Gothic 3

Cekajte ljudi, polako!
Nemojte da se razocaramo kao u Oblivion.I njega su najavljivali godinu dana, pokazivali slike pricali i hvalili, a na kraju bese "Tresla se Gora, rodio se mish" :)
Dodushe svidjalo mi se jako u dvojci sto si mogao da pravish dobar shit sa jabukicama itd. i da ga prodajesh i bogami pushish, pa ti sve bude onako.....poljuljano :)
 
sarabubasara:
izlazi ja mislim tek na proljece 2007...nisam sigurna...igrala sam Gothic 2 i nisam nesto impresionirana...
Ja sam bas bio! Kada sam je prvi put pustio- bila mi je nekako glupava i smesna... Onaj cikica koji hoda onako pijano, zanosi se u stranu kada skrece... Bila je i prilicno teska na samom pocetku jer ako ne postujes zamisljeni put na samom startu, onda je bas je*eno kada naidjes na onaj shadow beast, ili kasnije na warg-ove... Cak su me i pacovi ubijali... Ali malo kada sam se uhodao i malo vise navukao- bila je samo bolja, da bi na kraju postala moja omiljena igra, odmah posle HL2!! Imala je ono "nesto" sto je razlikuje od drugih igara kojima samo ne mozes naci neku posebnu manu!!
Jedva cekam Gothic 3, a izlazi 20. novembra!
 
ovo si bas dobro objasnio, i mene je zbog istih stvari bas smorila. Mislim malo mi je cudno sto su napravili igru kojoj je prvi utisak dok je igras zesci smor, a kasnije ako si bas uporan onda pocne da lici na nesto... A odigrao sam gothic 2 pa 1 i bolja mi je jedinica.
 
Problematični su samo onih prvih pola sata u dvorcu kod Xardasa (naročito za one koji nemaju strpljenja), ali kasnije razbija koliko je kvalitetna, vizuelno dopadljiva i zarazna.
 
slažem se .... i meni je kec bolji...prvo sam obrno keca jedno 3 puta a onda prešo na dvojku koju sam isto obrno nekoliko puta i dalje mislim da je kec bolji naravno ne zbog grafike , nego više zbog gameplaya ...a za G3 mislim da bi bilo bolje da je grafika slabija od obliviona , igrao sam i oblivion 2x :D i malo mi je bilo sve usporeno i neznam za druge ali meni grafika i nije toliko važna koliko i tečnost igre ...naravno kada bi imao 2GB RAM 5GHZ GFORCE 9 promenio bi mišljenje .......
 
polarnimeda:
Jedinica ti je bolja??! Ja sam se duuugo dvoumio da li da je probam jer sam smatrao da ce mi posle dvojke biti bezveze... Imam je samo nemam vremena sada da je igram- na koju foru moze da bude bolja? Gameplay?
pa kec je malo kraci, manja je mapa, al je prica konzistentnija. Ja sam isto presao dvojku, doduse bez expanzije pa tek onda keca. A sto se tice grafike i nema neke razilke, dvojka je malo nasminkanija i to je to... Zanimljivo je kako su odradjene promjene na mapi, recimo u dvojci je ona ledena pecina gdje se bijes protiv ledenog zmaja u kecu bujala od zivota...
Probaj pa vidi sam, je8iga ako si veliki fan dvojke mozda ti kec nece biti bolji, al sigurno te nece razocarati...
 
Jel znate da li je izaso Gothic 3 na engleskom???
Plz need help i wanna play game so badly.
Imam konfiguraciju za nju:
2.4Ghz Intel
Ati Radeoon 9600 128mb
512mb ram i nishta vishe mi ne treba samo da li je izasla na engleskom???
 

Back
Top