Jel bi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je to to, onda evo je..

S tim da tema nije na mjestu..

Mod ce je vjerovatno premjestiti ili zakljucati..

Poz....zzzz
 

Prilozi

  • th_juca009_resize.jpg
    th_juca009_resize.jpg
    2,7 KB · Pregleda: 76
Pa ovo je fantasticno!
Mislio sam da vise glupljih naslova teme necu videti!
Ali ovaj naziv je nesto najgluplje sto sam ikada na bilo kom forumu procitao!!!!!!
Ne mogu da verujem....

@joya!
Jel' stvarno nisi mogla nista pametnije da smislis kao naziv teme, ili je to maksimum sto iz tvojih misli mozes da izvuces?
 
GZ, ma kliknula sam na prvu rubriku, nema veze ako se tema obrise - uostalom, zatrazila sam malu pomoc i hvala. Izvinjavam se i moderatoru, na ovom incidentu..:)
Codemaker - ti verovatno dugo nisi.... spavao, kad si tako isfrustriran. Tema je postavljena na brzinu, o naslovu uopste nisam razmisljala, nije za diskutovanje, vec kao sto rekoh mala pomoc je u pitanju,u samom naslovu sam zapocela recenicu and so what? Sto tebi to smeta...U stvari nemoj meni da objasnjavas , nego prvac kod cika doktora, mozda ti on pomogne.
Oh, da..da ti odgovorim na pitanje: Ne, nisam..Nisam ni smisljala, jer smatram da je nije uopste potrebno...zivot se sastoji od vaznijih stvari, no individualno, individualno....
 
@Joya

Nadam se da si dobila rjesenje za svoj problem ili potrebu, a Codemakera ne mozes tako da oslovljavas je dobra vecina nas nije dorasla njemu po mnogo cemu i govotovo ako ne i svi imamo jako veliko postovanje prema istom..

S toga molim te da se uzdrzis od daljih komentara slicnih na racun Codemakera..

Hvala..
 
Joya!:
GZ, ma kliknula sam na prvu rubriku, nema veze ako se tema obrise - uostalom, zatrazila sam malu pomoc i hvala. Izvinjavam se i moderatoru, na ovom incidentu..:)
Pa kad bi svi tek tako "bacali teme" na prvu rubriku koja im dodje "pod klik" na sta bi to sve licilo? ne bi bilo ni potrebe da se nesto teme dele po rubrikama, zar ne? Po cemu si pa tui drugacija od ostalih koji prate gde pisu, a tebe bas briga - neki mali anrahista , sta li?


Codemaker - ti verovatno dugo nisi.... spavao, kad si tako isfrustriran. Tema je postavljena na brzinu, o naslovu uopste nisam razmisljala, nije za diskutovanje, vec kao sto rekoh mala pomoc je u pitanju,u samom naslovu sam zapocela recenicu and so what? Sto tebi to smeta...U stvari nemoj meni da objasnjavas , nego prvac kod cika doktora, mozda ti on pomogne.
Bezobrazlucima nikad kraja, od kad je sveta i veka. Ne vidim po cemu sam to frustriran ako mi smeta sto je tama naslovljena sa "da li" Pa jeli to tebi lici na normalni naslov teme, zapravo mogla si sa pravom da stavis i samo "?" po tebi, pa da sve bude ok?
Nemoj ti mene slati kod "cika doktora" vec malo poradi na sebi i opstoj kulturi komunikacije na forumima.
Kako to mislis "so what"? Moraces lepa moja i da razmisljas o naslovu ako nesto suvislo hoces. Jel' ti postujes nekakva pravila u zivotu ili te bas briga? Ako moderatori ovde rade posao kako valja - moraces, pisao ja tebi ili ne!


Oh, da..da ti odgovorim na pitanje: Ne, nisam..Nisam ni smisljala, jer smatram da je nije uopste potrebno...zivot se sastoji od vaznijih stvari, no individualno, individualno....
Sta bi pa trebala da smisljas, zar ne? velika ONA trazi pomoc, ne treba cak ni naziv teme zapravo?
Filozofija ti je jaca strana?

Uostalom, kritikovao sam te zbog tvog dobra. Sledeci puta ce ti nesto trebati a zbog trapavog naziva teme ce te mnogi zaobici i slaba vajda - sad razumela?
 
....yeeeeee...al ste smorili....
...coda ko mi dira...krvi cu mu se napiti...
...ae sad...svi u kafanu na po kleku...
...duplu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top