Ko je ovde lud da (NE) pije?!?!?!?!

@Cupka@

Ističe se
Poruka
2.028
Eeeeeeeeee ovako...Ja sam imala 'neku' situacija sa dreugaricama za weekend kad me vodka uzela pod svoje...............ccccccc.....sram me bilo.....Zanima me sta se vama desavalo kad 'malo vise' popijete...kakve stvari radite,i da li se zbog njih kajete?! :) :) :) :) :)
A moze i npr,da svako napravi 'izvjestaj' nakon 'takvih situacija' ..................Mozeeeeeeeee?! :) :) :) :) :)
 
.....pa dobri ste....pelinkovac kazes?!Ja sam na necijem 18. rodjusu popila skoro litar vodke....znam.znam da zvuci nevjerovatno,ali konobar je bio decko moje drugarice...Nisam mogla da se krecem...MRTVA...TOTALNO...na kraju me kuci odvezu gazdinim autom.....Moji sve skontali(a kako i ne bi).....Strasno...I by the way tad sam prisla bivsem decku(tako kazu) i opalila mu samar i rekla MAJMUNE JA TE VOLIM!!!!!A nisam ga voljela!!!Tad sam vec imala vezu da drugim deckom 4 mjeseca,imam je i sad!!!
 
Ja sam se napio mozda pre nekih 2-3 meseca na proslavi 5god mature... ne znam koliko sam popio jer sam u svakom momentu kad mi se pripilo imao flasu Vajferta uz sebe... po mojoj proceni popio sam neki 4-5lit... Sta znam... bilo je glupiranje, igranje, djuskanje nista ono da sam komiran da se ne mrdam ili da sam nasilan... posle sam se i odvezao do kuce potpuno normalno ;)
 
ja nikad nisam pravila neka velika s.ranja jer umem da pijem... napijem se ja, ponekad i povracam, al nikad nemam one tripove da se ne secam pola veceri, da pravim neke velike gluposti i tako to... uglavnom previse pricam, desava mi se da se ne secam nekog razgovora ili nekih detalja te vecheri... verovatno najgluplje sto sam radila je sto dok sam bila sa jakovom, kad god bih se napila zvala bih ga i svasta mu rekla...
 
Ali kod nas je pravilo da bar jedna od nas napravi neko sra*e.......................Ja nikad ne povraćam,sem kad pijem vino.............a Jakov ti je (bio) decko?!To se i meni desavalo,bivsem svasta nagovorim i ispada da ga VOLIM,a nije tako!!!!!!!!I onda mi ujutru bude toliko krivo da je to strasno....Tacno se ponekad 'PLASIM' da se ne napijem...
 
d4ch4:
svako moze da se oleshi od alkohola...nego to nije poso. je.be.sh ti to kad se oleshish i zaboravish shta si radio.

mudro zboris ;P

cupka:
Ali kod nas je pravilo da bar jedna od nas napravi neko sra*e.......................Ja nikad ne povraćam,sem kad pijem vino.............a Jakov ti je (bio) decko?!

u mom drustvu jedna ortakinja se uvek povata sa njih 5-6, i to uglavnom ortaka za koje inache misli da su fuj, i posle se pravda "pa bila sam pijana, blabla"... meni je to potpuno glupo, ok je da jednom- dvaput napravi takvu gresku, al sad vec zna da na nju tako utice alkohol,i to nije opravdanje... ne volim ljude koji redovno kad se napiju prave neke velike gluposti (vataju se sa svakim, varaju, upadaju u frku, tuche, komiraju se...) i posle se pravdaju pijanstvom
i da, jakov mi je bisvi. sva sreca pa sam dovoljno razumna i nikad mu nisam poslala poruku posle raskida

dovla:
Alkohol je super.

i ti mudro zboris ;P
 
ja sam se skoro napio ( ali bas , da nisam znao sta je bilo do ujutru )...... kad sam postao ujko :D ......

popio sam nesto manje od 2 boce vina ..... i bio sam ok , ono srednje ..... posle sam nasuo jos 1/3 boce tekile i prekinuo sam se skroz :?

posle su bili svakakvi jadi , povracao sam svugde , po autu najvise , pa nisam mogao da stanem da povracam , citav krevet bio prljav .. :? ....posle sam spavao u kadi ..... ma jadi ...... :P
 
Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne pijem. Niti hocu niti zelim!!!!! Jedna moja drugarica se napila, upisala pred svima, legla na sred ulice i nije htela da ustane, pa je njena majka dosla i izlupala je... Ja stvarno ne zelim da mi se tako nesto desi!!!!!!!!!!!!!
 
kad sam bio mortus pijan kod undergrounda, ortak je razglasio celom kraju kako sam drkao tamo, ne mogu da verujem da je tolika ***** da takoprica za mene, tad sam mogo da najebem samo tako, onako komiran sam tumarao kalisom, posle me je ortak jedva nasao, odvezo me txijem gajbi i uzo mi sve pare sto sam imao......... a posle, ja mu sredio da kara jednu moju ortakinju, napio se on ko idiot i nije mogo da mu se digne, kakav blam, ima da ispricam celom kraju :lol:
 
Nikada nisam preterano pila...i nikada nisam bila komirana od alkohola...uvek sam znala za sebe, i mogla sam da se kontrolishem...
jedne vecheri popila sam 2 guarane (nashla sam ih u stanu, ostale mi od ranije), a posle toga sam otishla na neku zhurku i tamo pila juice-vodku... nisam uopshte puno popila, ali uvatilo me je za minut...lepo tamo pishe "ne meshati sa alkoholom" ... ;) ...

btw, jedna moja drugarica se proshle godine (za zadnji dan shkole) tako napila da je bila skroz komirana...nije znala za sebe, nije mogla da sheta, ma uzhas....dok su je nosili, stalno su joj spadale pantalone (virilo joj dupe) a to je videla skoro cela shkola...a sve se to deshavalo u sred bela dana...bash se ono "obrukala"...
nikad ne bi dozvolila da se meni tako neshto desi...
 
Marko93:
Ja kad sam pio Bacardi brizer tako nesto otkud znam popio sam 2 i glava me otkidala u picku lepu materinu nisam mogao celu noc da spavam!Ali lep je bio osecaj dok sam ga pio :)

BTW nisam ni znao da sadrzi alhokol :P Pa sam ga pio ko lud! :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne mogu da verujem... pa Breezer je laganica nevidjena, sokicj... Glava te otkidala od 2... :shock: svashta... dobro, vidi se da si neisqsan ;) javi nam se za par godina :twisted:
@topic.... poslednji put sam pila u Petnici, i bilo je super, onako malo, chisto da me uhvati... drugarica i ja... prvo veche, pa udri :D pre toga duuuugo nisam pila... u aprilu chini mi se... jeste, u aprilu, i tada sam popila litru sangrije i josh malo vranca... bila sam mortus, to mi je bio i prvi put da sam povracjala... A onako zheshcje sam se ubila proshle godine na moru, i to je isqstvo kojeg ne volim bash da se prisecjam... ooOps
Inache volem da pijem do tog super-toplo-veselo filinga, i uglavnom se zaustavljam na tome... kazhem "uglavnom", zbog gorepomenutih sluchaja :lol:......
 
@mare34...
To ti je uradio?!Ne mogu da vjerujem!!!!!Kakvi su ti to ortaci?!Ispricaj cijelom GRADU a ne samo kraju!!!Xe,xe,xe...Mogu misliti koji mu je bio blam...na njegovom mjestu ne bih djevojci nikad pogledala u oci...ma ne samo njoj,vec ni jednoj narednoj..........Xe,xe,xe:):):):)

@d4ch4
Ti moju pp?!Paaaaaaaaaaaaa...Neces je dobiti......Izuzev da je ti prvi posaljes........:):):):):)
 
shushu:
ja se samo nadam da cu i ja kad se napijem na exkurziji da perem vesh :mrgreen:
pazi samo da ne peresh vesh kad se napijesh tamo al da posle devet meseci pochnesh prati vesh.

uzgred shto se alkohola tiche dovoljno je malko vina il piva da otvori chula, i neka prijatna muzika. novosadjanima preporuchujem podrume vina s tamburashima, svim danima, po principu kolko para tolko muzike. ;-) ko ima mozga posle par takvih seansi nijednom necje pozheleti da se naljoka.

alkoholisanje na ekskurzijama i zhurkama ne rachunam u uzhivanje u zhivotu vecj u delikvenciju.
 

Back
Top