B l a m o v i

SoBlue

Zainteresovan član
Poruka
353
Koje su najneprijatnije situacije u kojima ste bili u zivotu??Inspiraciju za ovu temu dobila sam sinoc,kada mi se u gradu polomila stikla na cipeli,joj,bas je bilo tragi-komicno.l
 
:oops:Evo i mog skromnog doprinosa! Bilo je to pre x godina kad sam bila prva godina gimnazije. Trebalo je da odrzim govor pred maturantima i njihovim roditeljima na temu "Rastajemo se, pamtimo" Profesor je izabrao mene posto sam bila talenat za pisanje sastava, komunikativna, dopadljiva, bla bla ... Sastavila sam super govor, on je to procitao i odobrio i izlazim ja na binu i eto vam blama. Pocinjem govor samouvereno gledajuci u profesora koji sedi u prvom redu, onda krecem pogledom po sali i tu nastaje blokada. Promrmljam drugu recenicu sebi u bradu, konfuznu do besvesti, vidim ja da ne mogu da se ispetljam, trecu ne mogu da smislim ni za lek, onda promrmljam zadnju i brisem sa bine ko djavo od krsta. Ljudi ostaju zapanjeni, misle se sta li je ova dileja htela da kaze. Blam najgori. Onda sam shvatila da pricanje pred prepunom salom nepoznatih ljudi i nije bas tako jednostavno.
 

Back
Top