Kako podneti...

despot stefan

Zainteresovan član
Poruka
342
Kako podneti kada vam se i najbolji a ujedno i poslednji drug iz drustva ozeni a vi niste ni blizu toga?kada covek oseti da vise nema pravog druga tj. da vise nista nece biti isto!idosta putujem i lepo se provodim ali pocinjem da mislim da je to neka vrsta mehanizma odbrane kako ne bih preduzeo neke ozbiljne korake u zivotu!
verovatno smaram ali to mi je stvarno problem :shock: :confused:
 
znam kako ti je..otprilike znam..nije bas ista situacija,ali slicna...tebe sad uhvatila neka seta,nostalgija....neko razocaranje a nis am ne znas cime..cak ima malo i ljubomore tu..ali ne smes tako da posmatras stvari...zasto mislis da si sada izgubio druga?ako si ga stvarno izgubio ond ai nije bio drug i ne znam sta vise tu reci....:-?
on se samo ozenio..nije se odselio..a nije ni umro(ne daj boze)...
posmatraj sa vedrije strane...on je srecan...
pa i ti ces se jednom ozeniti..mozda ne sutra,mozda ne tako skoro..ali ces jednom..valjda:-)
imas ti dosta predosti tako sam:-)
ocigledno ti je dobro kad si sam..ili nisi jos nasao pravu..pa cemu onda zaliti za necim sto ili ne zelis ili nisi dospeo do te faze?

proci ce te..sad si pod utiskom svega....traje to tako jedno vreme..razmisljas o svemu..o nekim davnim danima i kako bi bilo lepo da opet bude tako..ali to je proslost...lepe uspomene..i nek to ostanu..nemoj sad da sednes i kukas i preispitujes se..neka to ostane lepa uspomena..a ti s ezajedno sa celi drustvom i tim najboljim drugom baci na stvranje novih uspomena..reci sebi da ce ove biti jos lepse i vrednije uspomene ..samo ce vas vis eucestvovati u njihovom stvaranju...:-)
i..sa srecom!!!:-)
 
PUKLAmiSTIKLA:
znam kako ti je..otprilike znam..nije bas ista situacija,ali slicna...tebe sad uhvatila neka seta,nostalgija....neko razocaranje a nis am ne znas cime..cak ima malo i ljubomore tu..ali ne smes tako da posmatras stvari...zasto mislis da si sada izgubio druga?ako si ga stvarno izgubio ond ai nije bio drug i ne znam sta vise tu reci....:-?
on se samo ozenio..nije se odselio..a nije ni umro(ne daj boze)...
posmatraj sa vedrije strane...on je srecan...
pa i ti ces se jednom ozeniti..mozda ne sutra,mozda ne tako skoro..ali ces jednom..valjda:-)
imas ti dosta predosti tako sam:-)
ocigledno ti je dobro kad si sam..ili nisi jos nasao pravu..pa cemu onda zaliti za necim sto ili ne zelis ili nisi dospeo do te faze?

proci ce te..sad si pod utiskom svega....traje to tako jedno vreme..razmisljas o svemu..o nekim davnim danima i kako bi bilo lepo da opet bude tako..ali to je proslost...lepe uspomene..i nek to ostanu..nemoj sad da sednes i kukas i preispitujes se..neka to ostane lepa uspomena..a ti s ezajedno sa celi drustvom i tim najboljim drugom baci na stvranje novih uspomena..reci sebi da ce ove biti jos lepse i vrednije uspomene ..samo ce vas vis eucestvovati u njihovom stvaranju...:-)
i..sa srecom!!!:-)

bas se tako osecam,od pocetka do kraja.hvala na razumevanju. ;)
 
despot stefan:
ma super je on drug ali je sada ozenjen tako da ima i drugih obaveza,ne samo da se zeza okolo.ipak je on sada porodican covek!


u svakom slucaju valja ti se truditi da te njegova zena zagotivi, inace ima da vas razbuca ko svinja najlonski dzak ako te oseti da vuces na svoju stranu :D

prosto je ... imas druga, drug ima zenu... sad je imas i ti na vratu, dakle, uklopi se ili ispadas iz igre :lol:
 
moras samo pozitivno da razmisljas..i nemoj da se bojis i strahujes zbog toga sto je ons ada ozenjen...jeste,porodican je covek..al je jos uvek covek i to covek koji je tvoj najbolji drug..
a sto se zene tice....ma mora da je divna...cim je on u njoj prepoznao zenu s kojom zeli d aprovede zivot i video bas to nesto sto je cini najdivnijom na svetu,ond aje tako....moras da shavtis da ce se neke stvari promeniti,ali ako budes pozitivno posmatrao stvari videces da su i te promene zapravo dobre...kad nesto predugo traje bez promena postaje dosadno:-)
i drzi se....kad ti bude tesko imas nas ovde....:-)
mi te razumemo..ako nista drugo bar cemo te nasmejati...:-)
 
i moj drug se skoro ozenio i stvarno sam tuzna zbog toga :cry: .Sad mi je cimka i da ga pozovem i smaram svojim glupim problemima ,kontam on ima sad dosta obaveza da bi se zamlacivao samnom :???: A tu je i njegova zena.... :roll: Ma SRANJE
 
CICIRIPI:
i meni je zvucalo detinjasto-dok se nije desilo meni!Retki su slucajevi da se prijateljstvo ne promeni posle toga.Nikad vise nece biti kako je bilo :!:

ranije sam mogao da odem kod njega kad hocu i da pricamo o bilo cemu.sada je sve to drugacije.
naravno da mi je drago zbog njega ali meni je on sada tako daleko.znam i njegovu zenu odlicno,preko mene je i izlo njihovo muvanje ali sada je sve to drugacije. :-|
 
pa ne budi detinjsat..mora biti drugacije..ne smes tako razmisljati....gledaj pozitivno..daj br e malo entuzijazma..:-)
nekad si mogao to ,to i to..sad ne mozes i gotovo..sad nadji nesto sto mozes....
ili se ozeni i ti pa neces imati toliko slobodnog vremena da mislis sta sve vis enemas i ne mozes vec ces i ti biti porodican covek sa obavezama i neces vise imati za cim kukati i biti ljubomoran:-)
znam..sad sam ispala kucka..ali bre..detinjsato je to...
svi smo bili u takvoj situaciji..to ti je zivot....i na kraju krajeva pa nista se lose nije desilo!
ON SE OZENIO!!!ALO BRE............:-)
 
PUKLAmiSTIKLA:
pa ne budi detinjsat..mora biti drugacije..ne smes tako razmisljati....gledaj pozitivno..daj br e malo entuzijazma..:-)
nekad si mogao to ,to i to..sad ne mozes i gotovo..sad nadji nesto sto mozes....
ili se ozeni i ti pa neces imati toliko slobodnog vremena da mislis sta sve vis enemas i ne mozes vec ces i ti biti porodican covek sa obavezama i neces vise imati za cim kukati i biti ljubomoran:-)
znam..sad sam ispala kucka..ali bre..detinjsato je to...
svi smo bili u takvoj situaciji..to ti je zivot....i na kraju krajeva pa nista se lose nije desilo!
ON SE OZENIO!!!ALO BRE............:-)

AUUUU,kako je pocelo jos ces i da me bijes! :shock:
kud poceh ovu temu!
ma svestan ja svega,nisam dete!ali malo mi je lakse kada sa nekim popricam! :lol:
 

Back
Top