Prijatelji

Last dance

Iskusan
Poruka
5.242
Ja sam riba i imam pozitivna iskustva sa ženama kao prijateljima u znaku ribe i lava.
Ribice su uvek tu, spremne da saslušaju, detaljno izanaliziraju i detaljno posavetuju.
Lavice deluju hladnije kao osobe, no u prijateljskim relacijama su vrlo iskrene (čak surovo, ali ne s namerom da povrede), uvek spremne za akciju, praktične, malo komentarišu ali uvek uvek iskreno.
Kakva su vaša iskustva?
 
bohemi:
@ Psiho- zaključaj, briši ili šta već! Baš sam pukla s ovom temom :(
Ma nisi :-)
Meni je Lavica super prijateljica, Devica jedna isto, najbliskija od ikoga, Vage bas zenske ne, Ribe su mi nekakve prgave, Ovnica mi je dobra, iako malo konzervativna, Racice- od-do, Strelce, Skorpione i tako te neke rogate ne konzumiram :-)
Inace, Vodolija sam.

Eto, da ti bas skroz ne istruli teme :-)
 
Ja sam Ovan,a druzim se super sa zenskim Jarcevima ili osobama sa puno planeta u znaku Jarca.
Odgovorne su i disciplinovane,zato ih i cenim.Slazem se dobro i sa Ovnicama,Bikovima ,mogu i Rakovi da prodju.
Lavice,slabo ih poznajem,Device su mi cinicne do besvesti,bar one sa kojima sam ja imala posla,Vage,ok,ja sam delimicno Vaga,pa se zato valjda i kapiram sa njima,Skorpije isto slabo poznajem,Strelice ok...eto,zatvorih krug!:)
 
Ja, kad malo razmislim, mnogo bolje poznajem muskarce, u svim znacima. Zanimljivo, imam nekoliko Racica, od kojih su sve ok, osim jedne, ljigava i petlja se tamo gde ne treba, a ponajvise je zavidna. To bas ne varim.
Svakako, ne moze se tako nesto generalizovati, ipak. U stvari, bilo sta u astrologiji.
 
Ja sam vaga.Najbolji prijatelj sestra bik, drug bik.Zatim zenska i muska vaga i naravno muske vodolije.Tu je kraj naj prijateljima:)
Pa drugarice skorpije ali hmmm...ne mogu bas uvek da se oslonim na njih.Sa rakovima je ok mada opet zavisi da li bi oni tog trenutka u njihovu kucicu ili van nje:)
Ma necu vise da navodim ja nekoga sa svima nadjem zajenicki jezik i samim tim skrenuh sa teme "Najbolji prijatelj" :lol:
 
Zje..

Svi ste rekli koji ste znak i sa kojim se znakovima slažete tj. ne slažete i apsolutno ništa time niste pokazali. Sve su to veoma različiti ljudi, bez obzira kog su znaka.

Bilo bi mnogo bolje da pokažete neki aspekt koji imate sa njima.

Ja recimo sa svojim najboljim drugom imam Venera konjukcija Pluton. Ikako smo potpuno različiti, na nekom nivou se jako dobro razumemo. Mislim i da dosta zavisimo jedno od drugog.
 
LPhoklica:
Zje..

Svi ste rekli koji ste znak i sa kojim se znakovima slažete tj. ne slažete i apsolutno ništa time niste pokazali. Sve su to veoma različiti ljudi, bez obzira kog su znaka.

Bilo bi mnogo bolje da pokažete neki aspekt koji imate sa njima.

Ja recimo sa svojim najboljim drugom imam Venera konjukcija Pluton. Ikako smo potpuno različiti, na nekom nivou se jako dobro razumemo. Mislim i da dosta zavisimo jedno od drugog.
Bravo!!!
 

Back
Top