ajmo svi ruke gore...

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
naslov teme nema veze sa naslovom teme, ali ni poprilicno svi oivde nemaju veze sa zdravom pameti...
nego, idem ja tako jednim forumom (hrvatskim) i tako jedan tip otvori topik kako se 20 000 hrvatskih srba u srbiji usral0 jer je hrvatska najavila potraznju izrucenja svih... i onda svi tu likuju bla bla bla i neki navodno bosanac ostavlja ovakav komentar

a koja bi tek panika bila da zbunjeni srbi zatraze izrucenje svih hrvatskih zlocinaca mislim da bi hrvati dobili brzoseru i nebi im na pamet pala nikakva lazna propaganda Dok hrvati laznim propagandama skrecu paznju sa svoga srama zbunjeni srbi zijevaju kao curke bez vode. Nisam vjerovao da su Srbi tako bezivotni i da dozvaljaju da uzimaju sve zdravo za gotovo , sve ono sto im serviraju najveci zlikovci evropskog pa i svijetskog kontinenta jer niko nije ucinio Jasenovac kao becki konjusari i oni bi sad jadni nekoga optuzivali bez ikakvog srama , a djelo im je pred ocima da su pobili i sada i protjerali 600hiljada srba iz Krajine.
Niko nema sto hrvat imade on imade sto od srbina ukrade.

prst na celo i misli o ovome forumasu koji citas ovo
 
Zasto prst na celo??
Normalno je da ljudi drugacije razmisljaju,nebi valjalo da su svi istog misljenja pogotovo oko jednog tako vaznog pitanja.Iskreno ne zato sto sam Srbin ali zaista mislim da je Srbija najdalje otisla po tom pitanju od svih iz okruzenja .Cini mi se da smo mi odavde daleko najtolerantniji kada su u pitanju razlicitosti misljenja i na to sam iskreno ponosan.
Bravo za Bosanca u svakom slucaju
 
absonic:
naslov teme nema veze sa naslovom teme, ali ni poprilicno svi oivde nemaju veze sa zdravom pameti...
nego, idem ja tako jednim forumom (hrvatskim) i tako jedan tip otvori topik kako se 20 000 hrvatskih srba u srbiji usral0 jer je hrvatska najavila potraznju izrucenja svih... i onda svi tu likuju bla bla bla i neki navodno bosanac ostavlja ovakav komentar



prst na celo i misli o ovome forumasu koji citas ovo
Шта рећи...?Лицемерство је чудо!
Не виде шуму у свом оку,а у нашем виде трн...
 
Pa mi im pomažemo u tome, doduše nesvesno, ali pomažemo.
Imamo li mi nešto kao što imaju Jevreji. Centar poput onog što se zove Simon Vizental u Beču i čiji je cilj prikupljanje svih dokaza o holokaustu.
Zašto jedan Srbin iz Hrvatske nema gde i kome da podnese krivičnu prijavu protiv Hrvata koji je učinio ratni zločin u Krajini. Doduše, može, ali u Hrvatskoj. I ko će to učiniti. To rade samo oni umesto kojih je prijavu već podneo neko drugi (Helsinški odbor, Hrvatsko pravosuđe...).
Koliko je zločina ostalo a da niko ne insistira da se reše, kako u BiH, tako i u Hrvatskoj i na KiM.
Eto, za Atifa Dudakovića i zločine 5. korpusa armije BiH, prvi su dokaze izneli i objavili upravo ti Hrvati i njihov Večernji list...
Znači, mi se uopšte ne trudimo, jer kao nećemo da potenciramo loše stvari i da kvarimo "dobrosusedske odnose" nakon 5. oktobra.
A za to vreme, drugi rade, rade, rade...
 

Back
Top