Neprijateljska rezolucija Saveta Evrope
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Neprijateljska rezolucija Saveta Evrope

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neprijateljska rezolucija Saveta Evrope

Nakon ove rezolucije jasno je da u toj organizaciji vecinu imaju antisrpski elementi. Setimo se da je pre neki mesec ista ta skupstina SE donela drugu rezoluciju u kojoj trazi ukidanje Republike Srpske. Znaci ono sto hoce da daju Albancima istovremeno zele da ukinu i ne dozvole nasim Srbima iz Republike Srpske. Ako ovo nije neprijateljski stav ja ne znam sta je:

Strazbur -- Nezavisnost Kosova je rešenje koje pruža najviše šansi za mir i stabilnost Kosova i regiona, stoji u nacrtu rezolucije SE.

"Poštujući interes Srbije i njeno pravo da očuva svoj teritorijalni integritet, Skupština veruje da bi nezavisnost Kosova, uz određene uslove, bilo rešenje koje - osim što odgovara volji većine građana Kosova - može da obezbedi najviše šansi za trajni, dugoročni mir i stabilnost čitavog regiona", navodi se u tekstu usvojenom 18. septembra na Političkom komitetu Parlamentarne skupštine SE.

U nacrtu rezolucije koji je sačinio izvestilac za Kosovo lord Rasel Džonston navodi se da nerešeni status Kosova dovodi u neizvesnost dalju političku stabilizaciju čitavog zapadnog Balkana, kao i da je Savet Evrope, bez obzira na ishod pregovora o Kosovu, rešen da pomogne i Srbiji i Kosovu u suočavanju sa izazovima koji im predstoje.

Status Kosova, kako se dodaje, trebalo bi što hitnije definisati kako bi se stvorili uslovi za razvoj u potpunosti odgovornih i reprezentativnih institucija Kosova, uspostavile osnove ekonomskog rasta i doprinelo daljoj konsolidaciji miroljubivih i dobrosusedskih odnosa na zapadnom Balkanu.

U nacrtu rezolucije stoji da su događaji poslednjih meseci bili posebno obeshrabrujući za Srbiju, uključujući zategnute odnose sa Haškim tribunalom, suspenziju pregovora sa EU i raspad državne zajednice sa Crnom Gorom, ali i da u "ovoj delikatnoj fazi sprsko političko vođstvo ima odgovornost" da spreči jačanje antievropskih osećanja u svojoj javnosti.

U predloženom tekstu navodi se da bi, ukoliko bi se pregovori o budućem statusu Kosova produžili "van razumnog vremenskog okvira", možda bilo neophodno predvideti, kao krajnju mogućnost, međunarodno nametnuto rešenje.

Ističe se untouchable (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Neprijateljska rezolucija Saveta Evrope

Pa meni nije jasno ko jos moze da ignorise cinjenicu da je vecina zapadnoevropskih zemalja kontunirano neprijateljska prema Srbiji. I jos mi je manje jasno ko moze da i dalje zagovara ulazak Srbije u takvu grupaciju naroda.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

i sta sad?
    Arguing on the internet is like running in the Special Olymipics.
    Even if you win, you're still retarded...

Učlanjen
    22.04.2003.
    Reputaciona moć
    0

Ma nista, sta te briga...

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

pa, sta?
    'ocemo li da prekidamo te odnose sa svetom, vise...?
    Arguing on the internet is like running in the Special Olymipics.
    Even if you win, you're still retarded...

Učlanjen
    22.04.2003.
    Reputaciona moć
    0

Gde si ti na ovoj temi video/la ista o nekakvom "svetu"? Tema se bavi Savetom Evrope.

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Necemo da prekidamo odnose sa njima , samo treba da budemo svesni njihovog odnosa prema nama i da prijatelje trazimo na drugim stranama. Zapadne zemlje nam svakako ne mogu biti prijatelji jer su one kontinuirano neprijateljski raspolzoene prema nama i uvek donose neke rezolucije i odluke na stetu srpskog naroda.

Te zemlje cak ne postuju sopstvena pravila i krse ih u slucaju da ta pravila koja su sami doneli idu u nasu korist! Sta vise reci

Pa setite se sta je bilo pre 15 godina kada smo mi Srbi trazili ovo sto traze Albanci danas. Zapadne zemlje su papagajski ponavljanje "da nema menjanja medjunarodnih i republickih granica"! Cak su i organizovale genocide i bombardovali nas narod zato sto nismo hteli da prihvatimo ta pravila!

A danas upravo krse sopstveno pravilo i traze promenu medjunarodno priznatih granica Srbije i otcepljenje dela nase zemlje!

Pa samo glup covek nakon svega ovoga moze da kaze da zapad nije neprijateljski raspolozen prema nama!
    Poslednji put ažurirao/la Jerry Ropero : 20.09.2006. u 14:08

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nexus 6
    pa, sta?
    'ocemo li da prekidamo te odnose sa svetom, vise...?
    ma jok...u nastavku imaginacije kontinuirano nastaviti skidati gace ko ih jos ima...a ko nema....nema druge uza zid ili ....vazeljin

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Cudo jedno kako ove demokrate nemaju nikakav komentar? Izgleda da njihova politika ponizavanja drzave i naroda, guzenja, skidanja gaca i oralnog zadovoljavanja svakog EU cinovnicica nije dalal nikakve rezultate???

Ističe se Eraserhead (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Ništa, jedino preostaje da se članstvo SRSa naoruža i pređe granicu sa Mađarskom u nastojanju da pokaže mrskom Savetu Evrope da greši.

Imate moju punu podršku. Ajde junačine...

Uostalom SRS je doveo do gubitka Kosova sada je red i da se žrtvuje za isto.

Primećen član НиколаТ (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Eraserhead
    Ništa, jedino preostaje da se članstvo SRSa naoruža i pređe granicu sa Mađarskom u nastojanju da pokaže mrskom Savetu Evrope da greši.

Imate moju punu podršku. Ajde junačine...

Uostalom SRS je doveo do gubitka Kosova sada je red i da se žrtvuje za isto.
    Па ти стварно немаш ни двије чисте. Па како то да си одмах потегао питање радикала умјесто да прокоментаришеш одлуку која на директан начин руши суверенитет и територијални интегритет земље у којој живиш. Ја заиста не могу да разумијем на ком принципу ради твој мозак, али знам да разум није.

Ističe se Eraserhead (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Ta odluka je očekivana. Srbija nije trebalo da je čeka već da na osnovu referenduma predloži nezavisnost Kosova i tako povrati kredibilitet u međunarodnoj zajednici koji bi onda iskoristila da traži prava za manjine. Nije tema da li će Kosovo biti nezavisno, jer hoće već je tema konstitutivnost Srba, pravo na dvojezičnost, manjinske škole itd. Dok Nikolić i Koštunica tebe farbaju baveći se onim što je već izgubljeno Srbija gubi i ono što bi mogla da dobije.

A radikala se naravno setim jer su oni odgovorni za ovu situaciju, a sem toga najviše se busaju u grudi te im je sada pravi trenutak da krenu na Kosovo ili na Evropu. Imaju moju podršku da se svi pokupe. kad bi svih milion glasača SRS krenulo bilo bi zanimljivo. Bar bi pokazali da su dosledni. Ali pusti Kosovo voli ****** gde je toplo.

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

ali, najbolje je ono da srpsko rukovodstvo ima odgovornost da sanira njesra priredjeno savetom evrope... kakav vic.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Primećen član Fagypont (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eraserhead
    Nije tema da li će Kosovo biti nezavisno, jer hoće već je tema konstitutivnost Srba, pravo na dvojezičnost, manjinske škole itd. Dok Nikolić i Koštunica tebe farbaju baveći se onim što je već izgubljeno Srbija gubi i ono što bi mogla da dobije.
    Tačno tako..

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Mozak Eraserheda i Cede Jovanovica radi onako kako to plati albanska narkomafija. Ti moderni janicari ce zastupati sta god da njihov gazda plati.

Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

To barem znači da imaju mozak,za razliku od tebe.
    Poslednji put ažurirao/la Fagypont : 20.09.2006. u 20:18

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Svako ima mozak pa i ti na zalost jadnice.

Tu Republiku Vojvodinu neces nikad docekati. Pre ce Amerika postati komunisticka drzava nego Vojvodina republika. Vojvodina je Srbija a ti crkni od muke tu ne mozes nista da promenis

Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Svako ima mozak pa i ti na zalost jadnice.

Tu Republiku Vojvodinu neces nikad docekati. Pre ce Amerika postati komunisticka drzava nego Vojvodina republika. Vojvodina je Srbija a ti crkni od muke tu ne mozes nista da promenis
    A Kosovo će biti nezavisna država,a ti možeš da gledaš i peniš dok ne crkneš.. 8-)

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Videcemo Madjar, videcemo. Ako Kosovo bude nezavisno onda mozda vas separatiste prebacimo na isto da uzivate u nezavisnosti a Srbe sa Kosmeta preselimo u vase domove .

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Dobro Jerry kako te nerzi vise da tako lupetas.Sto lepo ne napravis neku organizaciju sa svojim istomisljenicima pa pusku u ruke i ratuj protiv svih srpskih neprijatelja i domacih izdajnika.Budes lepo za borac za Srbiju pa kad riknes slavice te kao heroja jedno 8 minuta.Ovako terorises po forumu ljude bez potrebe.Budi borac gde treba ,nemoj na krstarici.
    P.S.Ostao si mi duzan odgovor na pitanje cime se bavis.Mislim od kakvog posla zivis,ako nije tajna

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sta tebe briga cime se ja bavim. Ni ja tebe nisam pitao niti me interesuje cime se bavis.

Zainteresovan član Tereskova (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2006.
    Reputaciona moć
    44

Jedini neprijatelji Srbije su DSS i SRS. Oni pokusavaju da nas zavade sa nasim zapadnim prijateljima, sto su nazalost njihovi crveni prethodnici uspeli.

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Sta tebe briga cime se ja bavim. Ni ja tebe nisam pitao niti me interesuje cime se bavis.
    Pa lepo Jerry.Kad ti i ostali pametnjakovici radikalski koji u svakom ko nemisli kao vi vidite neprijatelja,trebali bi mi vasi neistomisljenici(dosovci,dosmanlije,klonovi,..)da vidimo po cemu ste vi tako izuzetni.Sta to odlikuje jednog Srbina kao sto si ti koji provodi polovinu dana za racunarom na forumu.Reci mi Jerry od cega zivis?Neko ko se tako izdaje za velikog Srbina i ocenjuje ostale koliki si Srbi,trebalo bi meni i ostalima dosmanlijama da bude uzor Ako si ti neki uspesan tip mozda cu te ozbiljnije shvatiti.
    Sve sto te interesuje pitaj,odgovorice ti se .A sad molio bih odgovor na postavljeno pitanje

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

mind your own business - a sto se tice uspeha sigurno sam uspesniji od tebe.

I ne troluj temu ovo nije tema o meni i tebi vec o rezoluciji Saveta Evrope.
    Poslednji put ažurirao/la Jerry Ropero : 20.09.2006. u 21:40

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

mind your own fuckin business - a sto se tice uspeha sigurno sam uspesniji od tebe.

I ne troluj temu ovo nije tema o meni i tebi vec o rezoluciji Saveta Evrope.
    Kakav bolid x1000

Slične teme

1. srpska truba na sednici Saveta Evrope
    Autor ivonka u forumu Film i video
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.03.2009., 09:43
  2. Srbija na čelu Saveta Evrope
    Autor BG5 u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.05.2007., 13:17
  3. Neprijateljska izjava ambasadora Majkla Polta
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika