Kako da ponovo zavedem svog muza?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao prvo treba da postoji Ljubav.Drugo ne smes da se zapustis,ne smes da postanes dosadna,nadrndana i nezaineterosvana,jer to svakog tipa odbija.Ni po koju cenu ne zapostavljaj sebe kao licnost,svoja ineterosvanja,prijatelje......ne dozvoli da te brak promeni iz korena.
Pokusaj da zapamtis sta te je privuklo na njemu,u cemu ste uzivali jos dok ste se zabavljali.....pamtite vazne datume za vasu vezu,idite na mesta koja vas podsecaju na nesto lepo......nemojte da glumite ozbiljne,ustogljene bracne partnere.......i zapamti nisi ti ta koja treba da cuva i odrzava brak-u tome mora da ti pomogne i on.
 
Valjda je fora u tome da se ne zapustiš.
Da vodiš računa o sebi, da ne dozvoliš da ti godine, obaveze koje imaš kao i materijalne mogućnosti kreiraju stil. Budi uvek svoja. Budi uvek uredna i čista. I ako uvek ima prečih stvari - kupi sebi s vremena na vreme po neku lepu krpicu.
I to što je žena u braku, ne sme da znači da prestaje da bude privlačna, kako svom mužu tako i ostalim muškarcima. Zato nemoj da trpiš neke stvari za koje znaš da ne bi trpela da nisi u braku, da nemaš decu i sl.
Nije on jedini muškarac na ovom svetu, deca će odrasti i krenuti svojim putem - al' ja verujem da je život koji imaš jedini, da nema drugog; pogrešno je da se pitaš kako ponovo da zavedeš svog muža. Ko mu hebe mater - nek ide u qurac ako mu se ide.
To bi bio moj stav :wink:
 
posto vidim da su ostali muski clanovi ovog foruma neozbiljni ja cu da se potrudim da ti pomognem, koliko god je to moguce sa moje strane....
kao sto je par ljudi pre mene reklo nikako nemoj da se menjas iz korena. sta ja mislim da je najvaznije da mu priredjujes iznenadjenja sto je cesce moguce. sada se sigurno pitas kog tipa iznenadjenja? to moze da bude 1000 stvari....kupi i obuci nesto privlacno i samo mu se tako pojavi kada izadjes iz kupatila....ili mu priredi nesto u krevetu. Uradi neki trip na depilaciji, znas vec na sta mislim, nesto sto nikad ranije nisi imala....ili ako nisi taj tip devojke jednostavno mu skuvaj omiljeno jelo ili napravi omiljene kolace....

sve u svemu ni ti ni on ne treba da dozvolite da dodje do nekog smora, da ne palite jedno drugo koliko i ranije...svim snagama se borite protiv toga... ;-)
 
sestro, ako postavljas takva pitanja...vec je kasno

dzabe se koprcas..radi ono sto bi radila i da si sama-vodi racuna kako izgledas, kako se ponasas, nadji neki drugi izvor srece i zadovoljstva..
ako je dasa samo trenutno odlutao, vratice se sam...osmeh na zeninom licu to najefikasnije odradi..npr, nadji ljubavnika...najverniji i najzaljubljeniji su muzevi zena koje se svaleraju:twisted:
ako je zaista izgubio zelju, tek onda se dzabe trudis..izgledaces samo pateticno, i gadices se sama sebi...:-? zavodjenje da bi imalo smisla mora da ima lakocu igre, koju sasvim sigurno nema zena koja sumnja da je muz vise ne voli, ne zeli, i spava sa drugima...

savet> gledaj da se osamostalis-u duhu, u ponasanju, u nastupu..budi lepa, i srecna..pa i ako ne zavedes ponovo svog muza, zavesces nekog drugog..i opet si na dobitku:wink:
 
treba da si odlicna domacica, dobra majka, ***** u krevetu i da imas uspesnu karijeru,..i da si zgodna da si u trendu da si uvek dobro raspolozena da ne zapitkujes njega gde je sta je skim je,.. i dok sve to budes stizala on ce biti i dalje nezadovoljan sa necim i sedece u fotelji onako debeo i masan i gledace Adult Chanel eto ti...a ti se zeno trudi koliko kod mozes!!!
 
Izgled, lični i društveni život, posao, umetnost - to se podrazumeva, nema tog tipa zbog koga bih odustala od sebe ...:)
Nego 'vako :D
- da se slažeš sa svom njegovom familijom (pa i sitnom dečurlijoM .:lol: ali bez izuzetka! Da su ti svi dragi i simpaitčni pa i kad su bezobrazni, naročtito kad su bezobrazni - slatko da se smeješ dok ciče bez prestanka) ; ondaK ....da kuvaš kuvaš i kuvaš ALI da, ako je moguće, ne jedeš; da imaš pun garderober seksi veša :lol: Naravno, da ne pričaš, ne pitaš i ne slušaš....i da gledaš sve akcione filmove sa dvoja kola, tri mašingana i jednom polugolom azijatkinjom :lol:

....šalim se, dovoljan je seksi veš i obostrana volja da ostanete zajedno ;) Možda neki putitj za vikend...
 
Ljudi, hvala vam na odgovorima, ali zakljucak mi je da zena stalno mora da se lomi oko muskarca, a on sve to dobija na gotovo. Pa da li je ijedan vredan toga? Ustvari, zanima me koliko muskarci zaista cene zenin trud, jer imam utisak da im je zanimljivije kad im je zena nedostupna nego kad se trudi oko njih. Zato bih volela da znam kako da njega pokrenem da se trudi oko mene, tj kako da ga zavedem ali da to bude tako suptilno da ne primecuje da to radim sa namerom. Ima li ovde neki muskarac ciji je brak zahladneo, da mi kaze kako bi njegova zena trebalo da se ponasa da opet dobije zelju da se trudi oko nje.
 
Ne znam, i ne zanima me. Ukoliko imaš problama sa svojim bračnim životom, ne traži pravog saveta, ni ovde, niti od prijateljca, a pogotovu ne od prijatelja. Improvizujte malo. Ono što si sijala sada žanješ. Oboje, to je. I bez daljeg generalizovanja, prenemaganja i muškarci ovo-ono na temi.
 
ahahaha
kakvi saveti...neko treba da napravi listu od 50 stavki "sta sve uraditi da zadrzis muskarca"...deluje da je yebeno tesko ispostovati sve te zahteve...a ako nastavite ovim tempom na listi ce biti i dubljenje na trepavicama...

licno mislim da je sve cisto glumatanje i foliranje...a to se itekako oseti, pre ili kasnije...
da ne komentarisem savete vezane za promenu fizickog izgleda-privlaci te prvenstveno covek...ako toga nema dzaba ti sise za dva broja vece, brazilska depilacija, sexy ves i poze iz kamasutre...smesno...

slazem se samo sa onim sto je rekla sindi, jer ako si sama sebi dosadna i neispunjena bices dosadna i drugima. drugacije receno-sto zracis to privlacis. na tome radi...
 
TaiChi:
Ljudi, hvala vam na odgovorima, ali zakljucak mi je da zena stalno mora da se lomi oko muskarca, a on sve to dobija na gotovo. Pa da li je ijedan vredan toga? Ustvari, zanima me koliko muskarci zaista cene zenin trud, jer imam utisak da im je zanimljivije kad im je zena nedostupna nego kad se trudi oko njih. Zato bih volela da znam kako da njega pokrenem da se trudi oko mene, tj kako da ga zavedem ali da to bude tako suptilno da ne primecuje da to radim sa namerom. Ima li ovde neki muskarac ciji je brak zahladneo, da mi kaze kako bi njegova zena trebalo da se ponasa da opet dobije zelju da se trudi oko nje.



Da uzvratis istom merom....eto tako...nazalost....
..pa ako ni tako ne ide...put pod noge...ima onih koji ce ceniti....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top