ajde majke vam

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
recite,pojasnite.
Koja je razlika.Voleti kao muskarac jednu zenu.kao zena jednog muskarca.kao muskarac jednog muskarca.kao zena jednu zenu,kao muskarac jednu zenu i kao ljudsko bice drugo ljudsko bice.
ja trenutno volim jednog muskarca i nevidim razliku izmedju te ljubavi i one prosle koja je bila u vidu jedne zene.
pa posto ja verovatno nisam bas normalan ajde da vidim vas normalne.Gde tu lezi zez i koja je moja greska
 
pa ja sam bash jednom ovde pisala kako mi se deshavalo vishe puta da se zaljubim u zensko, znachi osoba mi se toliko svidi, da je osecanje neverovatno slichno ako ne i isto osecanju zaljubljenosti u mushkarca... upravo mi je ona sad i najbliza prijateljica i odnos je po mom mishljenu bash i zato tako kvalitetan jer su ta osecanja ispoljena i nesuzdrzana... e sad, chovek se onda zapita i poveze to sa sopstvenom sexsualnoshcu... mogu da kazem samo da sam mushko jurila bi je dok je ne bih uvatila, ali ovako ostaje na prijateljstvu, stvar odluke.
 
Bustura:
recite,pojasnite.
Koja je razlika.Voleti kao muskarac jednu zenu.kao zena jednog muskarca.kao muskarac jednog muskarca.kao zena jednu zenu,kao muskarac jednu zenu i kao ljudsko bice drugo ljudsko bice.
ja trenutno volim jednog muskarca i nevidim razliku izmedju te ljubavi i one prosle koja je bila u vidu jedne zene.
pa posto ja verovatno nisam bas normalan ajde da vidim vas normalne.Gde tu lezi zez i koja je moja greska

Zashto toliko pitanja odjednom? Zavrtelo mi se u glavi.
Il volesh il ne volesh.

A to shto volish mushkarca sram te bilo. Iovako je previshe usamljenih devojaka. Em ih se radja vishe, em bijete neke glupe bitke pa vas je manje, em vam je josh to palo na pamet. Sram te bilo. Brzo trchi da usrecish neku usamljenu devojku. I da vam se to vishe ne ponavlja ;)
 
"Vi ste bre svi bolesni što ovom poremećenom dajete savete!
Bustura treba da se stidiš sebe što si to uopšte i pitao! Otpadnici ljudske vrste!"

Ovo bi rekao da nisam učio biologiju, ali sada znam da nije ni on kriv mnogo zbog toga, u pitanju su hormoni. Zbog prevelikog lučenja hormona tokom puberteta može se desiti da osoba bude naklona osobama svog pola (može ne znači i obavezno). Ne znam detalje, samo toliko.
Jeste neobično da vidiš dva momka da se ljube, ali nije mi više neobično da vidim dve devojke da se ljube, s obzirom gde živimo.
 
mozda sam ja suvise konzervativan ali stvarno ne zelim da se gej populacija slobodno seta ulicom i da me sutra moje dete pita sto se dvojica cika ljube i drze za ruke.nek se **** ko sa kim hoce ali ne zelim to da gledam i da nista ne prokomentarisem.znam da je toga uvek bilo ali bar nije bilo javno!i uvek cu biti protiv raznoraznih parada i paradica.u sustini ne mogu da nadjem nista lepo u ljubavi dva muskarca ili dve zene.toliko lepih devojaka a on nasao DECKA!kuda ide ovaj svet!
 
Bustura:
recite,pojasnite.
Koja je razlika.Voleti kao muskarac jednu zenu.kao zena jednog muskarca.kao muskarac jednog muskarca.kao zena jednu zenu,kao muskarac jednu zenu i kao ljudsko bice drugo ljudsko bice.
ja trenutno volim jednog muskarca i nevidim razliku izmedju te ljubavi i one prosle koja je bila u vidu jedne zene.
pa posto ja verovatno nisam bas normalan ajde da vidim vas normalne.Gde tu lezi zez i koja je moja greska


Ti si prso odavno.
 
:evil:
bronzi:
Sta ste se uspanicili.....sad ako nesto ne kontate to nije ok?
Zbog takvih kao vi nismo mogli duugo da poverujemo da je zemlja okrugla.
Svako svoja posla i zdravo!
nemoj ti mene da poredis sa inkvizicijom i bas je pravo poredjenje.jel mozda galilej bio derpe,mozda sam ja nesto propustio?da je to normalno deca se ne bi radjala iz mesovitih brakova nego iz homoseksualnih.kad muskarac bude rodio bebu ili je zena napravila ja cu da ucutim.jednostavno ima neki poredak stvari,prirodan.a ja lepo kazem neka u kuci rade sta hoce ali necu da ih vidim na terazijama.pogadja me sto je to sada kao IN a ja bih ih sve...!ma necu da se nerviram ali reci mi sta je tu normalno i sta ti vidis lepo?naravno,osim sto je to MADE IN EUROPEAN UNION? :evil:
 

Back
Top