kao nekad: RTS MRAK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Gledajući drugi dnevnik Javnog WC-a Srbije,nisam mogao da se otmem utisku da sam se nekim čudom vratio šest godina unazad...Demagogija premijera,demagogija ministara,međunarodno pravo,očuvanje integriteta,svetska nepravda,zavera protiv Srba,milioni za referendum,hrvatski zločini,albanski zločini...samo srpskih nigde.Nigde ni reči kritike,drugačijeg mišljenja,sveta,stvarnosti....koliko tup mora biti ljudski um koji može ono đubre da svari?
 
Pa mora malo da se nabija nacionalisticka retorika pred neminovan rasplet Kosovske price koji nece biti po srpskoj volji pa sada pripremaju narod "eto mi se usrasmo od odbrane a oni nam otese zlikovci jedni belosvetski kuku lele" pogotovo sto je DSS i seljacka koalicija opasno bacila oko na radikalske glasace pa sada gleda da ucini sto dublji analni prodor. :roll:
 
svetolik trpkovic:
Pa mora malo da se nabija nacionalisticka retorika pred neminovan rasplet Kosovske price koji nece biti po srpskoj volji pa sada pripremaju narod "eto mi se usrasmo od odbrane a oni nam otese zlikovci jedni belosvetski kuku lele" pogotovo sto je DSS i seljacka koalicija opasno bacila oko na radikalske glasace pa sada gleda da ucini sto dublji analni prodor. :roll:

:lol: :lol: :lol:
tako detaljna analiza..hahahh
:lol: :lol: :lol:
 
Najluđe je bilo pre nedelju-dve kada je gost bio koštunicin kvazianalitičar iz nove srpske fašističke misli Slobodan Antonič koji je pokušavao da nas ubedi kako se CG uskoro vraća Srbiji. To nije bilo gledljivo.
 
Eraserhead:
Najluđe je bilo pre nedelju-dve kada je gost bio koštunicin kvazianalitičar iz nove srpske fašističke misli Slobodan Antonič koji je pokušavao da nas ubedi kako se CG uskoro vraća Srbiji. To nije bilo gledljivo.

rofl.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top