Uspevate li da vam seks u braku ne postane dosadan?

Zato su tu svinger klubovi(ne moras da ucestvujes mozes samo da gledas) a sto da ne i da se muz casti za srebrnu godisnjicu sa nekom mladjanom cicom (naravno zena da im se prikljuci) ma sve opcije dolaze u obzir samo da se ne udje u monotoniju..naravno masta moze svasta ali treba i povremeno ubaciti ;;zacina''da daju novi smek braku onda je mnogo ukusniji...
 
Pa, borim se protiv toga , za sad uspesno...:)...malo mi je muka sto je moj dragi izrazito zadovoljan nasim sexom, kao i na pocetku nase veze/braka, pa nije motivisan da nesto menja, al sta cu- ja ga birala sama :):)...e, da, sto rece neko, tu su razno- razna pomagala, tipa vibratori, strucna literatura i sl., sto je od veelike pomoci...:)
 
goca148:
Zato su tu svinger klubovi(ne moras da ucestvujes mozes samo da gledas) a sto da ne i da se muz casti za srebrnu godisnjicu sa nekom mladjanom cicom (naravno zena da im se prikljuci) ma sve opcije dolaze u obzir samo da se ne udje u monotoniju..naravno masta moze svasta ali treba i povremeno ubaciti ;;zacina''da daju novi smek braku onda je mnogo ukusniji...


Ma kakvi!

Ja cu svoju zenu za srebrnu godisnjicu da castim sa 2 crnca ;)
 
?:
pa kad se svi godisnji saberu ispadne toliko! uskrsnji je skoro 2 meseca

pa ako se ne snadju, taman, radost ponovnog ucenja i otkrivanja, i tako svake godine
Da, ali ne 6 meseci u komadu.

Ponovo otkrivanje, probanja, istraživanja, ... da, ali učenje?! Ako i nisu znali, naučili su, šta tu sada ima da se novo nauči? Osim ako ono navedeno u prvoj rečenici pasusa ne smatraš učenjem.
 
bojan p:
Da, ali ne 6 meseci u komadu.

Ponovo otkrivanje, probanja, istraživanja, ... da, ali učenje?! Ako i nisu znali, naučili su, šta tu sada ima da se novo nauči? Osim ako ono navedeno u prvoj rečenici pasusa ne smatraš učenjem.

oooo jos kako ima sta da se nauci-uvek ima sta da se nauci. ko sto neko rece strucna literatura + video nije za zanemariti!!! :D
 

Back
Top