Zashto se mushkarci zene?

Skupo i nelogično je da je zbog gaća......Belo rublje , mašina i ariel....

Zbog dece, zbog ručka, zbog zajedničkog pretresanja neke teme, zbog brižnih telefonskih razgovora, hajde nek bude i zbog poklona koje jedno drugom daju , mada tu smo debelo okrnjeni za 9 mart....
 
Becejka, nemoj biti ocajna...Ne znam koliko ste godina u braku, al ako je brak skladan i oboma je u njemu ok, zar je vazno zasto se ozenio? Ocigledno imas gomilu kvaliteta kad je u braku ostao. Da nije tako davno bi otisao.Nisu oni sentimentalne budale ko mi zene...

Kad se setim da su se zene pre udavale po ps-u ili ti po moranju pitam se kako su mogle tako da zive...Jezim se te pomisli ...Jadne zene ....
 
Mirka šizika:
Becejka, nemoj biti ocajna...Ne znam koliko ste godina u braku, al ako je brak skladan i oboma je u njemu ok, zar je vazno zasto se ozenio? Ocigledno imas gomilu kvaliteta kad je u braku ostao. Da nije tako davno bi otisao.Nisu oni sentimentalne budale ko mi zene...

Kad se setim da su se zene pre udavale po ps-u ili ti po moranju pitam se kako su mogle tako da zive...Jezim se te pomisli ...Jadne zene ....
NISAM OCAJNA JER NISAM TAJ TIP.SAMO MI JE BLJAK.ALI NEMA VEZE DANAS CEO DAN SA DRUGOM KUVA AJVAR VALJDA ZBOG GRIZE SAVESTI A MENI SMEEESNO.ZAMISLITE IH KAKO PEKU ,LJUSTE PARIKU ,MELJU KUVAJU SUPER
 
Meni ej zvucalo kao da si se potresla zbog toga...Al dobro...
Pa nek pece ajvar i nek oriba podove, i prozore i nek skuva rucak i napravi tortu i nek ti kupi nesto sto oduvek zelis..pa i kad sve o uradi ti mu s vremena na vreme utrljaj to na nos, cisto da se vise ne izlece...

E to bi ja uradila...ko ih sisa bre...
 
becejka:
Sinoc sam saznala od svog muza posle 4,5,6 piva da se u stvari ozenio sa mnom jer su ga naterali(nisu `teli da mu preu gace).Da li je to bilo ``in PIVO veritas`` ili ..?
:lol:qq
Pechem i ja ajvar sa tjaletom...to je prava mushka aktivnost.
Pa i nije mu losh rezon....mada mene to ne bi zadovoljilo ja sam "savremen"pa znam i sam da ukljuchim vesh mashinu.
Da se ozenim...paaaaaaaa ne znam....morao bi valda da budem baash ludo zaljubljen ili tako neshto,znam ja da to prodje ochas posla ali daj shta dash.....i da me ne iritira na nachin koji to radi 99% zena..ma mogu da nabrajm do sutra sve nemogutje kvalitete koje bi trebala da poseduje a znam da nema shanse tako da verovatno zadugo ostajem sretjno neozenjen.
 
Mirka šizika:
Meni ej zvucalo kao da si se potresla zbog toga...Al dobro...
Pa nek pece ajvar i nek oriba podove, i prozore i nek skuva rucak i napravi tortu i nek ti kupi nesto sto oduvek zelis..pa i kad sve o uradi ti mu s vremena na vreme utrljaj to na nos, cisto da se vise ne izlece...

E to bi ja uradila...ko ih sisa bre...
EH PA DANAS MI JE DAN ISPUNJEN ...NISAM PROPUSTALA PRILIKU DA NE UJEDEM TIPA NISAM ZADUZENA ZA TO JA SAM ZADUZENA ZA GACE ILI KAD JE NESTO PROSUO :"OBRISI G......"... BAS MI SLATKO...
 
Enfroz2891.:
:lol:qq
Pechem i ja ajvar sa tjaletom...to je prava mushka aktivnost.
Pa i nije mu losh rezon....mada mene to ne bi zadovoljilo ja sam "savremen"pa znam i sam da ukljuchim vesh mashinu.
Da se ozenim...paaaaaaaa ne znam....morao bi valda da budem baash ludo zaljubljen ili tako neshto,znam ja da to prodje ochas posla ali daj shta dash.....i da me ne iritira na nachin koji to radi 99% zena..ma mogu da nabrajm do sutra sve nemogutje kvalitete koje bi trebala da poseduje a znam da nema shanse tako da verovatno zadugo ostajem sretjno neozenjen.
:) VI STE PRAVI MUSKARAC 21.OG VEKA .CAK ZNATE I MASINU DA UKLJUCITE UUUUUUUUUUUUUUU BRAVO ZADIVLJENA SAM.TO JE NESTO STO MOJ MUZ NECE NIKAD SAVLADATI.ALI CE SE SNACI I POZVACE NEKOG KO ZNA TU "KOMPLIKOVANU OPERACIJU DA URADI"
 

Back
Top