OSECATE LI SE LOSE U MUSKOM TELU?

JERIHONSKA RUZA

Zainteresovan član
Poruka
114
Ideja da pokrenem ovu temu nastala je kao rezultat rasprave na" Zenskom kutku" na temu "Osecate li se lose u zenskom telu." Neki muskarci(savremeni) su se javljali , pa sam pozelela da i oni imaju svoju temu!

Da li se osecate lose! ?
Mislim da je tesko biti savremen muskarac, zaista. Teze nego savremena zena!
Muskarcima jos uvek zabranjuju neke ljudske osobine, npr. slabost, strah, plac, nesigurnost...a to je sve normalno za ljudsko bice... tako su danasnji muskarci neminovno frustrirani.
 
Ja sam starina....

Ali volim ruže.....I imam jednu ružu.....za sada na dlanu....
Plašim se da će ostati neprimećeno moje brižno praćenje njenih latica dok je vetrovi bez nekog smisla razgoljavaju i zaokreću......A trnovi me njeni bodu, duboko....kako li samo sežu toliko duboko dok ruža naizgled leži daleko , na dlanu......Ali nema suza.....bol ogromna, ali nema suza....

I onda odnese je vetar....pratim je pogledom.....nosi je ka obližnjem balkonu sa predivnim cvećem.....žao mi , ali blistaće medju njima....neka je.......ali poslednjom snagom vetar je izdiže visoko, visoko....skoro da mi se učini da pobedonosno zahvaljuje vetru što je u vihoru, što oseća snagu, energiju koja obara.......što uživa u pogledu na taj predivan balkon u kome sam je već prežalio.......I tada vetar prestade , kao da se istrošio, kao da se pretvarao da je oluja ......i ona pade, pade i ostade sama ....pokraj ivičnjaka u barici ostaloj od neke druge oluje.......

I nisam plakao .....suze sam poklanjao da umilostivim moćne, ne razumeše......da napojim žedne , ne htedoše.......Krik da probudim mudre.....i mudri rekoše......Ruži iz srca svaka suza najteža kazna, ruži na pločniku svaka suza je deo potoka koji je nosi sve dalje i dalje da kroz rešetke odozdo gleda svoje snove.....
 
jurodivi:
dalekovidost moze imati vise znacenja,nekad moze biti i prednost..mnogi slepi ljudi bolje vide od onih koji imaju zdrav ocinji vid..jer oci mogu sablasniti ljudski duh,i unistiti coveka,;)

Baš me zanima koliko ti treba da zaboraviš svoju misao.
Dalekovidost ................prednost....................mnogi slepi ljudi bolje vide.....................

E da nisam pao sa kolica dok sam bio mali sad bih lekao da je dalekovidost plednost jer slepi ljudi bole vide od onih sa zdlavim ocinjim vidom i nitta ne bih razumeo.Dalekovid=Slep?
 
JERIHONSKA RUZA:
Ideja da pokrenem ovu temu nastala je kao rezultat rasprave na" Zenskom kutku" na temu "Osecate li se lose u zenskom telu." Neki muskarci(savremeni) su se javljali , pa sam pozelela da i oni imaju svoju temu!

Da li se osecate lose! ?
Mislim da je tesko biti savremen muskarac, zaista. Teze nego savremena zena!
Muskarcima jos uvek zabranjuju neke ljudske osobine, npr. slabost, strah, plac, nesigurnost...a to je sve normalno za ljudsko bice... tako su danasnji muskarci neminovno frustrirani.

lololol
e pa vidi bolje da mi je zabranjena nesigurnost nego li da mi je dozvoljen shporet only...ako tjemo o polozhaju mushkarca u odnosu na zhenu...paaa misim patrijarhat je na snazi sestro...shta je savremen mushkarac a shta savremena zhena?...po kom to modelu?...ako je nekakav zapadni onda nam manje vishe nishta nije zabranjeno kao ni zhenama...opet ako se radi o nekom osavremenjavanju karakteristichnom za srbiju zhene nisu mnogo odmakle od zhena=par volova...ma ti si se kanda malko zbunila s tim savremeno i tako to...
ma ne osetjam se odvratno...sve to shto mi je uskratjeno dovodi me do ludila...pochevshi od iskazivanja mojih tananih emocija pa sve do chinjenice da JA nikad netju roditi dete...chesto...hvatam sebe kako mashtam da imam velike grudi vaginu...kako nosim svileni vesh i idem nedeljom kod frizera...da se otvorim evo pred vama...saqpljam novce za operaciju ne zhelim da budem grubijan hotju da budem mekan i gladak i sve...

womansm7.gif
 
AntunTun:
lololol
e pa vidi bolje da mi je zabranjena nesigurnost nego li da mi je dozvoljen shporet only...ako tjemo o polozhaju mushkarca u odnosu na zhenu...paaa misim patrijarhat je na snazi sestro...shta je savremen mushkarac a shta savremena zhena?...po kom to modelu?...ako je nekakav zapadni onda nam manje vishe nishta nije zabranjeno kao ni zhenama...opet ako se radi o nekom osavremenjavanju karakteristichnom za srbiju zhene nisu mnogo odmakle od zhena=par volova...ma ti si se kanda malko zbunila s tim savremeno i tako to...
ma ne osetjam se odvratno...sve to shto mi je uskratjeno dovodi me do ludila...pochevshi od iskazivanja mojih tananih emocija pa sve do chinjenice da JA nikad netju roditi dete...chesto...hvatam sebe kako mashtam da imam velike grudi vaginu...kako nosim svileni vesh i idem nedeljom kod frizera...da se otvorim evo pred vama...saqpljam novce za operaciju ne zhelim da budem grubijan hotju da budem mekan i gladak i sve...

womansm7.gif
Znaci, provokacija je uspela!!!!
 

Back
Top