Reklame

ok...
ne znam sto ste se svi okomili na Meredijan banku...meni su sve te reklame sem Zivela Kamata dobre...jes kostale su k'o kajgana Svetog Petra(izvinjavam se svima),al' sta ces...
Ulosci, detrdzenti i ostale gluposti necu da komentarisem...
 
Ma bre sve reklame smaraju! Puštaju ih s namerom da ih mi vidimo, al ja menjam kanal čim vidim jednu.
Al posebno me nervira za "Božen Kozmetiks"!!!!!!!
Nađe se među 100 njih 1 dobra i nju retko puštaju!
 
Daj bre 'KAKVO SUNCE U SRED BJELA DANA???'
...ma koji se moron samo toga seti...ja kad vidim neku od tih reklama pobesnim,padne mi mrak na oci...zgazila bih nekog....zatim 'UPROPASTENE JE!' ...molim????Sta je...'upropastena'....
AMAN ljudi ima li tu neko grama mozga,trunke pameti....?!!
Coca Cola najbolje reklame ubedljivo....i sveps....Schweppes...jbga zaboravih kako se pise...
 
Pa o tome i pričam! Ali ima nekih reklama koje ma kolko puta puštali, uvek su mi interesantne.

Šveps i Bambuča, na primer. A i ona bakterijica (Domestos).
 
ono... jedna plavusica ima ''one dane'' kako ih oni debili zovu...i onda ova da Always...pa druga i ponovo ta ista da Always....(na poslu). Reklama kaze kako treba biti darazljiv. Onda dodje njen sef(muskarac) i ona mu da Always onda off kaze: ... ali ne previse darezljivi.
 
Hej imamo nesto zajednicko-ne volimo majonez.Meni je dobro ono sa sendvicem,isto reklama za majonez(mozda je to ta o kojoj pricas).Ono sa sendvicem i bananom.Ali najbolja reklama svih vremena je:Jesmo li mi negde pogresili?
 
Srodne dusee... :) :) :)
Eeee....dobra je i ta... :) ali ja sam mislila na neku noviju..super je uradjena.
A koja je to :"Jesmo li mi negde pogresili?"-opet ja,ali sta cu-plavusa!:)
Obozavam Coca Cola reklame...extra je ona u autu,sneg i kao on iz njega vade flasicu...davno je bila...
 

Back
Top