MS Windows Player 11

Bata101

Početnik
Poruka
15
Postovanje svima!Zna li neko i hoce li mi reci odakle da besplatno skinem ovaj plejer,probao sam na nekoliko mesta ali nisam mogao zato sto na moju zalost ali ne i mojom krivicom nemam legalni XP. Unapred zahvalan svima koji odgovore...Kad sam vec ovde preporucio bih svima posto sam primetio da neko zeli da prevodi neki program cini mi se za pajkane da pokusa sa Res Hackerom koji je besplatan a pogotovo je pogodan za pocetnike koji zele da vide sta to pise u dll,exe itd fajlove pri cemu mogu i da menjaju i slike u tim fajlovima a posebno bih preporucio UPX koji po mom skromnom misljenju moze kompresovati mnoge vrste fajlova bolje nego Zip,Rar itd.Hvala Vam unapred na pomoci.
 
Što se čudiš?! Shvati to kao fini način da se kaže "Gde mogu da downloadujem piratsku verziju pomenutog?" Ili je možda reč o firmi gde se uzgaja ta piratska verzija, a baš bi bilo zgodno da se ima ta 'edanastica u kom slučaju zaista nije krivica do autora, pod uslovom da nije vlasnik/odgovorno lice u istoj?!
 
bojan p:
Što se čudiš?! Shvati to kao fini način da se kaže "Gde mogu da downloadujem piratsku verziju pomenutog?" Ili je možda reč o firmi gde se uzgaja ta piratska verzija, a baš bi bilo zgodno da se ima ta 'edanastica u kom slučaju zaista nije krivica do autora, pod uslovom da nije vlasnik/odgovorno lice u istoj?!


Ako radi u nekoj firmi onda ne verujem da ima privilegije da moze bilo sta da instalira...
Ma, mi smo nacija koja ima jos mnogo da uci po tom pitanju. Jos uve spadamo u red najnerazvijeniji IT zemalja sa visokom stopom racunarski nepismenih...
 
nikodim:
Ako radi u nekoj firmi onda ne verujem da ima privilegije da moze bilo sta da instalira...
Ma, mi smo nacija koja ima jos mnogo da uci po tom pitanju. Jos uve spadamo u red najnerazvijeniji IT zemalja sa visokom stopom racunarski nepismenih...
Pogrešno neverovanje, na žalost, ali to i dalje ne opravdava korišćenje dotičnog "registrovanog" Windows-a.
 
Ja sam instalirao WMP 11 BETA 2, i deluje prilično moćno. Pre WMP 11 sam koristio Winamp, ali sam ga promenio jer je zvuk daleko čistiji, i bolji u Media Player 11.

Instalacija zahteva SP2(ne znam šta vi imate protiv njega, kad meni evo već godinu i po radi savršeno, i svuda gde sam ga instalirao radi savršeno), i traži da se instalira Windows Genuine Advantage--->program koji proverava legalnost Windowsa. WGA ne predstavlja problem (iako nemam legalan Windows), predpostavljam da iskusniji korisnici znaju zašto:wink:
 
Po nekim previewima veoma mi se dopada WMP11,zbog mogucnosti da sam preuzima slike albuma,zbog dobre organizacije i lepog interfejsa.medjutim,ne pada mi na pamet da instaliram SP2,SP1 mi radi savrseno,i necu da ga menjam zbog jednog programa.a WMP11 cu koristiti kad izadje Vista.
 
Zool:
Po nekim previewima veoma mi se dopada WMP11,zbog mogucnosti da sam preuzima slike albuma,zbog dobre organizacije i lepog interfejsa.medjutim,ne pada mi na pamet da instaliram SP2,SP1 mi radi savrseno,i necu da ga menjam zbog jednog programa.a WMP11 cu koristiti kad izadje Vista.

To su mogle i ranije verzije koliko ja znam(mislim da sam to radio još u verziji 9).
Interfejs je baš ono nabudžen(meni deluje veoma moćno). Što se tiče organizacije, tu WMP nema konkurenta, jednostavno na lak način, mozeš da sortiraš pesme kako hoćeš. Inače verzija 11 može da reprodukuje sve multimedijalne zapise: zvuk, filmove, slike, program sniman sa TV-a(ne znam šta to predstavlja, verovatno program sa TV kartice).

Naišao sam na par bagova, koje će valjda ispraviti u konačnoj verziji. Nadam se da će izaći i konačna verzija za XP, jer moja mašina ne bi izdržala Vistu!
 

Back
Top