Nelly Furtado:Loose
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Nelly Furtado:Loose

Poznat sarabubasara (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

Arrow Nelly Furtado:Loose

Da chujem...ko slusa ovaj album, kome se svidja, kome ne...Ko prezire uopste Nelly Furtado, a ko je voli...sve o ovom albumu i Nelly Furtado...

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Re: Nelly Furtado:Loose

Meni su se svidjale njene stare pesme,Try,I`m like a bird i to,a ovo novo mi mnogo lichni na Britney pa bojkotujem,.,
    haberin yok; affettim seni.

Veoma poznat +SpookyGirl+ (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

ne bih slušala ni da mi plate..... mnogo mi je antipatična, a muzika je očajna.....
    We'd rather leave no trace and not look back
    Than face the anxiety here and now.

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

hm...u vezi ovo nelly je kao britney...pa ne bih rekla jer ja licno prezirem Britney Spears...u svakom slucaju sam album nije nesto ali pjesma maneater...je vise nego dobra!spooky girl, znam ti volis metal...

Veoma poznat +SpookyGirl+ (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

da, uglavnom metal..... ipak je najgore od svega kad mi najbolja ortakinja po ceo dan peva Meneater... možda baš zato i mrzim tu pesmu .....
    We'd rather leave no trace and not look back
    Than face the anxiety here and now.

Domaćin Ocean_state (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    80

Не слушам је. Није ми нешто. Па не ѕнам ни ја.

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

ranije pesme su dobre,ovo sad,pa blago receno mi je ocajno............propala je...........
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

stare pesme su bile ok,a nekoliko pesama mi se zaista svidjalo.
    kada sam cula,tj videla spot za ovu novu pesmu,ne znam kako se zove bas sam se sablaznila.totalno je promaslila pravac,presla previse u komercijalu i pre svega njenom glasu ne lezi tako nesto.ako su joj i ostale pesme sa albuma slicne ovoj onda ne zelim ni da ga cujem.
    you make me sick because i adore you so

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

e da vidi se da je ishla za parama...najbolje pesme na albumu je napravio Timberland jedan od najvecih hip hop producenata...a ona inache nije bila u hip hop fazonu....a to su od prilike uradile sve te pop pevachice,kad su videle da od pop-a nema leba sve su pojurile za hip hop producentima....maraja keri je album uradila sa jermain duprijem i neptunsima.....britney spears je radila sa pharell williamsom iz neptunsa(a on je inache jedan od najboljih hip hop producenata)...justin timberlake je prvi album uradio sa timberlandom i pharellom...a ovaj nov samo sa timberlandom...a poenta svega ovoga je da su producenti zasluzni za njihov uspeh....inache bi im albumi bili goli kurrac da nije bilo timberlanda,pharella,neptunsa i slichnih...a da i ova iz no doubt je isto radila sa pharellom....

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio Tankian
    e da vidi se da je ishla za parama...najbolje pesme na albumu je napravio Timberland jedan od najvecih hip hop producenata...a ona inache nije bila u hip hop fazonu....a to su od prilike uradile sve te pop pevachice,kad su videle da od pop-a nema leba sve su pojurile za hip hop producentima....maraja keri je album uradila sa jermain duprijem i neptunsima.....britney spears je radila sa pharell williamsom iz neptunsa(a on je inache jedan od najboljih hip hop producenata)...justin timberlake je prvi album uradio sa timberlandom i pharellom...a ovaj nov samo sa timberlandom...a poenta svega ovoga je da su producenti zasluzni za njihov uspeh....inache bi im albumi bili goli kurrac da nije bilo timberlanda,pharella,neptunsa i slichnih...a da i ova iz no doubt je isto radila sa pharellom....
    tacno...........
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

molila bih da ne pominjete Maraju Keri...ono ona je nesto kao R&B ili Pop...ili ...klozetska solja...njen placljivi glas ...fuj...bljak!

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

njen dobar glas........to sto je resila da sa poslednjim albumom napravi katastrofu to je jedna stvar,ona nikako nema los glas,naprotiv...........

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

nema ona los glas, ali ne volim te zenske placljive glasove...jedinu koju mogu da podnesem je Vitni Hjuston iz te kategorije...

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

placljive?hm,ok......

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

maraja keri se bavi muzikom...muzika je umetnost a umetnost polazi od stvaranja...a koliko ja znam ona nije nista stvorila...niti je komponovala bilo koju pesmu,niti je napisala bilo koji tekst....tako da je ja kao muzicara/umetnika uopste ne postujem....u komercijalnom svetu muzike gde se sve vrti oko para i izdavachkih kuca maraja i ostali su samo marionete...recimo njoj je columbia dala nogu chim je napravila jedan losh album....to je kao ono``lutka sa naslovne strane magazina``svi je vole i pamte dok ne izadje novo izdanje magazina....a shto se tiche glasa,to joj ne osporavam...chuo sam da devojka moze da otpeva oko 6 oktavi sto je stvarno fascinantno.... i by the way njen najveci hit without me je obrada jedne starije spanske pesme....

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Without You?
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio Tankian
    maraja keri se bavi muzikom...muzika je umetnost a umetnost polazi od stvaranja...a koliko ja znam ona nije nista stvorila...niti je komponovala bilo koju pesmu,niti je napisala bilo koji tekst....tako da je ja kao muzicara/umetnika uopste ne postujem....u komercijalnom svetu muzike gde se sve vrti oko para i izdavachkih kuca maraja i ostali su samo marionete...recimo njoj je columbia dala nogu chim je napravila jedan losh album....to je kao ono``lutka sa naslovne strane magazina``svi je vole i pamte dok ne izadje novo izdanje magazina....a shto se tiche glasa,to joj ne osporavam...chuo sam da devojka moze da otpeva oko 6 oktavi sto je stvarno fascinantno.... i by the way njen najveci hit without me je obrada jedne starije spanske pesme....
    khm ,da te ispravim svu muziku i textove radi ona......... greska broj jedan
    a ima raspon od 5 oktava sa jako visokim whistle registrom..........
    a pored pesme without you ima dosta dobrih pesama koje su dobro prolazile,s tim sto joj je without you bila da kazem pesma koja je probila...eto toliko o njoj.....
    a kad smo kod tebe,zao mi je sto je nelly napravila ovakav album,ranije pesme su bile pravi pop,sto je retkost danas cuti na mtv-u

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Nelly je zakon!!!!Album je super,pesme su extra...nemam reci......

Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

U pravu je Tankian...nije bilo para dok je bila obuchena,sad malo po malo pa cje gola pevati a pare liju li liju...A za Maraju...bzvz...Mene nervira njen glas.

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    173

sa milicaanchy se slazem oko Maraje, a sa Madonna girl...pa da, meni se svidja nekoliko pjesama sa ovog albuma i njen izgled...

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Shto se tice Maraje. Vrlo je moguce da ona sada sama pise pesme - posto su nikakve ili se uopshte i necuju - a muzika je jos gora.

Jedino vreme kad je Maraja valjala je kad je bila udata za Tomija Motolu. Od razvoda sa njim ona je potpuno odlepila i postala je potpuno neslushljiva i negledljiva.

Kad je rec o Nelly. Ovo nije loshe. Mislim da napreduje i to je ok.
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

maraja je pisala sve pesme od pocetka karijere,uostalom ako iko ima originale njenih ranijih diskova,nek pogleda,da ne prica napamet.........ja nemam,ali oni koji imaju su mi rekli

Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Lucky nemo verovati svemu shto pishe.I Madona je kao pisala knjigu za decu,jesmalosutra,plati choveka dobro da obavi posao i cjuti.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio +SpookyGirl+
    da, uglavnom metal..... ipak je najgore od svega kad mi najbolja ortakinja po ceo dan peva Meneater... možda baš zato i mrzim tu pesmu .....
    e moja spuki, nash kako je meni, sumari mi je rekao da mu je ta pesma extra... sta ljudi vide u njoj?
    kao mala sam je volela....

Domaćin Ocean_state (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Sweet_Jane
    e moja spuki, nash kako je meni, sumari mi je rekao da mu je ta pesma extra... sta ljudi vide u njoj?
    kao mala sam je volela....
    Zarazni ritam. Ona na svaka tri ide pam i onda se svi naloze.

Slične teme

1. Nelly Furtado
    Autor Groucho Marx u forumu Muzika
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 21.04.2012., 20:05
  2. Eminem ili Nelly???
    Autor ufi u forumu Muzika
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 18.11.2007., 20:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor