2 pitanja za dugi777jezik i jedno za sve ostale

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Magdalena

Početnik
Poruka
5
pa evo momci, toliko me prozivate da moradoh i da se uclanim :-))).
Ti sa duuuugim jezikom, shvatam ja, svako ima nesto sto mu je najmilije, al reci mi molim dve stvari:
da li ti radis jos nesto?
imam utisak da bi to radio i ribi koja ima menzis?
nema ljutnje, samo pitam, ne moras odgovoriti :-)))

A sve ostale bih da pitam seks kad devojka ima menzis, da ili ne?
 
Magdalena:
pa evo momci, toliko me prozivate da moradoh i da se uclanim :-))).
Ti sa duuuugim jezikom, shvatam ja, svako ima nesto sto mu je najmilije, al reci mi molim dve stvari:
da li ti radis jos nesto?
imam utisak da bi to radio i ribi koja ima menzis?
nema ljutnje, samo pitam, ne moras odgovoriti :-)))

A sve ostale bih da pitam seks kad devojka ima menzis, da ili ne?
...Pa zasto da ne? Sta tu ima toliko lose i ruzno,zna biti veoma interesantno,jos ako imate malo maste...? Provereno,super je.
 
Magdalena:
pa evo momci, toliko me prozivate da moradoh i da se uclanim :-))).
Ti sa duuuugim jezikom, shvatam ja, svako ima nesto sto mu je najmilije, al reci mi molim dve stvari:
da li ti radis jos nesto?
imam utisak da bi to radio i ribi koja ima menzis?
nema ljutnje, samo pitam, ne moras odgovoriti :-)))

A sve ostale bih da pitam seks kad devojka ima menzis, da ili ne?

Ipak si cool, Maggy, pocastvovan sam sto si me stavila u naslov, to se retko dogadja, a posebno tipu od ribe, dakle, kao da si me napojila vec, ili ... Elem naravno da nisam vampir i da ne bih to oralno za vreme mece, mislim, moze, ali nije filing... Dalje, volim ja sex, svaki polozaj koji prija oboma, volim da umocim (pa samo dede ne vole jer ne mogu !) Ljubim te !!!
 
dugi777jezik:
Magdalena:
pa evo momci, toliko me prozivate da moradoh i da se uclanim :-))).
Ti sa duuuugim jezikom, shvatam ja, svako ima nesto sto mu je najmilije, al reci mi molim dve stvari:
da li ti radis jos nesto?
imam utisak da bi to radio i ribi koja ima menzis?
nema ljutnje, samo pitam, ne moras odgovoriti :-)))

A sve ostale bih da pitam seks kad devojka ima menzis, da ili ne?

Ipak si cool, Maggy, pocastvovan sam sto si me stavila u naslov, to se retko dogadja, a posebno tipu od ribe, dakle, kao da si me napojila vec, ili ... Elem naravno da nisam vampir i da ne bih to oralno za vreme mece, mislim, moze, ali nije filing... Dalje, volim ja sex, svaki polozaj koji prija oboma, volim da umocim (pa samo dede ne vole jer ne mogu !) Ljubim te !!!

Da budem jasniji, volim alatkom, a volim i jezikom, samo sto ovim drugim , svakoj upamtim aromu i zmureci bi je ubuduce mogao prepoznati, garantujem ti !
Spreda straga, samo milom, nikad prisilom, samo da oboje (ili vise, grupno iskljucivo samo sa zenama, ja jedini pevac medj njima !) uzivaju i pamte i ponove, ali ipak mi je najsladje na 69, ili na slovo Lj, dakle, ja pod tobom a ti pojis svog junaka... Eto, mislim da u tome nema nista lose, naprotiv !
Slazes se ?
 
blondi:
ti to namerno pominješ moje slovo Lj .... kao ljubljana... kao ljubiti... kao poza Lj :PPPPPPP

tako je, nedosisana moja Blondi, pod tobom mi je sve socno i slasno, i Slovenija i Ljubljana i ljubav, ljubljenje i ukus ljesnjaka sa tvoje smokvice, pod tobom, Blondika, sve mi je u smiLju i bosiLju, uLjubljeno i mLjam mLjam... Veliki poLjubac najLjubljenijoj i najukusnijoj Ljubljancanki,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top