Srbija sve dalje od Evrope

nocna mora:
Daunov sindrom je bolest i zove se BOLEST!!
homoseksualizam je bolest i zove se OPREDELjENJE sexualno naravno. Ako bi to nazvao pravim imenom negde na zapadu rizikujes da budes proglasen za netolerantnu osobu sklonu povredi ljudskih prava??? Kakve to veze ima jedno sa drugim verovatno neznaju ni tvorci tako umobolnih stavova .?
Zasto me pitas kako javno mnjenje moze da te ubedi u ovo ili ono??
Sadam je trebalo da ima atomsku bombu i biol. oruzje?? dali ga je imao ????Nije
Srbija je pobila na stotine hiljada siptara?? Nije A ti si verovao da jeste??
More krvi je prosuto da bi se ispostavilo da su to sve bile lazi .Ko ih je plasirao??
Tv radio stanice cnn bbc. Isti oni koji provode novi svetski poredak .{ubedjivaci}
Tolerancija??
Ako nekom nedozvolim da mi se mota oko zadnjice dali sam ne tolerantan?? naravno da nisam.
Trazim samo da moja kao i sva ostala deca odrastu na normalan nacin sa tradicionalnim moralnim vrednostima .Dali sam netolerantan ??trazim li mnogo??
Neka se oni i dale kresu u bulju pod maskama netolerancije prava itd nemam nista protiv{kao} Imam protiv da to kresanje prenosi Televizija u svojim udarnim terminima i da me neko ubedjuje kako je to normala ..Valjda netrazim mnogo?? :confused:
Glupo ti je poredjenje sa politickom propagandom.Ako neko na tv-u plasira informaciju da je dobro k****i se u bu*u,da li ce nekom od toga(ako je heterosexualan) odjednom krenuti da se dize na muskarce zato sto je video na tv-u?Naravno da nece.Hormoni su ti koji odredjuju na sta ce da se nekom dize.Znaci ***** ne nastaje ubedjivanjem nego radjanjem.Tvoje(ili bilo cije) dete nece postati homoseksualno ako vidi nekog homosexualca na televiziji ili ako prica sa nekim.Slazem se i ja da je to vrsta bolesti,ali ta bolest nije zarazna.Niko ne trazi da ih volis ili podrzavas,pa cak i podnosis,ali ne mozes da ih prebijas i zlostavljas sto su razliciti ili da ih diskriminises pri zaposljavanju,lecenju ili skolovanju.
 
Nisu zarazni ni mnogi drugi grozni seksualni poremecaji (npr. osobe koje preferiraju seks sa zivotinjama) a ipak je normalno da javnost ne zeli da zna ista o privatnom zivotu tih nesretnih ljudi. Mada ko zna, kako je krenulo mozda cemo imati i Beastality Pride manifestacije... :(
 
nocna mora:
Sto si se iznervirao ??? opusti se
Pretis gore nekima da ce da "dobiju po guzi" ???
Shvati da nas ima koji nevolimo te stvari {kasirka i ja npr.} Vidis ti si primetio da ja muvam kasirkE {pohvala za tebe} Ja sam primetio da si ti "MALO DRUGACIJI" i to mi smeta ali da sam znao da ces se toliko iznervirati folirao bi da mi je sve jedno...Zaista?? Pozz. za tebe Srbija je mesto gde ces na prvoj gej paradi upotrebiti masku koju nosis .Deratizacija u toku.......{nista licno} :-P :-P :-P
Nisam se iznervirao,kada sam te razbio sa prozivkom oko avatara,toliko si se ,jadan iznervirao sa da si ga promenio i kao on meni nervozan a sam si pop...deo nacisto,pa sam zbog te bebe napisao u sali dobices po dupetu.
Nemam ja sta da trazim na gay paradi,nisam gay,niti podrzavam takve parade,to ljubimac nekih ovde u Holandiji moze svoja iskustva iz Zenice da prenese drugim zatvorenicima.
Ja ovo svo vreme zelim i da kazem..Deratizacija-pa ja masku nosim zbog smrada koji siri stranka ciji se sef nalazi u Holandiji.
 
PredatorBG11:
Nisam se iznervirao,kada sam te razbio sa prozivkom oko avatara,toliko si se ,jadan iznervirao sa da si ga promenio i kao on meni nervozan a sam si pop...deo nacisto,pa sam zbog te bebe napisao u sali dobices po dupetu.
Nemam ja sta da trazim na gay paradi,nisam gay,niti podrzavam takve parade,to ljubimac nekih ovde u Holandiji moze svoja iskustva iz Zenice da prenese drugim zatvorenicima.
Ja ovo svo vreme zelim i da kazem..Deratizacija-pa ja masku nosim zbog smrada koji siri stranka ciji se sef nalazi u Holandiji.
Prica se po Olandiji da Vojvoda sa djeneralom Keshom obnavlja gradivo iz Zenice. :D
 
Srbija je mozda geografski u Evropi, ali civilizacijski nije odavno. Vise je u nekom azijatskom glibu.
Mislim da je Djindjic jednom rekao kako Srbija od 1389. nije u Evropi. Nesto se pokusalo posle Karadjordja, ali smo 200 godina izgubili u promasenom nacionalistickom projektu.
 
Tereskova:
Srbija je mozda geografski u Evropi, ali civilizacijski nije odavno. Vise je u nekom azijatskom glibu.
Mislim da je Djindjic jednom rekao kako Srbija od 1389. nije u Evropi. Nesto se pokusalo posle Karadjordja, ali smo 200 godina izgubili u promasenom nacionalistickom projektu.
Preterujes...nemamo radni mentalitet kao Nemci i Skandinavci ali ne znam sta su to Grci od nas bolji,pa Evropa planira Tursku da primi.
 
PredatorBG11:
Djinic je mislio pozitivno,realno gledano posle sibanja sa Turcima 1389,nismo vise od tada u Evropi.Mozda jedino period od 1903 do 1918,Kraljevina Jugoslavija je bila diktatura,posle komunisticka Jugoslavija,pa Milosevic.

Ma ja ako je Djiki tako mislio, tako je... To sto Srbija dobija Ustav kad i neke druge evropske zemlje, ima reformu pisma i jezika, ideje ujedinjenja se poklapaju sa Garibaldijem i Bizmarkom nema veze(mada nismo bili birokratski ko ovaj drugi, ali mozda bolje i da jesmo...)
Nema veze ni Knez Mihajlo, uvodjenje zeleznice, najvece ucesce gradjana u izborima :roll:
Bitno sta je Djiki rekao.
 
PredatorBG11:
Preterujes...nemamo radni mentalitet kao Nemci i Skandinavci ali ne znam sta su to Grci od nas bolji,pa Evropa planira Tursku da primi.

Pitanje je i koliko su to od nas bolji svi iz Ex YU, izuzimajući Slovence koji su i u bivšoj SFRJ odskakali od nas ostalih. Pa zatim po čemu su to bolji Bugari, Rumuni, Albanci, Turci, Kiprani, Grci...
Ko kaže da je kriminal, korupcija, nerad manje izražen na jugu Italije, u Španiji, u Portugalu, u Estoniji, Letoniji, Latviji...
Zašto su ljudi za desetak godina postali toliko bolji, obrazovaniji, civilizovaniji itd. u Poljskoj, Češkoj, Slovačkoj, Mađarskoj... ako to nisu bili i ranije...
Ovde ljudi kada govore o EU uglavnom uzimaju za primer Nemačku, Austriju, Veliku Britaniju, skandinavske zemlje...
Pa ljudi oni su bili vredniji, kulturniji, manje skloni mitu i korupciji i pre nego što su postali EU. Takvi su bili i pre drugog svetskog rata, takvi su bili i 60-ih godina prošlog veka...
Prema tome priče o tome kako smo mi zaostali za "Evropom" globalno su glupe priče.
Kako to da jedan gastarbajter ode u Nemačku, vredno radi, zaradi dosta para, vozi dobra kola, napravi kuću... otkud mu to, gde je to naučio, kako to da ne krade i ne iznosi iz fabrike delove, zašto razdvaja smeće po kontejnerima, zašto poštuje saobraćajne propise...
Pa nije valjda da ga prikače na neku mašinu kad dođe u Evropu i onda ga programiraju da bude dobar Evropljanin, a ne nazadni i necivilizovani Balkanac... 8)
 
PredatorBG11:
Djinic je mislio pozitivno,realno gledano posle sibanja sa Turcima 1389,nismo vise od tada u Evropi.Mozda jedino period od 1903 do 1918,Kraljevina Jugoslavija je bila diktatura,posle komunisticka Jugoslavija,pa Milosevic.

A šta je bila Nemačka i Italija između dva svetska rata i od 1941-1945. Evropa ili Azija?
O nekim drugim zemljama da i ne govorim... tamo nije bilo diktature i sl.???
 
PredatorBG11:
Nisam se iznervirao,kada sam te razbio sa prozivkom oko avatara,toliko si se ,jadan iznervirao sa da si ga promenio i kao on meni nervozan a sam si pop...deo nacisto,pa sam zbog te bebe napisao u sali dobices po dupetu.
Nemam ja sta da trazim na gay paradi,nisam gay,niti podrzavam takve parade,to ljubimac nekih ovde u Holandiji moze svoja iskustva iz Zenice da prenese drugim zatvorenicima.
Ja ovo svo vreme zelim i da kazem..Deratizacija-pa ja masku nosim zbog smrada koji siri stranka ciji se sef nalazi u Holandiji.
Kompas je sprava sa kojom odredjujes pravilno gde se koja strana sveta nalazi
Ti si svoj ocigledno izgubio, Moj avatar je moj i nikada ga nisam menjao od kad sam na ovom forumu.Nikada me nisi prozivao a pogotovo razbio iz prostog razloga sto sa takvima iole pametan covek lako izlazi na kraj.Negde u tvojoj glavi je nastao kratak spoj{moguce zbog nedostatka kiseonika skini masku svi znamo koliko je tesko disati pod njom}pa si me zamenio sa tamo nekim nacistom ako si uocio kod mene naci ideje to je samo razlog vise da menjas i avatara i nick postajes ozbiljno bolestan a takav nikako nemozes biti predator.?
Predlazem da postavis seselja i da se prozoves JE...OR sigurno ce ti krenuti bolje :lol: :lol:
 
Fagypont:
Finsko predsedništvo EU zbog nesaradnje sa Hagom otkazalo sastanak "trojke EU" i Srbije, predviđen za 29. septembar.


To je agenciji Beta potvrdio savetnik za štampu u stalnom predstavništvu Finske pri EU, Marko Ruonala. Ruonala je rekao da je to odlučeno zato što "nema uslova za sastanak" i dodao da zasad nije predviđeno kada bi novi sastanak mogao biti zakazan, ali da će to biti naknadno razmotreno.

Izvori u Evropskoj komisiji i Savetu ministara Unije preneli su da je sastanak "evropske trojke", na nivou političkih direktora ministarstava inostranih poslova evropske dvadesetpetorice i potpredsednice srpske vlade Ivane Dulić-Marković, otkazan zato što je ocenjeno da to nije svrsishodno pre nego što se bude znalo hoće li do početka oktobra vlasti u Beogradu učiniti opipljive korake u postizanju pune saradnje s Haškim tribunalom

Јеееее коме паметном треба европа
 
nocna mora:
Kompas je sprava sa kojom odredjujes pravilno gde se koja strana sveta nalazi
Ti si svoj ocigledno izgubio, Moj avatar je moj i nikada ga nisam menjao od kad sam na ovom forumu.Nikada me nisi prozivao a pogotovo razbio iz prostog razloga sto sa takvima iole pametan covek lako izlazi na kraj.Negde u tvojoj glavi je nastao kratak spoj{moguce zbog nedostatka kiseonika skini masku svi znamo koliko je tesko disati pod njom}pa si me zamenio sa tamo nekim nacistom ako si uocio kod mene naci ideje to je samo razlog vise da menjas i avatara i nick postajes ozbiljno bolestan a takav nikako nemozes biti predator.?
Predlazem da postavis seselja i da se prozoves JE...OR sigurno ce ti krenuti bolje :lol: :lol:
Greska,ko radi i misli taj i gresi,mislio sam na onog nesrecnika Lacia,sto se tice gas maske,garant je nikad nisi stavio,ajde navedi tri osnovna dela gas maske?
Ne treba mi kompas,znam pomocu sata i lista na vodi da odredim usred noci gde je koja strana sveta.Kako se to radi,a?A sto se tice predloga za promenu nicka,pa ja to i jesam.
 
PredatorBG11:
Greska,ko radi i misli taj i gresi,mislio sam na onog nesrecnika Lacia,sto se tice gas maske,garant je nikad nisi stavio,ajde navedi tri osnovna dela gas maske?
Ne treba mi kompas,znam pomocu sata i lista na vodi da odredim usred noci gde je koja strana sveta.Kako se to radi,a?A sto se tice predloga za promenu nicka,pa ja to i jesam.
Pozdravlja te "NESREĆNIK".

Nikad ne bih pomislio da nekog tako deluje avatar ...
Zato ga i menjam, vidim škodi ti. Ali da budem iskren, nije SAMO zato.
Avatar treba nešto i da kaže. Pa kako mi "dođe" tako ga i promenim.
Ovoga puta ciljam na uvredu Amerike ...
 
Da, ali govorili smo o Evropi, a ti si govorio kako je kod nas bila diktatura i kako nismo bili Evropa od 1918., a ja ti kažem da nismo bili gori od drugih ni tada ni u periodu od 1945. do početka vladavine S. Miloševića... bar nismo bili gori od naših komšija (ne računajući Austriju i Italiju) mada su i oni bili diskutabilni u pojedinim periodima istorije...
 
DraGo70:
Da, ali govorili smo o Evropi, a ti si govorio kako je kod nas bila diktatura i kako nismo bili Evropa od 1918., a ja ti kažem da nismo bili gori od drugih ni tada ni u periodu od 1945. do početka vladavine S. Miloševića... bar nismo bili gori od naših komšija (ne računajući Austriju i Italiju) mada su i oni bili diskutabilni u pojedinim periodima istorije...
Bili smo Evropa za vreme JBT?Pa Beogradom su gmizali kao najveci gosti njegovi pajtosi nesvrstani ljudozderi i kasapini iz Afrike Bokasa,Idi Amin i slicni manijaci.
 
DraGo70:
Da, ali govorili smo o Evropi, a ti si govorio kako je kod nas bila diktatura i kako nismo bili Evropa od 1918., a ja ti kažem da nismo bili gori od drugih ni tada ni u periodu od 1945. do početka vladavine S. Miloševića... bar nismo bili gori od naših komšija (ne računajući Austriju i Italiju) mada su i oni bili diskutabilni u pojedinim periodima istorije...

Gde,pa za Madjare smo bili Amerika,a o Rumunima da ne pricam,.
 

Back
Top