Da li ce biti SRBIJE u PES i/ili FIFA 07?!

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Uskoro ce izaci pomenute igre... Mislim za mesec do 2 najvise...... NIGDE nisam uspeo da nadjem informaciju o reprezentacijama i klubovima koji ce biti ubaceni... Mada za FIFU koju sam jedino i igrao- pretpostavljam da nece biti ni Srbije ni Zvezde (ili Partizana) jer su oni prevelike mrcine po tom pitanju... Jos ne mogu da oprostim za one 2D kamermane i redare oko auta i iza gola (fifa 06)!!
 
verovatno nece biti.
Svojevremeno je bilo pokrenuto pitanje o (mislim CM-u ali me nemoj drzati za rec) zasto ima Hrvatskih timova a nema nasih.
Odgovor je bio vrlo jednostavan. Jer su u Hrvatskoj prodali par stotina legalnih kopija a kod nas NULA.

Naravno sto neko rece.
Nema problema koji dobar patch ne moze da ispravi :lol:
 
Pa nije bitno da li se prodaje igra kod nas- mi smo bili na svetskom prvenstvu!! Oni koji su sa nama bili u grupi mozda hoce opet da nas nabuse!!? Zvezda i partizan su uvek na korak od lige sampiona, a cesto su u ligi uefa! A nema ih u igrama! Pa ja se secam da je nekada i Obilic bio u igrici!!! Roknu nas lepo u rest of the world- niko ne ocekuje nas glupi domaci sampionat. A i sta, kao u Albaniji se na veliko kupuju originali??
I jel zna neko neki dobar patch za FIFA 06, za Srbiju, Zvezdu....?
 
polarnimeda:
Roknu nas lepo u rest of the world- niko ne ocekuje nas glupi domaci sampionat

Напротив, наша лига је постала интресанта сада када се и ОФК и Младост могу борити за 1 место, сада када Партизан нема никакве, а Звезда мале шансе ( с онаквом игром :evil: ) да освоје врх.

Бтв, за ФИФУ је постојао сајт- www.fifa-serbia.com али он више не ради. За МСЛ пач за ПЕС5 за сезону 05/06, убацивање Србије и стадиона ЈНА и Маракане, итд... сајт: www.pesoholichari.com
 
Miki 13991:
Напротив, наша лига је постала интресанта сада када се и ОФК и Младост могу борити за 1 место, сада када Партизан нема никакве, а Звезда мале шансе ( с онаквом игром :evil: ) да освоје врх.

Бтв, за ФИФУ је постојао сајт- www.fifa-serbia.com али он више не ради. За МСЛ пач за ПЕС5 за сезону 05/06, убацивање Србије и стадиона ЈНА и Маракане, итд... сајт: www.pesoholichari.com
Postala je zanimljiva sada, kada su Partizan i Zvezda u krizi iz koje ce izaci relativno brzo ili vrlo brzo jer imaju najvise para! Sve ce se kao i uvek brzo vratiti na staro- jedino sto ce mozda OFK imati samo 7-8 bodova manje od 2. u sampionatu (ako i bude iznenadjenja, to moze biti samo ove sezone, pa ko zna kada...) A zanimljiva je ne samo trenutno nego samo NAMA. Mislim da bi nas pre ubacili kada bismo nekoliko godina imali predstavnike u evropi- u LS ili bar prezimili u kupu UEFA. Mada realno- mogli su da proguraju bar 2-3 nasa kluba jer su bolja od mnogih koje ubacuju iako nemaju svoju nacionalnu Ligu u igri (vec su u rest of the world)! Pa na svetu vise ljudi zna za Zvezdu iz Beograd, nego sto znaju gde je uopste Beograd! Eh... Jednog dana!!
 

Back
Top