black V brother

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
,, dobro to bi ja volela da se tako zove ali ako vec mora onda neka je samo veliki brat ,,,
e ljudi meni je tako gotivan onaj lik MIROSLAV sa dzejnom pa to je cudo ,,, jel gleda neko ???? ja sam baš protivnik gledanja televizije a pogotovo talk show emisija pa to je čudo ,, ali veliki brat mi je jedina koju jedva čekam da počne ,,, ali ne zbog onih ostalih likova ,,, miroslav mi je čudo -- sedim tako sama sa televizorom i vrištim od smeha ,
 
Gledam i ja, ali šou mi deluje surovo, cela ta koncepcija mi nekako ne deluje humano. Mada, sami su se prijavili. Na šta li će da liče fizički oni što ostaju 100 dana, qq, a baš su blistali prilikom ulaska u kuću :lol:
 
i meni je Miroslav skroz smešan,ali ne kad se trudi zbog zadatka,nego kad odvali nešto spontano,valjam se od smeha! nervira me što uopšte gledam Velikog brata,ali kad nema ništa dobro na tv-u...
 
licno sam razocaran izborom ukucana, izgleda da je ona grupica voditelja-kretena odlucivala...ja bih, i to samo na uzorku foruma krstarice, ladno izabrao desetak prilicno zanimljivijih ljudi....

inace, simpaticni su mi miki i anamarija, steta sto ce jedno ispasti ubrzo....
nadam se da ce anamarija da pokaze sise i udje u istoriju srpskog vb kao prva riba koja je to ucinila....
 
pipping into unity, nabavite si teleskop:lol:
Salim se, ali vidim da su ljudi odlepili za Vb,i to oni od kojih sam se najmanje nadala.
Bila mi je neka rodbina veceras na veceri,i pravo je osvezenje sto je politiku zamenio Vb.
Moze meni da se ne svidja koncepcija emisije i da odbijam da gledam, ali ti ljudi su zamenili i 5 i 15 min slave za 100 dana!
 
I meni je Miroslav favorit, žao mi je što zbog tajnog zadatka nekima je zasmetao, i nominirali su ga, sad će možda i ispasti, vb bez njega neće biti interesantan.
Prvo sam mislila da ću navijati za Enu jer je Novosadjanka, i što je jednom mom rođaku bivša devojka. I po njemu ona je skroz ok. Ali kad sam videla Miroslava... ma kakva Ena.
Verujem da će ova tema biti top 5.
 
avesic:
,, dobro to bi ja volela da se tako zove ali ako vec mora onda neka je samo veliki brat ,,,
e ljudi meni je tako gotivan onaj lik MIROSLAV sa dzejnom pa to je cudo ,,, jel gleda neko ???? ja sam baš protivnik gledanja televizije a pogotovo talk show emisija pa to je čudo ,, ali veliki brat mi je jedina koju jedva čekam da počne ,,, ali ne zbog onih ostalih likova ,,, miroslav mi je čudo -- sedim tako sama sa televizorom i vrištim od smeha ,

Ja sanjam Enine sike:shock:
 
a ja se cudim na bravo show ,,, ali ga ne gledam samo se pitam kada ce neko podmetnuti bombu pod zgradu pinka ,,,,, (jelte posto je jedna bomba????)

maksi --- ena onako dobra riba ali mi je nekako domaćica, salce i to ,, mada opet bolja je od one sto misli da zna da vezba ,, ma -- ja igram igrice i kada cujem da miroslav ima nastup tada se udubim jer me obavezno nasmeje
 
avesic:
a ja se cudim na bravo show ,,, ali ga ne gledam samo se pitam kada ce neko podmetnuti bombu pod zgradu pinka ,,,,, (jelte posto je jedna bomba????)

maksi --- ena onako dobra riba ali mi je nekako domaćica, salce i to ,, mada opet bolja je od one sto misli da zna da vezba ,, ma -- ja igram igrice i kada cujem da miroslav ima nastup tada se udubim jer me obavezno nasmeje

Ja volim da osetim malo salce pod rukama
 
U principu mi je skroz shit gledati takve programe, ali u situaciji u kojoj jesam, prinudjena sam da lezhim i gledam TV. Kad naletim na BB, zabavno mi je samo zbog tog Miroslava, nekako ima takvu budalastu narav i humor....al ima jedna beshtija, mislim da je Jelena...uh, kako bi ja nju shutirala po ulici :mad: Takvu nafuranu moronku josh davno nisam gledala na TV-u, josh neshto zamishlja da ona mozhe da "uhvati" psiholoshki profil ljudi oko sebe :shock: Uf...bljak! Kako se to glasa, ima da glasam da je izbace, pa kad je na ulici sretnem da je pljunem, eto, onako...poshto je stvarno umishljena beshtija. Izvin'te na rechniku :) ali kad i samo pomislim na nju, meni se gadi :roll:
 
avesic:
,, dobro to bi ja volela da se tako zove ali ako vec mora onda neka je samo veliki brat ,,,
e ljudi meni je tako gotivan onaj lik MIROSLAV sa dzejnom pa to je cudo ,,, jel gleda neko ???? ja sam baš protivnik gledanja televizije a pogotovo talk show emisija pa to je čudo ,, ali veliki brat mi je jedina koju jedva čekam da počne ,,, ali ne zbog onih ostalih likova ,,, miroslav mi je čudo -- sedim tako sama sa televizorom i vrištim od smeha ,


Jedna od najbolidniji stvari koje postoje....
 
ja cijelo vrijeme zamisljam jednog svog druga u vb koji je kao miroslav samo puta 5. Kad se sjetim samo scena...Znao je da nasmije cijeli autobus onaj veliki sa sve babama i djedovima.
 

Back
Top