Bin Laden - je li stvarno skvikn'o?

Bio je zayeban igrač. Terorista i extremista naravno.
Mada, moram da priznam, (izvinjavam se zbog grešnih osećanja)
bio mi je simpatičan 11.sept., samo zato što je "izgledalo" da je
čačnuo Amerikance tamo gde najviše boli.
Danas više nisam siguran da je to sve njegovo delo.
Ono što su AM. posle uradili, govori da im je to došlo
kao kec na 11.
"Poravnaše" Avganistan, Iraq, a i Iran je viđen ...
 
Ma jok, bio je cistokrvni navijas Sirokog Brijega, ali to nije smeo da javno kaze jer se morao deklarisati da navija za Sarajevo, naravno, a sto se tice vozila posjedovao je nas stari provjereni proizvod po gudurama Avganistana Zastava 850 (fica) pokazala se veoma korisno vozilo na tim terenima...

Rahmet mu dusi..
 
Alekasandar2:
Nadam se da je crko. On je zlo koje je stvorila Amerika i koje je krenulo protiv svog tvorca, kao i svako drugo zlo. Naneo je Bin Laden zla Srbima i Amerikancima, nadam se da je mrtav.
Evo ja se slazem sa tobom. Zamisli....:D:D:D
Cinjenica je da je Amerika u svom posleratnom periodu uvek podrzavala pogresnu stranu. Ono sto se u Srbiji kaze : ' Rani kuce da te ujede.
Nije verovala Srbima,nego muslimanima...pa se kod nas opet kaze: "Psu i Turcinu nikad ne veruj" Yebiga....kinta!
Opet,ne sumnjam da ce na Bin Ladenovo mesto doci neka druga budala,mozda i jos gora od njega.
 
Lacibg:
Bio je zayeban igrač. Terorista i extremista naravno.
Mada, moram da priznam, (izvinjavam se zbog grešnih osećanja)
bio mi je simpatičan 11.sept., samo zato što je "izgledalo" da je
čačnuo Amerikance tamo gde najviše boli.
Danas više nisam siguran da je to sve njegovo delo.Ono što su AM. posle uradili, govori da im je to došlo
kao kec na 11.
"Poravnaše" Avganistan, Iraq, a i Iran je viđen ...


Eto, vidis, zato sluze forumi i internet, da se covek informise i iz drugih izvora i prosiri svoja saznanja. Da si gledao samo CNN, garantovano, ne bi imao nikakvih dilema.
 
Misljenja su stvarno razlicita, ali mora da mu se oda pocast za najoriginalniju ideju za teroristicki napad. Ne znam samo sta je jeo/pio dok je smisljao da tako surovo zajebe Amere.
Sto se tice navijanja, moguce da je fan nekog francuskog tima - tamo igraju sve muslimani.
A sudeci po lokacijama koje su prekopavane avionima po Avganistanu, moguce je da vozi Ladu Nivu sa stealth bojom da je ne ukebaju radari. Ili Pinz Gauer. Nisam cuo da se Yugo pravi u izvedbi 4x4.
 

Back
Top