Rugamo se drugima... (Tema za link dana)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
E odavno hocu da otvorim ovakvu temu...

Zamislio sam da ovde stavljamo linkove nekih tema koje otvore neki bolidi, pa da im se smejemo i rugamo... :twisted:

U slucaju da je samo poruka u pitanju, a ne cela tema (na primer oni snimci pise pod tusem u kupatilu, i slicno :lol: ) onda bi bilo dobro ovde prekopirati samo poruku. :lol: Pa da na taj nacim ostane sacuvana za mladja pokolenja... :)


Evo ja cu poceti prvi sa apsolutno najjacom temom svih vremena... :lol: Koju su uglavnom vec svi videli...

http://forum.krstarica.com/threads/84414&page=1&pp=10
 
Znate ko je u pitanju


Zato sto ja imam u ovom mom jednom jedinom zivotu vise zivota ja cu se nadovezati na ovu temu.Stalno sam menjala mesto stanovanja, skole, gradove,i drustvo, i uvek sam jedno drustvo zamenjivala sa drugim, i meni je to sasvim prirodna stvar.Kolika je mogucnost nekog iz mog bivseg drustva, sa fakulteta, ili iz srednja skole, ko zeli da se vrati na staro druzenje kod mene, kolika mu je mogucnost da se vrati na staro druzenje sa mnom, to ostavljam vama da zakljucite.A ako neko moze nek procita nesto o tome iz moje natalne karte pa nek mi odgovori. 15.6.1979. u Uzicu u 21 i 20.
 
:lol: :lol:


Znate ko je u pitanju:
Zato sto ja imam u ovom mom jednom jedinom zivotu vise zivota ja cu se nadovezati na ovu temu.Stalno sam menjala mesto stanovanja, skole, gradove,i drustvo, i uvek sam jedno drustvo zamenjivala sa drugim, i meni je to sasvim prirodna stvar.Kolika je mogucnost nekog iz mog bivseg drustva, sa fakulteta, ili iz srednja skole, ko zeli da se vrati na staro druzenje kod mene, kolika mu je mogucnost da se vrati na staro druzenje sa mnom, to ostavljam vama da zakljucite.A ako neko moze nek procita nesto o tome iz moje natalne karte pa nek mi odgovori. 15.6.1979. u Uzicu u 21 i 20.
 
topmodelsica:
Moja jedna drugarica D koja je bila u ludari, ona kaze da se oni okupe u krug i medjusobno pricaju, sednu u krug da bi svako svakoga dobro video.Ona kaze da je ona u ludnici pricala o meni.Kaze, pricala im je da se ona druzi sa mnom zato sto se niko drugi u skoli sa mnom ne druzi pa se zato ona druzi sa mnom.I jos je neke stvari pricala za mene, a taj doktor joj je rekao na osnovu svega toga "Ta tvoja drugarica je vrlo neodgovorna". :D



Nepresushan izvor.. :lol:
 
AcaBg82:
Zna li neko kako da izbacim visak vode (potkozne) dovodi me do ludila.

Hvala

AcaBg82:
Cito sam jedan zanimljiv tekst o tome kako doci do seksa, pa kaze da bi ste ****** treba da presanete da drkate, a razlog je taj da ce vam se posle nedelju dana toliko nagomilati seksualana zelja da cete zaboraviti sva vasa opravdanja za ne prilazak devojkama i nasrnuti ko pastuvcina puna , nabujala, naduvena od hormona.

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top