PREVARA-da li je strasna ako niko ne sazna za nju?

kety:
Kada nekoga zaista volis, ta ljubav te toliko ispunjava da nemas potrebu ni za kakvom prevarom, ni psihickom ni fizickom!
totalno se slazem sa tobom, ako neko nekog vara laze sebe i tu osobu. pa valjda si sa nekim jer ti odgovara, jer ti igra u stomaku od pomisli na njega itd. a ne dok ne naidje neko ko ce te 'ludo' privuci.
nikada nisam mogla da shvatim ljude koji moraju biti sa nekim, kao bolje je nego da su sami !?????????!
glupost.
 
Sta da kazem o tome?Normalno da nikome nije drago da to sazna,zar ne?Mene niko ne pita kako mi je bilo kad sam saznao da me je devojka prevarila?Jos ja bio u vojsci,mesec dana pred kraj.Zove me sad ,izvinjava se i slicno.Imala je moje poverenje,izgubila ga je.Ne interesuje me.I na letovanju i na terenu,mogao sam da je prevarim,ali nisam.Zato sto sam je voleo.Izgleda uzaluno.
 
Jao moralisti bash ste opasni....Aj recimo odesh ti (svejedno mushko ili zensko) na sluzbeni put...tamo se desi da obrnesh nekog kolegu jer ti se desi pomrachenje svesti...ne umesh ujutru sebi to da objasnish...a prevara je...kuci te chekaju muz i deca,hocesh li reci izvini dragi prevarila sam te i ajmo sada da se razvedemo?Prava ljubav moze sve da oprosti,ali samo ako je uzvracena...osim toga ruzne stvari se brze zaboravljaju i zakopavaju se u secanju :) Najteze je ipak reci ono najlakshe "Ajmo dalje,shta je bilo bilo je,nikad vishe" :) Jedna prevara nije smak sveta
 
da se razumemo,prevara je ruzna stvar ali je jako chesta u brakovima i ja kazem da ju je moguce oprostiti,rekao sam pod kojim uslovima je to proshlo kod mene,sve je to individualno i zavisi,ali kazem da ne mora da znachi da "nikad nece biti kao pre,izgubilo se poverenje,kraj sveta,neminovan razlaz", vec da se moze izvuci pouka i da moze biti i bolje :) a poverenje se vremenom vrati,verujte,samo ako nije isuvishe jaka sujeta,tj bolesna
 
lady me:
Gazdarica:
Ne postoji prevara za koju niko ne zna, jer za nju zna onaj ko ju je i pocinio...
Ako ta osoba moze da svoju voljenu osobu i dalje gleda u oci, kao da se nista nije dogodilo, ako moze mirno da spava nakon prevare, pa neka je onda i pocini... Samo, pitam se da li u toj vezi onda sve stima...???

Slazem se...
Jedan od redjih slucajeva da se i ja slazem s gazdaricom
 
Ako ne sazna, zasto je toliko strasno? Ono sto ne znas ne moze da te povredi.....

Ako ste u dužoj vezi sa inteligentnim partnerom i ako vas je partner dobro upoznao, sigurno će osetiti prevaru. Uopšte ne mora da bude na licu mesta ili da mu neko kaže.

U mom slučaju je jako bolan osećaj taj što sam ubeđen da me je povrevarila ali ne želi da prizna. Tvrdoglava je. A vidim joj u očima kad joj postavim to pitanje. Znam da jeste i znam da čitam njene reakcije i previše se dobro poznajemo. Toliko promena u ponašanju... jao... I to što ne želi da prizna a zna da znam, probija moje grudi i crpe psihičku energiju. I uopšte nije lako, dragi prijatelji, kada vas osoba koju volite prevari. Nedao Bog nikome. Apetit načisto opadne. Hrana više nije ukusna...

A znao sam da će se to i meni desiti. Jer, mi smo krenuli tako što je bivšeg dečka prevarila sa mnom... A pre mene još sa dvojicom... Znao sam da će mi se sve to vratiti, a budala sam bio jer sam verovao.

... Ovako moramo da lutamo, i na kraju mozda budemo srecni ako nadjemo sami svoju srecu.

Hoćemo sigurno.
 

Back
Top