Strashne priche koje ste chuli...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Strashne priche koje ste chuli...

Početnik LiSa_RoWe (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Strashne priche koje ste chuli...

Malopre sam se ulogowala na forum,pa bih zzelela da chujem od was neke stwari.Chitala sam temu pod naslowom "neobichna tema...interesuje was?" i najezzila sam se kad sam prochitala komentar od naancy90(ono o prethodnim zziwotima).
    Ako imate slichna isqstwa,ili uopshte zzelite da podelite neke priche,pishite owde,jer obozzawam da chitam takwe stwari.Znachi ako ste chuli neshto,neka sujewerja,kletwe i sl. ili se wama deslio,pishite ako 'otjete.
    pozzzzz

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Strashne priche koje ste chuli...

meni keva pokazala u novinama...e sad ovo nije strashno koliko je bizarno...i komichno u neku ruku...neka deca sa sela,ovaj u fazonu nisu imala shta da jedu...pa su tako smislili plan.. jeli su seoske kuchice pojele budale sve kuchice u selu ...i pazite sad,sad ide ono najbolje ljudi primetili da niko ne laje nocu i to prijavili nadleznima...i cela ta pricha stigla do boraca za zivotinjska prava...ahahahahaha....i sad ovi istu tu decu tuze...zato sto su skenjali sve kuchice u selu.....meni keva to pokazala,kao da bi ja shvatio koliko ima stvarno siromashnih ljudi na svetu,posto se ja stalno zalim kako nemam para...a ja poceo bukvalno da plachem koliko sam se smejao...pa zar nisu budale mogle da kradu paprike na njivama a ne da kolju jadne kucice...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

to je, na neki nacin, crni humor...

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

pogresila si podforum ......

imas podforum naucna fantastika .......

a i jednu opsirnu temu

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=93982

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

meni je deda pricao kako je imao druga koji je trebao da putuje negde........i njegova zena mu uzela avionsku kartu iz torbe,jer je imala neki strasan osecaj u vezi leta.........i on trazio kartu i nije nasao i zakasnio.....i krenuo covek negde i kako je otvorio vrata dobije srcani udar i umre,a taj avion s kojim je trebao da leti se srusio...........
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

To ko u onom filmu sto sam gledao pre neki dan... mislim da se zove "poslednja ekskurzija" pa isto tako njih 5-6 se nije ukrcalo u avion i avion se srusi, a smrt dolazi i po ove ostale

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio Dovla
    To ko u onom filmu sto sam gledao pre neki dan... mislim da se zove "poslednja ekskurzija" pa isto tako njih 5-6 se nije ukrcalo u avion i avion se srusi, a smrt dolazi i po ove ostale
    he,pa tako nesto........uzas
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Poznat
    Učlanjen
    21.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

[FONT=Georgia]xexe, desavalo se meni kojesta osim osachkog jezika....

tako jednom ja bila sa drustvom na utakmici...i sedim, gledam....poluvreme..ja pogledam na onu tablu i vidim jasno 84-75......a znam da je bilo nesto oko 40, 50....ja okrenem glavu, pogledam opet ono neki maaanji rezultat....i kraj utakmice 81-75...i u poslednjoj sekundi ubaci trojku neki i bude 84-75...oduzela sam se!!!!
    a kada se saberu bilo kako te cifre dobije se 6

stalno su mi se dogadjale takve gluposti i ja pricala sa babom...i ona mi je rekla da su se i njoj dogadjale slicne stvari, cak i mnogo bitnije na neki nacin od kad se jednom davila, bila u klinickoj smrti...i ona kaze da je taj "dar" sa njene strane jos odaaavno, ide kroz nasu porodicu..mada, ja nisam nesto verovala u to, rekla mi je da to ne smem da potiskujem, ali sam se ja mnogo uplasila i vise se nisam ni trudila da primecujem takve stvari niti da radim nesto neobicno.....i onda je sve prestalo da mi se dogadja, a baba mi kaze da sam sama kriva za to...moja baba je npr mogla da oseti nesto sto ce da se dogodi...

ali, vise ne verujem u to, jer mi se godinama nista nije ponovo desilo...od kada mi je rekla za to...
    [/FONT]

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

nisi trebala da potisnes to,ipak je retkost posedovati tako nesto........

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

e recimo meni je pricao rodjak koji radi sa namestajima da svakome kome je pravio namestaj da je posle nekog vremena umro.....ali apsolutno......zato nama nije

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Moj tetak kad god je prodao kola, ta kola su u roku od 6 meseci bila prevrnuta

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

ili recimo moj kum je trebao da radi one noci kad je gadjana televizija.......i zamenio se s kolegom kao taj kolega ga je zamolio jer mu je vise odgovaralo.........i te noci pogine taj decko,a kum posto se zamenio ostane ziv

Poznat
    Učlanjen
    21.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Lucky girl
    nisi trebala da potisnes to,ipak je retkost posedovati tako nesto........
    [FONT=Georgia]ma, to baba lupa..ja ne verujem u to...ali mi je zanimljivo nekako [/FONT]

Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio naancy90
    [FONT=Georgia]ma, to baba lupa..ja ne verujem u to...ali mi je zanimljivo nekako [/FONT]
    ja bih volela da se meni tako nesto desi......dobro ne bas da vidjam duhove,itd,ali da imam neku vrstu moci

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ja bih volela da imam moc telekineze.i telepatije.
    al bez tripova please :shock: i ja sam par puta imala tako neke sulude ideje,sta sam videla,cula itd....a onda sam shvatila da sam aljkava,i npr desavale su mi se iste stvari ko naancy...vidim tako neki broj,illi natpis ili nesto slicno a ono posle promenjen.ali ja kada vidim nesto,jako verujem u to,i sigurna sam da je tako.elem,zbog gore pomenute aljkavosti,ja to pogresno zapamtim,ili napravim neku moju fikciju i posle ne mogu da se nacudim kako to nije onako kako je bilo,tj onako kako sam ja zamislila da jeste :?
    jbg,ja sam skeptik i ne verujem u te moci.tj,verujem da sve ima racionalno objasnjenje.
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

sve stvari su racionalne a samim tim i njihova objashnjenja.
    pitanje je samo koliko smo mi spremni za tu racionalnost.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio Tankian
    meni keva pokazala u novinama...e sad ovo nije strashno koliko je bizarno...i komichno u neku ruku...neka deca sa sela,ovaj u fazonu nisu imala shta da jedu...pa su tako smislili plan.. jeli su seoske kuchice pojele budale sve kuchice u selu ...i pazite sad,sad ide ono najbolje ljudi primetili da niko ne laje nocu i to prijavili nadleznima...i cela ta pricha stigla do boraca za zivotinjska prava...ahahahahaha....i sad ovi istu tu decu tuze...zato sto su skenjali sve kuchice u selu.....meni keva to pokazala,kao da bi ja shvatio koliko ima stvarno siromashnih ljudi na svetu,posto se ja stalno zalim kako nemam para...a ja poceo bukvalno da plachem koliko sam se smejao...pa zar nisu budale mogle da kradu paprike na njivama a ne da kolju jadne kucice...
    Tu je tužno što se samo aktiviralo društvo za zaštitu životinja a ne recimo socijalni radnici ili UNICEF kad je došlo dotle da deca jedu kučiće jer nemaju šta drugo.

Početnik LiSa_RoWe (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Avet

a i jednu opsirnu temu

Da,sad sam widela kad si ti napisao.... Nema weze,zanima me shta wi imate da mi kazzete shto odgowarate na tinejdzerske teme..
    Ae,imash ti neshto da podelish??? I mrzi me sad da stawljem temu na drugi podforum...Pishite owde

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio Banshee
    ja bih volela da imam moc telekineze.i telepatije.
    al bez tripova please :shock: i ja sam par puta imala tako neke sulude ideje,sta sam videla,cula itd....a onda sam shvatila da sam aljkava,i npr desavale su mi se iste stvari ko naancy...vidim tako neki broj,illi natpis ili nesto slicno a ono posle promenjen.ali ja kada vidim nesto,jako verujem u to,i sigurna sam da je tako.elem,zbog gore pomenute aljkavosti,ja to pogresno zapamtim,ili napravim neku moju fikciju i posle ne mogu da se nacudim kako to nije onako kako je bilo,tj onako kako sam ja zamislila da jeste :?
    jbg,ja sam skeptik i ne verujem u te moci.tj,verujem da sve ima racionalno objasnjenje.
    Banshee bwe pa za telekinezu i telepatiju imash racionalna objashnjenja. Npr... veoma uproshteno recheno za telekinezu treba samo umeti usmeriti energiju...

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio Avet

a i jednu opsirnu temu

Aaaaaaaaaaaa bwe avete!!!! :shock: :shock: :shock: kako ja sad da spavam u toku trece smene? Ili ikada vishe ??? :scared:

Ističe se @Cupka@ (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    ...dEsTiNaTiOn UnKnOwN....nedodjijaaa...(((((:
    Reputaciona moć
    64

.....ja sam citala isto negdje u novinama.....Kao neka djeca na selu...ne znam tacno gdje...ali gledali su onu djeciju seriju Teletabise...i u toj seriji valjda svi oni na kraju skoce u neku rupu u zemlji.....Valjda su djeca to zapazila i njih troje pogine tako sto su svi skocili u neki bunar...mislim da je to bilo u CG.......I ko kaze da TV ne utice lose na mlade

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio @Cupka@
    .....ja sam citala isto negdje u novinama.....Kao neka djeca na selu...ne znam tacno gdje...ali gledali su onu djeciju seriju Teletabise...i u toj seriji valjda svi oni na kraju skoce u neku rupu u zemlji.....Valjda su djeca to zapazila i njih troje pogine tako sto su svi skocili u neki bunar...mislim da je to bilo u CG.......I ko kaze da TV ne utice lose na mlade
    dalja okolina ksh-a. chini mi se da se selo zove kaonik. nemojte da mi verujete ...davno to bilo...ja misilim da ni 7razred nisam zavrshio

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio Alexxandar
    Aaaaaaaaaaaa bwe avete!!!! :shock: :shock: :shock: kako ja sad da spavam u toku trece smene? Ili ikada vishe ??? :scared:
    hehe , da vidis kakav sam ja bio kad sam prvi put procitao

Poznat Jeka#26 (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    134

Citat Original postavio @Cupka@
    I ja sam cula za to...U pitanju su bila bas mala deca 5-6 godine... Zato je taj crtani/serija u Nemackoj zabranjen.
    Whatever it takes...

Ističe se @Cupka@ (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    ...dEsTiNaTiOn UnKnOwN....nedodjijaaa...(((((:
    Reputaciona moć
    64

@d4ch4
    Opet tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............Moras li se NADOVEZATI na mene

Slične teme

1. EPICA- da li ste chuli ovo?
    Autor *Metalka* u forumu Muzika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 31.10.2008., 02:21
  2. Najsmeshnije prowale od nekih baba koje ste ikada chuli??
    Autor Anchika_Sweet_Angel u forumu Arhiva
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 26.07.2008., 22:51
  3. Najchudnije mesto za koje ste chuli
    Autor kutak u forumu Humor
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 19.10.2005., 22:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku