Voajeri-ke ?

Mozda da sam gledala neki par koji mi se nije gadio, mozda bih pozelela da im se pridruzim, ali ovo sto sam gledala u mraku i kroz cebe, to je bilo toliko neprivlacno da ja to ne mogu da opisem. Kao da rade neki neprijatan posao, kao da sede zajedno na WC solji i obavljaju zajedno veliku nuzdu, ili kao da mrtvi umorni sade papriku u vrtu, takvi su im glasovi, a polozaji su im kao da su napravljeni od metala koji je zardjao na zglobovima pa se nigde ne savijaju, ne znam ni sama kako ga ubace tako ukruceni, i kako ista osete kad ga tako pomeraju po 5 milimetara.Mozda je to prosecan seks, mozda sam ja prirodni talenat, a mislim da jesam.Zato sto sam ja bila nevina a spavala sam sa Bozanstvenim u krevetu, a kako sam lezala pored njega on je prokomentarisao "Kako se ti namestas - ti bi uzivala u seksu", i stvarno je tako i bilo kasnije, uzivam u seksu, mada i ja sam znala unapred da cu ja uzivati u seksu i da sam ja prirodni talenat za seks, zato sto ipak mora se priznati koliko neko ume da uziva u mazenju i ljubljenju,i grljenju, i vatanju, bez seksa, srazmerno tome ce uzivati i u seksu.Kod mene je to uvek bilo presudno u vezi, da li mi se svidja kako me neko dodiruje pa onda koliko ja uzivam u njegovim dodirima i kad ga dodirujem i dosta sam to vezbala.
 

Back
Top