VASA MISLJENJA O...?

O

OLjA 23

Gost
Evo mog problema. Sa deckom sam godinu dana.Posto smo uradili sve analize na Hiv i razne polne bolesti, on me je zamolio da pocnem da pijem anti-bebi pilule,kako bi bili opusteniji i znate vec.
Pilule su tako delovale na moj organizam da su mi prakticno usporile metabolizam,i posto sam inace podlozna gojenju ucinile su da se za 6 meseci ugojim skoro 9 kg.
Sada moj decko protestuje i kaze da sam debela.
Na moju odluku da prestanem da ih pijem i pocnem da radim na mrsavljenju, on se buni.Zeli da nastavim da ih pijem (iako mi ocigledno ne odgovaraju) i krenem da mrsavim
Ne moram da vam objasnjavma koliko sam povredjena i zbunjena.
Vasi komentari,predlozi i misljenja su mi vise nego dobrodosli.
 
Ne moj da se zezas sa tim stvarima,kilogrami tako dobijeni jako se tesko skidaju,ponekad i ne mogu da se skinu,a on je kreten.A koje tablete pijes?Postoje,kao Logest na pr. sa minimalnom k0olicinom hormona,od koga se zaista ne gojis.
 
SoBlue:
Ne moj da se zezas sa tim stvarima,kilogrami tako dobijeni jako se tesko skidaju,ponekad i ne mogu da se skinu,a on je kreten.A koje tablete pijes?Postoje,kao Logest na pr. sa minimalnom k0olicinom hormona,od koga se zaista ne gojis.

Pa bas Logest i pijem, ali stvar je u tome sto nemam narocito brz metabolizam vec naprotiv usporen. I generalno sam podlozna gojenju ali dosta pazim. Medjutim stvar je u tome sto svaka hormonska terapija usporava organizam,uspavljuje jajnike,i to
Bar sam tako razumela.
I sada jos ovo...
 
OLjA 23:
Evo mog problema. Sa deckom sam godinu dana.Posto smo uradili sve analize na Hiv i razne polne bolesti, on me je zamolio da pocnem da pijem anti-bebi pilule,kako bi bili opusteniji i znate vec.
Pilule su tako delovale na moj organizam da su mi prakticno usporile metabolizam,i posto sam inace podlozna gojenju ucinile su da se za 6 meseci ugojim skoro 9 kg.
Sada moj decko protestuje i kaze da sam debela.
Na moju odluku da prestanem da ih pijem i pocnem da radim na mrsavljenju, on se buni.Zeli da nastavim da ih pijem (iako mi ocigledno ne odgovaraju) i krenem da mrsavim
Ne moram da vam objasnjavma koliko sam povredjena i zbunjena.
Vasi komentari,predlozi i misljenja su mi vise nego dobrodosli.
Iskrno daj ti njemu uslov. I prestani da pijes i ako zeli tako o;k; ako ne onda te sigurno nevoli toliko
 
Ako ste zajedno samo zbog sexa, onda neka skot koristi kondom!
Ako ga volis i zelis sa njim buducnost (mada on ocigledno ne razmislja o tome!):razmisli sta mozes ocekivati od njega ako dodje do braka(trudnoca posle koje ces verovatno imati visak kg i sve one stvari koje narusavaju zenin izgled od pre!). :(
 
Postoji novo savrseno sredstvo za kontracepciju u vidu flastera velicine 4 puta 4,koje zena lepi na kozu tamo gde joj najmanje smeta.Menja se jednom nedeljno.U Americi postoji vec godinu dana,a u EU oko 6 meseci.Sve korisnice su za sada jako zadovoljne.Pre ili kasnije ce se srestvo pojavit i kod nas,treba da pitate apotekare...
 
Ej, znas sta, tvoj bi decko da se *ebe a da mu ne udje. E ne ide to tako. Gutaj pilule, a onda sernja debela si! Ne moz i jare i pare. Uostalom tu su kondomi, al momak ih verovatno ne gotivi. On bi da mu bude fino i bezbedno i da mudes mrsava ko one sa naslovne strane. Ma od*ebi ga, pod hitno! Nije jedini na svetu, ima boljih!
 
Sve tablete koje se koriste za kontracepciju su na bazi hormona i sadrže ih u sebi u manjoj ili većoj količini.Svako menjanje hormonalne slike se odražava na metabolizam i biohemiju tela.Kod nekoga se to vidi manje,a kod nekoga više,ali ne postoji osoba na koju oni ne deluju.Umesto da on pomogne tebi koristeći kondom,on tera tebe da uzimaš tablete.
Nažalost očigledno je da mu je stalo do njegovog ličnog zadovoljstva više nego što mu je stalo do tebe.Dečko je totalni KRETEN, :x :x jer niko odgovoran svojoj devojci NIKADA ne bi uradio nešto tako.Razmisli malo bolje o njemu i o vezi sa njim pa sama donesi zaključak.Siguran sam da nećeš pogrešiti.
 
vidis da ovde mislimo jedni o drugima.nimalo se niko odavde ne razlikuje po odgovoru.prokockao je poverenje.nema mesta za popravni.pao je na ispitu i to vrlo vaznom.za tebe ipak mora da bude vazno ssaaaaammmooo tttttvvvvoooojjjjeeee zzzzdddrrrraavvljjjjjeeeeeeeeeeeee.otvori oci :shock:
 

Back
Top