PARTIJSKA DISCIPLINA

Ево да ти кажем. Члан јесам. Међутим, иако многима овде то чланство у партијама утиче на мишљење, код мене то није случај. Ево и зашто. Ја јесте да сам члан и да подржавам идеје СРС, али исто тако волим да чујем добре аргументе од ДС, ДСС, СПС. Наравно, човек треба добро да промисли и да каже ово је погрешно, а ово није. Ипак свака партија има једно за циљ, а то је власт. Често сам критиковао ставове Српске радикалне странке, али најчешће ДС.
 
L.1:
Član ste jedne od stranaka ili podržavate njenu opciju.
Koliko to zaista utiče na vaše mišljenje o onima koji ne misle kao vi?

Ред би био да почнеш од себе, тј. да нам кажеш да ли си члан неке странке и које?
И наравно да одговориш и на ово друго питање.

Што се мене тиче, нисам члан ни једне партије. Подржавам српску националну, државотворну опцију, републиканског државног уређења.
Што се тиче овог другог питања, надам се да се оно односи на људе из стварног живота, а не на овај виртуелни свет, у коме је готово све дозвољено.
У стварном животу политичко опредељење људи који ме окружују је само једна од компоненти на којој базирам своју потребу за комуникацијом са неком особом.
Сви они који имају пристојну вербалну комуникацију и који при том нису агресивни, могу у мени наћи саговорника. Са агресивним, примитивним, глупим и необразованим људима једноставно немам о чему да причам.
 
Nisam ni ja clan, simpatizer jesam.
Za mene postoje samo ljudi i neljudi.
Sa ovim prvima, druzim se bez obzira koju politicku opciju zastupali.
Sa ovim iz druge kategorije, ne druzim se uopste, pa makar zastupali istu pol.opciju kao i ja.
 
Но_проблем, Црни гавран (или како ли се већ зове овај агресивни досадни примитивац), видиш ја с тобом не разговарам одавно, јер глуп си, много си глуп, а и безобразан...
И овај твој ник иде на игнор.
 
Postao bih član neke stranke samo iz inata nekim ljudima ili
ako bih hteo da im pomognem članarinom ...
Simpatizer jesam. SRS mi već nekoliko godina unazad odgovara
po svojim stavovima.

Ako bih trebao da dokažem da se ne slažem u svemu
evo i primera :
1. Glupa je Tomina izjava oko reklame one banke s "Markom Kraljevićem".
2. I inače mislim da bi ispred Tome u stranci trebao da bude Vučić.
Mnogo je šlifovaniji, obrazovaniji i nema kratak fitilj za političara. Kao i Gordana Pop-Lazić - super
je, naravno zajedno sa Majom Gojković !
 
Strela:
Ред би био да почнеш од себе, тј. да нам кажеш да ли си члан неке странке и које?
И наравно да одговориш и на ово друго питање.

Што се мене тиче, нисам члан ни једне партије. Подржавам српску националну, државотворну опцију, републиканског државног уређења.
Што се тиче овог другог питања, надам се да се оно односи на људе из стварног живота, а не на овај виртуелни свет, у коме је готово све дозвољено.
У стварном животу политичко опредељење људи који ме окружују је само једна од компоненти на којој базирам своју потребу за комуникацијом са неком особом.
Сви они који имају пристојну вербалну комуникацију и који при том нису агресивни, могу у мени наћи саговорника. Са агресивним, примитивним, глупим и необразованим људима једноставно немам о чему да причам.

Ne nisam član ni jedne stranke.Kontaktiram sa gotovo svim strankama, to mi je deo posla.Sve ili gotovo sve podjednako uvažavam i moje pitanje je upravo bilo u tom pravcu,Zasigurno znam da u vrhu tih stranaka sede ljudi koji ni izbliza nisu toliko ostrašćeni kao pojedini članovi foruma....
 
L.1:
Ne nisam član ni jedne stranke.Kontaktiram sa gotovo svim strankama, to mi je deo posla.Sve ili gotovo sve podjednako uvažavam i moje pitanje je upravo bilo u tom pravcu,Zasigurno znam da u vrhu tih stranaka sede ljudi koji ni izbliza nisu toliko ostrašćeni kao pojedini članovi foruma....

Можда је то један од разлога нашег "благостања", што нам у врху седе смирени, толерантни људи, а не к'о овде у виртуелном свету - острашћена банда... :-D

Замисли шта би било кад би којим случајем форумаши водили државу :confused:
 
Strela:
Можда је то један од разлога нашег "благостања", што нам у врху седе смирени, толерантни људи, а не к'о овде у виртуелном свету - острашћена банда... :-D

Замисли шта би било кад би којим случајем форумаши водили државу :confused:

Nije korektno to što radiš.....
 
Strela:
Можда је то један од разлога нашег "благостања", што нам у врху седе смирени, толерантни људи, а не к'о овде у виртуелном свету - острашћена банда... :-D

Замисли шта би било кад би којим случајем форумаши водили државу :confused:
Nije to u pitanju. I ti isti koje Lider navodi, kad sednu za komp, pa iz Bookmarks izvuku Forum Krstarice, transformišu se u baš ovakve likove kakve gledamo ovde.... Varka Strelo, varka...
 
L.1:
Nije korektno to što radiš.....

Молим те појасни ми о чему је реч? Данима ме није било на политици, дођем вечерас на овој теми напишем нормалну поруку и јави се овај са више никова и из чиста мира почне да ме вређа... Виси на примедбама и од задњих пет порука четири су његове... Да ли ти то нешто говори?
 
L.1:
Član ste jedne od stranaka ili podržavate njenu opciju.
Koliko to zaista utiče na vaše mišljenje o onima koji ne misle kao vi?

Isto koliko i da se ne radi o politici...
Ovde je samo pitanje kakva je ko od nas licnost, elem, ja sa istim zarom branim svoje stavove o, od vaspitavanja dece, preko zalaganja za mir u svetu, pa sve do toga - koje su cackalice najbolje... ;)

Sto ne znaci da necu saslusati tudje predloge i ideje, i ne samo saslusati vec i razmotriti. :D

A, misljenje o onima koji ne misle kao ja, kroje - oni sami!
Tj, kako se ONI ponasaju prema nekom ko ne misli kao oni. :)
 
Nije slucajnost sto nisam clan nijedne partije. Sto se mene tice to je sve neko sektasenje, oni odabiraju neke idole, male bogove i klanjaju se njima... meni je to bljak i pateticno. Samo kad se setim kako je bilo kada su ubili Djindjica, pa svi oni ljudi isli ulicama i patili... pa skoro svakog dana u Beogradu neko umre nasilnom smrcu i sto ne zale tako za svakim... pojma nemam

Dobro sto nisu uveli dodatni porez zbog tog nemilog dogadjaja.

O Titu ne smem ni da pricam... sve one njegove slike, veliki brat nas posmatra... uzas! Pa onda Milosevic... mislim da su na kraju njegove ere svi vec bili paranoicni i mislili da ih neko prati... ja sam vec pocela da se smejem nekontrolisano onomad kada mi neko kaze da ga prisluskuju... jbg, i mene su prisluskivali (ne zbog mene licno) mnogo pre svih njih pa se nisam okretala da vidim hoce li mene neko upucati... jbg.

Mrzim politicke partije, treba ih sve zabraniti i uvesti anarhiju. To je stanje prirodno coveku... sve ostalo je agresija na nasu slobodu.
 
Strela:
Молим те појасни ми о чему је реч? Данима ме није било на политици, дођем вечерас на овој теми напишем нормалну поруку и јави се овај са више никова и из чиста мира почне да ме вређа... Виси на примедбама и од задњих пет порука четири су његове... Да ли ти то нешто говори?

Izvini nisam odmah skapirao tvoj post.........moja greška.
 
sreca moja pa nisam ni u jednoj stranci ...i verujte mi tako je najbolje



Svi isto obecavaju pre dolaska na vlast , nova radna mesta , poboljsanje zivotnog standarda, povoljniji krediti , a najvise se nasmejem kad neko prica o Kosovu i Metohiji , RS i nekadasnjoj RSK ...CITIRAM : cim dodjemo na vlast ,obacavamo svim prognanim srbima da ce se vratiti na svoja ognjista , ni jedna strana neprijateljska sila nece krociti na zemlju kojom su hodali nasi preci , zivela SRBIJA . Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Dodju na vlast , kradu, otimaju ....i naravno prave se blesavi :))))))



Od svega najvise volim anketa po ulicama :)))) ....svima je super , odlicno je , plate su fenomenalne , hvalim te boze sto je otisao SLOBA , cene rezija treba da budu tolike mi trebamo u EVROPU ...niko nije rekao, a gde su evropske plate :))))) . Ova vlast je fenomenalna, ali jos kad bi dosli i RADIKALI , taman da se svi izredjaju pa cemo uzeti neku seljacku stranku da nas vodi , u opkladu da bi ta bila najbolja ..... Izvinjavam se pristalicama SPSa,SRSa, SDSa i ostalih ... posto ja nisam clan partije komunista ups, ni jedne stranke
 
Od svega najvise volim anketa po ulicama :)))) ....svima je super , odlicno je , plate su fenomenalne , hvalim te boze sto je otisao SLOBA , cene rezija treba da budu tolike mi trebamo u EVROPU ...niko nije rekao, a gde su evropske plate :))))) . Ova vlast je fenomenalna, ali jos kad bi dosli i RADIKALI , taman da se svi izredjaju pa cemo uzeti neku seljacku stranku da nas vodi , u opkladu da bi ta bila najbolja ..... Izvinjavam se pristalicama SPSa,SRSa, SDSa i ostalih ... posto ja nisam clan partije komunista ups, ni jedne stranke


:rotf::rotf::rotf::rotf: Lepo rečeno :ok:
 
Молим те појасни ми о чему је реч? Данима ме није било на политици, дођем вечерас на овој теми напишем нормалну поруку и јави се овај са више никова и из чиста мира почне да ме вређа... Виси на примедбама и од задњих пет порука четири су његове... Да ли ти то нешто говори?

A šta ti je pisao masno?
Jel 'teo nešto konkretno ili samo najavljivao?
 
Član ste jedne od stranaka ili podržavate njenu opciju.
Koliko to zaista utiče na vaše mišljenje o onima koji ne misle kao vi?

Evo ja licno sam sada u dilemi izmedju SRS i SNS . Mada sam blizi SRS ideoloski , ipak sam mnogo odlucniji za SNS .
Iako ove dvije stranke su jedna protiv druge ,ja sam i za jednu i za drugu opciju zbog ideoloske slicnosti . Postujem svaciji stav , izuzev kvislinski , ultrademokratski , LDP , LSV , jer ove stranke stvaraju podjele i brazde u SRBIJI , RS ,.../....
 

Back
Top