Kanibalizam...

pa opshte je pozanto da je krv slana.... mislim ko josh nije sisao krv???

nije mi padalo na pamet nikad..... al sad kad si pomento suvi vrat..... :roll: :-D
shta znam.... probala bih mozak..... necjiji......
 
Ih ko sok, šta ja ne bih pa ne mogu?!A i ne preporučujem ti , u početku malo, a kasnije povećavaj dozu jer će organizam automatski da stvara više krvi i pij samo svoju krv iz zdravstvenih razloga pre svega!
 
livija:
od tudje krvi mozhe da ti pozli..... valjda mozhe i od tvoje..... ne znam... znam za ljude koji su se razboleli nakon shto su progutali tudju.... krv....
MA moraš da paziš na krvnu grupu i Rh (dal je pozitivan ili negativan) jer ako neko koje A krvna grupa ne može da pije O grupu jer će antitela da se aktiviraju pa možeš i da crkneš!
 
Meni je krv odvratna, pre par meseci su mi izvadili zub i posle mi je bilo muka od tolike krvi koju progutam jer se rana ne zatvori tako brzo, nego recimo dve nedelje ja osecam samo ukus krvi u ustima. Uzas jedan....samo neke zvake pomazu da se to malo neutralise...
 
Ha, kad videh temu prvo mi pade na pamet Hanibal - Kanibal, iz The silence of the lambs.

A koliko je bese dobio godina onaj Nemac - 6 ili 8? Nesto malo, valjda, posto ne postoji zakon na osnovu kojeg bi dobio vise, jer je onaj lik pristao dobrovoljno.
 

Back
Top