa, pa kaze da bi ste ****** treba da presanete da drkate, a razlog je taj da ce vam se posle nedelju dana toliko nagomilati seksualana zelja da cete zaboraviti sva vasa opravdanja za ne prilazak devojkama i nasrnuti ko pastuvcina puna , nabujala, naduvena od hormona.
Aco jeli to neka američka anketa :lol: oni imaju takve sulude ideje,nema to Aco veze sa masturbacijom to je u glavi čoveče probaj sa vutrom možda ti pomogne da se opustiš i nabaciš nešto više da nas ne smaraš sa ovim budalaštinama :roll:
 
Hmm... zavrsices ti u tvozra tako, pa ce ti proradjivati sapunjanje bulje.
Meni jednom malo tako falilo kada bejah jako mali da nasrnem na jednu devojku :D
Ne nasrnem tipa skochim na nj i kazem 'dosho chika paja'
vec stavim ruku na rame i dozvolim joj da mi na licu vidi koliko je zelim.
Ali nisam, i to je bilo jako mudro od mene. Kasnije sam mogao da je imam, iako nisam to vise zeleo....
 
AcaBg82:
Cito sam jedan zanimljiv tekst o tome kako doci do seksa, pa kaze da bi ste ****** treba da presanete da drkate, a razlog je taj da ce vam se posle nedelju dana toliko nagomilati seksualana zelja da cete zaboraviti sva vasa opravdanja za ne prilazak devojkama i nasrnuti ko pastuvcina puna , nabujala, naduvena od hormona.
Mislim, stvarno.

I šta je rezultat eksperimenta? Silovanje u pokušaju i učesnika eksperimenta u zatvorskoj bolnici?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top