MS Windows Player 11
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: MS Windows Player 11

Početnik
    Učlanjen
    26.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Post MS Windows Player 11

Postovanje svima!Zna li neko i hoce li mi reci odakle da besplatno skinem ovaj plejer,probao sam na nekoliko mesta ali nisam mogao zato sto na moju zalost ali ne i mojom krivicom nemam legalni XP. Unapred zahvalan svima koji odgovore...Kad sam vec ovde preporucio bih svima posto sam primetio da neko zeli da prevodi neki program cini mi se za pajkane da pokusa sa Res Hackerom koji je besplatan a pogotovo je pogodan za pocetnike koji zele da vide sta to pise u dll,exe itd fajlove pri cemu mogu i da menjaju i slike u tim fajlovima a posebno bih preporucio UPX koji po mom skromnom misljenju moze kompresovati mnoge vrste fajlova bolje nego Zip,Rar itd.Hvala Vam unapred na pomoci.
    Poslednji put ažurirao/la Bata101 : 21.09.2006. u 22:18

Ističe se Zool (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: MS Windows Player 11

hmmm BGD Platform je imao to uputstvo za instaliranje WMP11,ali on vishe ne posecuje ovaj forum izgleda
    AMD Athlon 64 3000+ s754;Kingston 512 MB;MSI GeForce 6600 VIVO AGP 8X;MSI K8T Neo s754;Maxtor 200GB;NEC DVD-RW 3500AG;Chieftec 350W;Philips 190S5 TFT 19"

Početnik
    Učlanjen
    26.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Hvala ti brate,upravo sam pronasao na sajtu http://download.microsoft.com/downlo...xp-x86-enu.exe gde se moze bez ikakvih problema skinuti,poosto si vec na vezi reci mi zasto mi se ponekad prilikom gledanja nekih filmova desava da oni prestanu sa radom posle deset do dvadeset sekundi(doduse samo na par njih i dali mogu to nekako da ispravim)?

Aktivan član sis (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ja imam to upustvo ali ne bih smeo da ga stavim na ovaj forum jer to spada u pirateriju i rizikujem ban

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ma, pošalji na privatnu poruku.
    Od pamtiveka ljude muče dve stvari:
    1. Ko je izmislio rad?
    2. Zašto ga ostali nisu odmah ubili!!!!!!!!

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Ma ne... ja sam kriv sto ti imas piratski system... kakva gloopost "na moju zalost ali ne i mojom krivicom nemam legalni XP", skoro nista gluplje nisam procitao.

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Što se čudiš?! Shvati to kao fini način da se kaže "Gde mogu da downloadujem piratsku verziju pomenutog?" Ili je možda reč o firmi gde se uzgaja ta piratska verzija, a baš bi bilo zgodno da se ima ta 'edanastica u kom slučaju zaista nije krivica do autora, pod uslovom da nije vlasnik/odgovorno lice u istoj?![/font]

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Što se čudiš?! Shvati to kao fini način da se kaže "Gde mogu da downloadujem piratsku verziju pomenutog?" Ili je možda reč o firmi gde se uzgaja ta piratska verzija, a baš bi bilo zgodno da se ima ta 'edanastica u kom slučaju zaista nije krivica do autora, pod uslovom da nije vlasnik/odgovorno lice u istoj?![/font]

Ako radi u nekoj firmi onda ne verujem da ima privilegije da moze bilo sta da instalira...
    Ma, mi smo nacija koja ima jos mnogo da uci po tom pitanju. Jos uve spadamo u red najnerazvijeniji IT zemalja sa visokom stopom racunarski nepismenih...

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio nikodim
    Ako radi u nekoj firmi onda ne verujem da ima privilegije da moze bilo sta da instalira...
    Ma, mi smo nacija koja ima jos mnogo da uci po tom pitanju. Jos uve spadamo u red najnerazvijeniji IT zemalja sa visokom stopom racunarski nepismenih...
    [font=Verdana]Pogrešno neverovanje, na žalost, ali to i dalje ne opravdava korišćenje dotičnog "registrovanog" Windows-a.[/font]

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa sta da se radi kad ljudi ovde jedva imaju i za komp da kupe a gde jos da izdvoje i par stotina evra za win i programe.

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Torrente-BG
    Pa sta da se radi kad ljudi ovde jedva imaju i za komp da kupe a gde jos da izdvoje i par stotina evra za win i programe.
    To je tacno, al' taj originalan win svi mi treba da dobijemo kada kupimo racunar, al' jbg takva nam drzava i rasulo, da je to nesto strano svima nama.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Pogrešno neverovanje, na žalost, ali to i dalje ne opravdava korišćenje dotičnog "registrovanog" Windows-a.[/font]
    A šta da radim kad mi sa originalnim Windowsom "pukne" sistem. Kako da ga ponovo aktiviram?

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio antanas
    A šta da radim kad mi sa originalnim Windowsom "pukne" sistem. Kako da ga ponovo aktiviram?
    [font=Verdana]Koga da aktiviraš? Windows? Ako ne može on-line, zoveš regionalnu kancelariju MS-a.[/font]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

WMP11 imam ja setup ali zavheva Service Pack 2 i to imam ali necu da instaliram nesto mi se bas nesvidja i nisam cuo nista dobro i njemu

Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Nemkec_SM
    WMP11 imam ja setup ali zavheva Service Pack 2 i to imam ali necu da instaliram nesto mi se bas nesvidja i nisam cuo nista dobro i njemu
    Imas pravo, ja sam ga bio instalirao i uzasan je. Tako da sam vratio 10.

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Ja sam instalirao WMP 11 BETA 2, i deluje prilično moćno. Pre WMP 11 sam koristio Winamp, ali sam ga promenio jer je zvuk daleko čistiji, i bolji u Media Player 11.

Instalacija zahteva SP2(ne znam šta vi imate protiv njega, kad meni evo već godinu i po radi savršeno, i svuda gde sam ga instalirao radi savršeno), i traži da se instalira Windows Genuine Advantage--->program koji proverava legalnost Windowsa. WGA ne predstavlja problem (iako nemam legalan Windows), predpostavljam da iskusniji korisnici znaju zašto:wink:

Ističe se Zool (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Po nekim previewima veoma mi se dopada WMP11,zbog mogucnosti da sam preuzima slike albuma,zbog dobre organizacije i lepog interfejsa.medjutim,ne pada mi na pamet da instaliram SP2,SP1 mi radi savrseno,i necu da ga menjam zbog jednog programa.a WMP11 cu koristiti kad izadje Vista.
    AMD Athlon 64 3000+ s754;Kingston 512 MB;MSI GeForce 6600 VIVO AGP 8X;MSI K8T Neo s754;Maxtor 200GB;NEC DVD-RW 3500AG;Chieftec 350W;Philips 190S5 TFT 19"

Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Hehe meni je bas interfejs uzasno odradjen.

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Zool
    Po nekim previewima veoma mi se dopada WMP11,zbog mogucnosti da sam preuzima slike albuma,zbog dobre organizacije i lepog interfejsa.medjutim,ne pada mi na pamet da instaliram SP2,SP1 mi radi savrseno,i necu da ga menjam zbog jednog programa.a WMP11 cu koristiti kad izadje Vista.
    To su mogle i ranije verzije koliko ja znam(mislim da sam to radio još u verziji 9).
    Interfejs je baš ono nabudžen(meni deluje veoma moćno). Što se tiče organizacije, tu WMP nema konkurenta, jednostavno na lak način, mozeš da sortiraš pesme kako hoćeš. Inače verzija 11 može da reprodukuje sve multimedijalne zapise: zvuk, filmove, slike, program sniman sa TV-a(ne znam šta to predstavlja, verovatno program sa TV kartice).

Naišao sam na par bagova, koje će valjda ispraviti u konačnoj verziji. Nadam se da će izaći i konačna verzija za XP, jer moja mašina ne bi izdržala Vistu!

Slične teme

1. Windows Media Player 12
    Autor princ_92 u forumu Softver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.11.2008., 00:25
  2. windows media player?
    Autor lerdi u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.01.2006., 23:21
  3. Windows media player
    Autor ivi1985 u forumu Softver
    Odgovora: 0