mosti sv.Save

boom94

Zainteresovan član
Poruka
167
Znaci ovo je neverovatno, svojim usima sam veceras (sreda) cuo u nekoj emisiji na pinku (vodi je ona voditeljka ?????-alimpic) oko 21:57 jednu poznatu estradnu zvezdu koja je skoro odrzala koncert uscu (da li je to bilo na uscu) "da je tamo (???) bila sa nekim od sinova i celivala je mosti sv.Save"
Ako nece biti zatvaranja teme reci cu ja i njeno ime, ali mislim da svi znamo ko je u pitanju. Ako nekom nije muka od te emisije neka isprati reprizu pa da proverimo izjavu, mozda sam ja to nesto pogresno razumeo. Ja cu svakako gledati da snimim.
 
O cemu se radi? U SRBIJI se desi ovako nesto i pojavi se samo jedan komentar u vezi neke druge teme bdw. AntunTun slazem se sa tobom. Da li sam pogresio "sobu"?!
Nije mi cudno ako neko ko nije pravoslavac nezna o cemu se radi ni ja ne znam sve o katolicanstvu, islamu..., ali ovo je srbija pa onda sigurno ima bar jedan pravoslavac na forumu koji shvata gde je bila greska.
Mene je sada sramota. :-(
 
На дотичну "Српску мајку" сам већ дуго алергичан, али одкако ми је по целуноћ трештала испод собе у коју сам дошао да лечим астму, из кафића где је пијана стока плакала на њене песме, е одтада не могу никако да је поднесем. И веома је познато да дотична нема везе с мозгом, српством и православљем, већ једино са својим си*ама и новцем, тако да ова изјава нимало не чуди. Уосталом, верујем да је уверена у то што је рекла, кад нема трунке мозга... Мошти Светог Саве су Турци спалили на Врачару, госпођо Светлано Цецо Ражњатовић.
 
e ne mogu vecj 15 min da prestanem da se smejem :lol:

ok ja nisam hrishcjanka.... al znam shta je koncert.... ok... imam neq svoju predstavu shta je NJEN koncert..... hahahaha.....

"sveti oci govore: blazhen je chovek koji vidi, ne andjele, vecj grehove svoje" :-D
dotichnoj to, verujem, nije problem.... lol
 
Jbg mene ne chudi shto si to chuo, nego shto si gled(a)o.

A nije problem prijatelju to shto je seljanchica rekla, vec shto se ona i slichne pozivaju uopshte da kazhu svoje mishljenje. Mada mi ih zhao nekada kolko su smeshni(e). Npr. ona sojka, shto se moram priznati dobro pomuchila da savlada nekoliko termina iz Vujaklije, al kad ih izgovori bolje zvuchi nego vicevi o Muji i Hasi (tako joj koherentnosti njenih usnica i silikonskog punjenja).

Dok se stvari ne postave na svoje mesto svashta che se chuti.

Ovo mi dade ideju za novu temu. Valjda je niko do sada nije postavio i nadam se da je nece u.apsiti
 

Back
Top