Medicina - pripreme za prijemni

Jarac je u Deligradskoj, preko puta srednje Medicinske skole. Prodjes kroz kapiju i sa leve strane je ulaz (kopirnica i kafic su u istom objektu). U toku je ispitni rok tako da ako se ne budes snaso mozes da pitas nekog od studenta da ti objasni gde se tacno nalazi.

Druga kopirnica je Pingvin (Dambo je kafic, pomesao sam ih:mrgreen:). Ona je malo dalje od dekanata i teze se nalazi, negde izmedju Resavske i Kneza Milosa (preko puta urgentog centra)[/QUO
E,hvala ti,punoooo....Vec me hvata panika,ne znam kako cu izdrzati do juna,dodje mi i da odustanem od medicine,ne znam ni sam sta cu :sad2::dash:....Ici cu do tih kopirnica da probam da nadjem tu stariju zbirku od 1200 zadataka,a ovu novu cu valjda naci u skriptarnici na faksu...A,jel ti studiras medicinu????

Jos kad bi bilo nekog da mi preporuci profesora hemije za pripreme....
 
Bio sam prosle nedelje do faxa...U skriptarnici na faxu ima neka zbirka gde su zajedno bios i hemija,al nesto mi se cini da je biologija nesto pobrkana i nije sve po ovom novom programu,kao sto pise na sajtu faxa sta bi trebalo da se spremi....A rekli su mi i za onu novu zbirku iz hemije,ona je 700 din,al je trenutno nije bilo......

E,jel mislis na enrgetske nivoe kod strukture atoma,ili na en.promene pri hemijskim reakcijama????????
 
Ako je neko zainteresovan za pripreme iz biologije mozete me zvati na 064 0375606. Pored ucenja gradiva koje vam je potrebno za polaganje prijemnog, pripreme obuhvataju i testove kojima bi se konstantno proveravalo vase znanje. Cena dvocasa je 10 eura a broj i raspored casova zavisi od vas. :super:
Marina (diplomirani biolog):bye:

Cena je ista kao i kod Marine, a dajem casove hemije, (student hemijskog inzenjerstva), cenu doduse mozemo da korigujemo, jer bi trebalo da se prorade svi zadaci postupno a da to prezivite finansijski ;)
 
ne,sad radim onu roze shto je izashla proshle godine...
a imam i tu od 1200 zadataka,neka starija i drug mi kazhe da su ove godine bila neka pitanja iz te zbirke,tako da cu preci i tu...

koju ti imash?

ja imam i neku zhutu,al dok sve ne predjem....:whistling:

Nemam jos ni jednu,al kupicu onu novu u skriptarnici na medicinskom faxu i to je to,svi kazu da je ona sasvim dovoljna,jer se dosta zadataka poklapa sa onom od 1200,a uzecu i nju,ako uspem negde da je pronadjem...........A,gledao sam informator koji se prodaje,tu ima zadataka i iz biosa i iz hemije,al sam nesto ranije citao na netu da su ta pitanja iz biologije po starom programu,ali pise na zbirci-izdanje 2009,pa sad ne znam da li valja ili ne :rtfm: .....
 
Zasto ne mogu da daju sve u jednoj zbirciiii ?! :sad2:

E ljudi, a sta mislite o onim skolama sto spremaju za prijemni? Kao Equilibrio? Citala sam nesto po netu o tome, a i na infostudu se reklamiraju pa ako neko zna jel to cemu? Ja pojma nemam sta cu za taj prijemni ne znam kud nestadose svi profani hemije :confused:
 

Back
Top