Protest zbog vredjanja patrijarha Pavla

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eraserhead:
Vreme je da se radikali samospale u znak protesta.
Inače taj fenomenalan grafit u kome se pominje patrijarh je stajao u Skadarliji. :lol:
Феноменалан графит...? :confused:
Ти си изгубљен случај!

И какве то има везе са радикалима??? :confused: ....шта ли је у твом мозгу,које ти фрустрације имаш,да те није неко сексуално злостављао....? :lol:
 
Пази на овај изданке ЛДП-а и производе претјеране употребе наркотика. Шта вам је људи и откуд толика мржња према СПЦ, и свему српском? Зашто такав шовинизам и потреба да нас све провоцирате својим скрадним коментарима?
 
Феноменалан графит...?

Da, fenomenalan. Totalna avangarda. Kao "Od trave i piva gotiva" ili "Pahomije Bog je ljut".Legendaran. :D
Za nekoga ko ne daje pet para na ratne zločine mnogo si osetljiv na jedan grafit.

И какве то има везе са радикалима???

Koliko ja vidim ovde su radikali ishisterisali pa reko bio bi red da preduzmu konkretne akcije.:lol:

свему српском

Uh kada čujem ovu frazu odmah se nasmejem.
A šta je to "sve srpsko"?
 
Ма бре, ја бих ставио једно 5 година затвора казне за писање графита, па да видиш како би се сви смирили, без обрзира шта је на графиту писало...

Свако коме је овај Аватар феноменалан је стварано дебил...
Па да су ставили Папу или било ког другог свештеника, опет би био дебилан...

Тај ко га је написао само показује своју глупост и идиотизам, па коме је шта скривио Павле да га тако вређају...боље да мало послуша речи нашег партијарха, и биће му много боље, и можда ће се вратити на прави пут...

Erasehead знаш шта је "Све Српско", сети се свега што мрзиш и знаћеш и сам...
 
Uh bre pa pojedini se ovde ne razlikuju od Talibana ni malo. samo čekam da neko predloži uvođenje verske policije.

Erasehead знаш шта је "Све Српско", сети се свега што мрзиш и знаћеш и сам...

Za mene srpski nisu ni ubice, ni kriminalci, ni pedofili a ni par drugih stvari kojih se setim kada razmislim o tome šta mrzim. mada razumem ako tebi jesu ipak ta fraza "sve srpsko" je iskovana u vreme kada je Arkan bio model dobrog Srbina, a Ceca dobre srpkinje.;)

Zato me baš interesuje šta znači fraza "sve srpsko".
 
OrthodoxCelt:
Ма бре, ја бих ставио једно 5 година затвора казне за писање графита, па да видиш како би се сви смирили, без обрзира шта је на графиту писало...

Свако коме је овај Аватар феноменалан је стварано дебил...
Па да су ставили Папу или било ког другог свештеника, опет би био дебилан...

Тај ко га је написао само показује своју глупост и идиотизам, па коме је шта скривио Павле да га тако вређају...боље да мало послуша речи нашег партијарха, и биће му много боље, и можда ће се вратити на прави пут...

Erasehead знаш шта је "Све Српско", сети се свега што мрзиш и знаћеш и сам...
Патријарх Павле му је крив што је духовни вођа Православног српског народа.Народа који,он,не подноси...
 
НиколаТ:
Пази на овај изданке ЛДП-а и производе претјеране употребе наркотика. Шта вам је људи и откуд толика мржња према СПЦ, и свему српском? Зашто такав шовинизам и потреба да нас све провоцирате својим скрадним коментарима?

To se pitam i sam zadnjih par godina.
Valjda mnogo televizije, komentari Natase Kandic koji deluju cool, vlazni snovi i Americi, javno mnjenje koje kroji B92... Plus vecita cinjenica da je uvek in bti buntovan i ici uz maticu. I mnogo drugih faktora smuckas u jedan shejker, i dobijesh klinca koji izgovara fraze "govor mrznje", "klerofashizam", "velikosrpski nacionalizam" itd... I najgore od svega je, to sto misli da je sa svakom tom izgovorenom frazom on postao vishe evropejskiji i napredniji, demokratichniji.

Inache, veliki znak da si moderan i savremen, znachi jednom rechju napred, je ako javno istupash u odbranu prava homosexualaca. Ako branish pedere, cool si. Ako ne, ti si zaostali neandertalac, i nisi ni malo demokratichan :D

A za ovaj grafit... eh, kako bi vas dedovi i pradedovi shamarali da znaju kakve gluposti pishete... tztztz
 
Eraserhead:
Ti porediš napade na Srbe sa nečim što se dešava na forumu? Time pljuješ na sve žrtve tih napada.
Ja za te napade nikad neću reći da me ne brinu kao što ti kažeš za fašističke spiskove Jevreja.

Ovo samo govori o bliskosti samoproklamovanih srpskih nacionalista sa nacistima.
Кад неко постави списак неких људи,за које се тврди да су Јеше,онда је то велики проблем на који треба реаговати.А кад се Србима на КиМ-у одузимају животи и права на живот,то није вредно пажње...Ваљда за тебе то није фашизам и тероризам...
Сам си се упецао у свом лицемерству.
 
Zavera, zlii zapad, izdajnici, antisrbi, B92...:lol:

Nego vuče osuđuješ li ti kačenje spiska jevreja na forum?
Nešto te ne videh da si se aktivirao po tom pitanju.

Inache, veliki znak da si moderan i savremen, znachi jednom rechju napred, je ako javno istupash u odbranu prava homosexualaca. Ako branish pedere, cool si. Ako ne, ti si zaostali neandertalac, i nisi ni malo demokratichan

Ne misliš valjda da ću da branim ratne zločince.:D

P.S. kaže se: poslednjih par godina.
 
jedite_kod_Joa:
Кад неко постави списак неких људи,за које се тврди да су Јеше,онда је то велики проблем на који треба реаговати.А кад се Србима на КиМ-у одузимају животи и права на живот,то није вредно пажње...Ваљда за тебе то није фашизам и тероризам...
Сам си се упецао у свом лицемерству.

Spiskovi se kače na forumu, a ti kažeš da te to ne pogađa to najviše govori o tebi i tvom fašizmu. I onda to porediš sa ubijanjem Srba i pljuješ na njihovu nesreću. Zaista tragično.

Inače, ja reagujem na svaki teroristički napad bilo da se radi o ubijanju Bošnjaka u Srebrenici ili Srba na Kosovu. Ali reagovati ne znači lupati u vaš tam-tam i hvaliti se svojim patriotizmom već znači pomoći ljudima dole.

Onaj ko ne reaguje si ti osim kao i ostali nacionalisti u fazonu "držte me ili odoh da branim Kosovo".:lol:
 
Eraser хајде мајке ти погледај који коментари пишу поводом објављивања списка јевреја и примјетићеш да су сви негативно реговали (рачунам и себе).

А то што ти не знаш вриједност СПЦ-а у идентитету српског народа је проблем твог образовања и неспособности да схватиш неке ствари.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top