Ponovo svedoči Vladimir Popović

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
Beba Popović
Svedočiću javno o atentatu na Đinđića

Advokati odbrane na suđenju za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića predložili su juče u Specijalnom sudu da se u nastavku suđenja, koje je nedavno formalno počelo iz početka, ponovo saslušaju svedoci saradnici Ljubiša Buha Čume i Miladin Suvajdžić, zatim bivši čelnici MUP-a i BIA Dušan Mihajlović. Goran Petrović i Zoran Mijatović, kao i Vladimir - Beba Popović, bivši sekretara Biroa za komunikacije Vlade Srbije.

O predlozima advokata odlučiće Krivično veće Okružnog suda u Beogradu.

Vladimir Popović juče je izjavio agenciji Beta da hoće ponovo da svedoči na suđenju za ubistvo Zorana Đinđića i zatražio da svedočenje prenosi RTS.

- Svedočiću sve dok i poslednjem skeptiku u Srbiji ne bude jasno koja je politička pozadina ubistva Zorana Đinđića i kakva je uloga Vojislava Koštunice i njegovih savetnika, od Nalića, Tomića, Bulatovića, Tijanića, Nedeljkovićeve do Zorice Radović - rekao je Popović.

On je dodao i da su neki od osoba koje je pomenuo bile uključene u pripremu i izvršenje ubistva Đinđića.

- Voleo bih da svedočim i suočavam se sa vođom te bande Stanišićevih plaćenih ubica i kriminalaca svakog meseca - rekao je Popović.

- Građani Srbije bi sami shvatili i koliko je u sve to bila uključena Kontraobaveštajna služba Vojske Jugoslavije, i kakva je veza između mreže u skrivanju Mladića i Karadžića sa skrivanjem atentatora na Đinđića - zaključio je Popović.

N. J.
 
Neka svedoči i treba.
Mada se meni čini da to hoće da uradi (pred RTS-om) da bi malo
dobio besplatnog prostora za samoreklamu i LDP.
Pazi - da osvetli pozadinu zločinačkog Koštunjavog ??
Pa taj ne bi umeo ni mačku da zadavi a kamo li da bude KAPO -
organizator zločina !
Zar on misli da smo mi kao narod toliki slepci ?
Uostalom, mislim da kakvu god priču bude složio biće to logično
samo za DS i njegovo koplje LDP.
 
Lacibg:
Neka svedoči i treba.
Mada se meni čini da to hoće da uradi (pred RTS-om) da bi malo
dobio besplatnog prostora za samoreklamu i LDP.
Pazi - da osvetli pozadinu zločinačkog Koštunjavog ??
Pa taj ne bi umeo ni mačku da zadavi a kamo li da bude KAPO -
organizator zločina !
Zar on misli da smo mi kao narod toliki slepci ?
Uostalom, mislim da kakvu god priču bude složio biće to logično
samo za DS i njegovo koplje LDP.
Tacno,treba da svedoci.
Kostunjavi je svojom nesposobnoscu da shvati svu velicinu i znacaj DOS-ove ideje omogucio propast iste,a svojim javnim nastupima opravdavao delovanje zlocinacke organizacije Ulemekove,dajuci im manevarski prostor i kupujuci im vreme da sprovedu svoj plan.On je jedinstven slucaj,koji je svojim necinjenjem prouzrokovao toliko zla.
I prethodne tri godine vlasti su mahom obelezene njegovim necinjenjem(Mladic,ustav,revizija privatizacije,iskorenjivanje kriminala....ni milimetar se nije pomerio).
Treba da se osvetli njegova pozadina,nego sta!
 
DB 06:
Tacno,treba da svedoci.
Kostunjavi je svojom nesposobnoscu da shvati svu velicinu i znacaj DOS-ove ideje omogucio propast iste,a svojim javnim nastupima opravdavao delovanje zlocinacke organizacije Ulemekove,dajuci im manevarski prostor i kupujuci im vreme da sprovedu svoj plan.On je jedinstven slucaj,koji je svojim necinjenjem prouzrokovao toliko zla.
I prethodne tri godine vlasti su mahom obelezene njegovim necinjenjem(Mladic,ustav,revizija privatizacije,iskorenjivanje kriminala....ni milimetar se nije pomerio).
Treba da se osvetli njegova pozadina,nego sta!
I sta ce biti kad mu Beba osvetli pozadinu :lol:
 
Alekasandar2:
Biljo, sekice,
te[ko mi je da im ka\em da ih je Ko[tunjavi iskoristio.

Pustio Djikija, Mihajlovi'a, |ivkovi'a da odrade prljav posao, a navuku gnev naroda *a Djindji'a i da ubiju( a on posle mrtav ladan, po;istio ya njima ostatke instalirao Tadi'a da kastrira DS i sada ga boli uvo.
Moguce, Sale, samo
ne mogu da razaznam sta si tacno napisao, onda bih se mogla sloziti s tobom 1OO% :wink:
Nemoj da mi konkurises:)
 
A jel će da svedoči konobar kolike je to napojnice dobijao pa je i on postao milioner?
Od svih ljigavih životinja na planeti, Beba je najljigavija.
Pa ja stvarno ne mogu da objasnim koliko mi se gadi ta menažerija likova: Čeda, Beba, Svilanović, Korać, Mićunović.
Sećam se demonstracija pre 5. oktobra. Svi su bili izlizanih peta i ofucane garderobe. Svilanović u turskim džemperima, Mićun i Korać sa kožnim zakrpama na laktovima, a Čeda na najgorem i najjeftinijem horsu. Beba je varao na računima pijane goste i na putu do kuhinje praznio ostatke od skivija i vinjaka.
Điki je odlično i prošao, s obzirom kakvim se likovima okružio. Dan danas oni zahvaljujući moći pokradenih para, zamagljuju pravu istinu i prave komediju od suđenja.
Dokazi o krivici su ostali zakopani u Šiptarovoj porušenoj kući u Šilerovoj. A za to se pobrinuo samo i jedino Čeda Jovanović.
Svedoci se likvidiraju jedan po jedan, tako da suđenje gubi smisao. Najbolje ga je prekinuti.
 
Beba je najgori olos koji se pojavio na politickoj sceni .Covek koji je u jednom trenutku bio apsolutni gospodar zivota i smrti svakog gradjanina ove zemlje. Ta kreatura je bila urednik svih informativnih listova u Srbiji?? To cak nije poslo za rukom ni milosevicu".Daj nekom vlast na tri dana i znaces kakav je kaze nas narod" Sef nekakve agencije za informacije{citaj prisluskivanje?? }preko noci postade sef policije sef zatvora sef televizije sef estrade sef...... DRZAVE.Sjajno bi bilo da ga na to sudjenje DOVEDU a ne da dodje i da zauzme mesto pored ostalih kriminalaca na klupi ovako kao svedok nece reci nista novo osim ako neiznese nove dokaze o Iboljki suvajdzic opasnom narko dileru od 70 god.On netreba da bude cak ni" zasticeni svedok" ruke su mu do lakata u mutnim radnjama pre za vreme i posle tog nesrecnog atentata dokaz za to je ogromna kolicina novca koji je izneo iz zemlje stanovi po svetskim metropolama zivot na visokoj nozi Bagru treba uhapsiti i suditi mu kao i njihovim drugarima koje su vadili i obilazili po CZu
 
to ponavljanje sudjenja je dokaz u kakvoj rupi od sveta zivimo...ista stvar se deshava i za ibarsku...
posto dobijam migrenu i stomachni virus od farse koju prave od tog procesa i nasheg trulog sudstva prestacu i da chitam bilo sta u vezi sa tim..
prochitacu samo vest o tome kad banda bude osudjena da satrune
 
@ nocna mora

Ti izgleda jos sanjas!

Covek je jedinstven po tome sto za razliku od vecine ima m*uda da kaze ono sto misli makar i protiv likova kojih se boje i predsednici sudova i tuzioci sa drzavom iza sebe!

Ako ni zbog cega drugog zbog toga ga treba postovati!
 
Plava Bilja:
I tako ce Beba, osvetljavanjem Kostunicine pozadine, jednostavno oduvati Kostunicu, a oreol sveca zameni djavoljim roscicima?
Toliko je mocan taj Beba :lol:
Nije mocan,na zalost,a i suvise je kratko bio.Zato su se i namnozili razni reptili,stari se rehabilitovali,a Srbija postala jos opasnija mocvara,nego sto je bila pre 3-4 godine.
Vidis,Biljo,ti i tvoji istomisljenici ste jednako nezadovoljni,kao i mi koji podrzavamo ideju Djindjica i smatramo je ispravnom,pa se moze zakljuciti da je jedan od razloga i Kostunica.
Ne mogu se oteti utisku i prezaliti cinjenicu da je falilo samo nekoliko dana da se pohapsi druzina iz Zemuna,pa da se Srbija pokaze u punom sjaju.Ma koliko to vama bilo nezamislivo,bili biste mnogo srecniji,a tek ja...Nemoj samo traziti da ti to dokazujem,jer ne mogu i ne znam da li je moguce,ali sam siguran da smo svi na gubitku.
Neka se bar onda sazna istina,a Beba Popovic sigurno zna dobar deo.Pametan covek ce lako razluciti sta je realno, a sta ne.
 

Back
Top