osveta....

Aqua_viva:
DA li vas je neko toliko povredio,da ste pozeleli da se svetite svima,onima koji ,naravno,nemaju veze sa tim,samo zbog te osobe??? :twisted:
:shock: da te slucajno nije onaj sto se razvodio pa si ti nameravala da ga ostavis kada to ucini,napustio pre nego sto si stigla da realizujes planove? :shock:
 
Jeste.mada nikad se ne nanosim bol drugima kako bi se osvetila nekom petom.Ja volim to da u pravo vreme pravoj osobi serviram na tanjiru,po prirodi sam veliki osvetnik.Ali postoji reakcija kod nekih ljudi da kada budu povredjeni(tipa neko ih prevari,slaze,ponizi...)oni svima drugima to rade,jer se jednostavno promene iz straha da im se to opet ne desi.
To je najgore.....
 
Banshee:
:shock: da te slucajno nije onaj sto se razvodio pa si ti nameravala da ga ostavis kada to ucini,napustio pre nego sto si stigla da realizujes planove? :shock:


Sutra se potpisuje razvod.....Jos malo parica da mu pokupim ,i onda cu da ga sutnem....
Nije on kriv ni za sta ,ali to je jace od mene.....
A kad se setim da sam bila jako fino dete sa 16 god.....
 
Aqua_viva:
DA li vas je neko toliko povredio,da ste pozeleli da se svetite svima,onima koji ,naravno,nemaju veze sa tim,samo zbog te osobe??? :twisted:

To je cest zensi trip!

Sveti se svimmuskarcima koji su ni krivi ni duzni, zbog nekog debila za kojim je trcala.
 
Aqua_viva:
Sutra se potpisuje razvod.....Jos malo parica da mu pokupim ,i onda cu da ga sutnem....
Nije on kriv ni za sta ,ali to je jace od mene.....
A kad se setim da sam bila jako fino dete sa 16 god.....
Nije on kriv, ali je dobar kao surogat pošto krivca ne možeš da nahvataš?! :shock:
 
Aqua_viva:
Sutra se potpisuje razvod.....Jos malo parica da mu pokupim ,i onda cu da ga sutnem....
Nije on kriv ni za sta ,ali to je jace od mene.....
A kad se setim da sam bila jako fino dete sa 16 god.....

HAhaha ala bih te ja patosirao, odma bi zaboravila na parice... ;)
 

Back
Top