POZIV NA SARADNJU

  • Začetnik teme Magazin ''Znanje''
  • Datum pokretanja
M

Magazin ''Znanje''

Gost
POZIV NA SARADNJU
E-magazin ZNANJE www.znanje.co.yu, osnovan je kao referentni sajt
za objavljivanje strucnih radova iz svih naucnih oblasti.
Pozivamo sve uspešne mlade naučne radnike u zemlji i inostranstvu,
pronalazace, inovatore, kao i studente da nam pošalju svoje radove i
prikazu postignute rezultate. Namera nam je da formiramo berzu
znanja, seminarskih, diplomskih i strucnih radova, ali i naucno
popularnih tekstova za mladje citaoce, kao dopunsku literaturu obrazovnih
programa
za srednje, vise i visoke škole.
Sve tekstove koje nam pošaljete, posle odobrenja glavnog urednika,
objavicemo u neizmenjenom obliku, a na kraju svakog meseca,dobijacete
svoj honorar. Visinu honorara odredjuju iskljucivo citaoci brojem
otvaranja vaseg teksta.
Adresa za kontakt:
agencija@znanje.co.yu


Pretplata na casopis:
http://www.znanje.co.yu/pres/index.php
Cena za citaoce:JEDAN TEKST - JEDAN DINAR
Do Nove godine BESPLATNO!

Posetite nas na adresi www.znanje.co.yu
 
Cini mi se da ste mi bas vi pokrali tekstove sa mog Projekta za edukaciju. Bilo je tekstova iz oblasti knjizevnosti, filozofije, psihologije, religije i slikarstva, a cini mi ste da ste to bili bas vi, mada vam je tada sajt drugacije izgledao. No, dobro... zaboravicu ukoliko stvarno postoji honorar za to sto van neko posalje rad.

Da li vam je od koristi filozof? Mogao bih da pisem radove iz oblasti estetike, etike, istorije filozofije, knjizevnosti i slicnog.

Zanima me sta mi garantuje da cu biti isplacen, kako se prebrojavaju pregledi mojih tekstova, i nakon koliko klikova, ili zaradjenog novca, bi mogao da mi bude isplacen novac?

Molio bih za blize informacije.
 
Prvo prelistaj ''Znanje'' pa onda reci koji je tvoj tekst preuzet. Optuzbe za kradju su teske i moras imati jake dokaze da ne bi zavrsio ti sam na sudu, zbog klevete. Pseudonim tu ne pomaže mnogo;)

Ali, necemo saradnju sa citaocima Krstarice ovako zapocinjati. Zbog njih, a ne zbog tebe, reći cu ovo:
trenutno u bazi tekstova nema niti jednog teksta sa sajta doticnog gospodina, niti je iko u redakciji do sada čuo za njega niti njegog sajt.
 
Jado i bedo od coveka, zar se tako razgovara s ljudima koje zelis kao saradnike? Mogu glavom da se kladim da vec sad imam veci stepen strucne spreme, nekulturna tvorino.

A sto se tice kradje, ne znam ko je to uradio, ali zalio sam se nekom od autora vaseg sajta koji mi se grdno izvinjavao i rekao da ce navodnog autora tog ukradenog teksta da sankcionise.

Ti ces meni sudom da pretis! Ja cu vas tuziti. Onaj covek koji mi se izvinjavao bio je 100x kulturniji od tebe, kako rekoh, tvorino bez pameti.
 
U E- magazinu ''Znanje''na adresi www.znanje.co.yu niko zivi nikad nije za tebe cuo, niti s tobom komunicirao. Niko tvoje tekstove nije ni procitao, a kamoli objavio.
Proveri, pre nego sto divljas po forumima, sta pricas i s kim pricas.
A visak obrazovanja si pokazao, pa ti i za sve ostalo verujemo na rec.:)))
 
A kako mi je ime pa znas da niste culi za mene? I zasto ste uklonili tekstove o filozofiji ako nikad niste dobili mail opomene od mene, tj. da ne postavljate tudje tekstove?

Ja odlicno znam ko ste, a verovatno ce se i oni koji se budu prevarili da budu vasi saradnici u to uveriti. Ranije ste bili samo sajt, sada ste i magazin. Ko zna cije ste sve tekstove pokrali. Nemate vi obraza. Zasluzujete mnogo gore komentare od ovog.

S druge strane, ko ti daje pravo da se na forumu reklamiras? Ti, bre, ne znas osnovne stvari kulturnog ponasanja na netu. Kradja tudjih tekstova i oglasavanje svog sajta na forumima je zabranjeno (mada u nasoj zemlji, izgleda, nekaznjivo), sem kad se radi o forumu gde se postavljaju oglasi ili slicno.
 
Nietzsche:
Cini mi se da ste mi bas vi pokrali tekstove sa mog Projekta za edukaciju. Bilo je tekstova iz oblasti knjizevnosti, filozofije, psihologije, religije i slikarstva, a cini mi ste da ste to bili bas vi, mada vam je tada sajt drugacije izgledao. No, dobro... zaboravicu ukoliko stvarno postoji honorar za to sto van neko posalje rad.

Da li vam je od koristi filozof? Mogao bih da pisem radove iz oblasti estetike, etike, istorije filozofije, knjizevnosti i slicnog.

Zanima me sta mi garantuje da cu biti isplacen, kako se prebrojavaju pregledi mojih tekstova, i nakon koliko klikova, ili zaradjenog novca, bi mogao da mi bude isplacen novac?

Molio bih za blize informacije.



ali,aco,pre samo nekoliko nedelja si mene naruzivao govoreci da sam potpuni materijalista!!! kako sada objasnjavas ovakav svoj stav prema materijalnoj dobiti? stvarno nije u redu ...
 
Anonymous:
Prvo prelistaj ''Znanje'' pa onda reci koji je tvoj tekst preuzet. Optuzbe za kradju su teske i moras imati jake dokaze da ne bi zavrsio ti sam na sudu, zbog klevete. Pseudonim tu ne pomaže mnogo;)

Ali, necemo saradnju sa citaocima Krstarice ovako zapocinjati. Zbog njih, a ne zbog tebe, reći cu ovo:
trenutno u bazi tekstova nema niti jednog teksta sa sajta doticnog gospodina, niti je iko u redakciji do sada čuo za njega niti njegog sajt.


goste,ja mislim da kenjas i da je nice u pravu sto se ovoga tice...samo se ogradjujes od potencijalnih posledica...
 
Nietzsche:
Jado i bedo od coveka, zar se tako razgovara s ljudima koje zelis kao saradnike? Mogu glavom da se kladim da vec sad imam veci stepen strucne spreme, nekulturna tvorino.

A sto se tice kradje, ne znam ko je to uradio, ali zalio sam se nekom od autora vaseg sajta koji mi se grdno izvinjavao i rekao da ce navodnog autora tog ukradenog teksta da sankcionise.

Ti ces meni sudom da pretis! Ja cu vas tuziti. Onaj covek koji mi se izvinjavao bio je 100x kulturniji od tebe, kako rekoh, tvorino bez pameti.


aco,znas i sam da je vrlina ne spustati se na nivo manje pametnih...stvarno nema potrebe za takvim vredjanjem...jednostavno ih ignorisi.
 
Miroslave,

Jeste da sam protivnik materijalista, jer novac uglavnom kvari ljude, to stoji i to nikad nece biti drugacije. Ali desava se da se on moze upotrebiti u dobre svrhe. Sta bi falilo da zaradim neki dinar i da od toga kupim neki istorijski pregled Estetike ili Etike koji sada kosta oko 2000 dinara, a jos mi i treba za fakultet? Ja nisam bogat, negde sam na sredini, mogao bih da obezbedim literaturu ali tu su i drugi troskovi oko studiranja. Za neke osnovne stvari trebalo bi skupiti novac, ali nikako ici u neko gomilanje i uzivati u materijalnom bogatstvu. Meni se narocito dopada da kupujem knjige, hocu da imam svoju biblioteku...

Sto se tice druge tvoje poruke, pogodio si sta je moj najveci problem. Ja ne mogu da precutim kad mi je nesto na pameti. Razmisljao sam i mislim da nije trebalo da ove iskritikujem onako, jer bi im se mozda neko javio pa bi napisao neki bolji tekst koji bismo svi mogli kasnije da pogledamo pa bi nekome i koristio. Uostalom, onaj covek koji mi se izvinio bio je strasno ljubazan i nije zasluzio da mu ovako vratim. Ipak, ova osoba koja trenutno reklamira njihov projekat mi ide na zuc svojom nekulturom i neljubaznoscu. Zato sam onako reagovao.

Cesto ispadam ovako na netu, a u prirodi uopste nisam takav, ne suprotstavljam se i kad imam sasvim suprotno misljenje... tada precutim, ali zato na netu ne radim tako... voleo bih da sam stalno tako cutljiv... no, zasto bih onda dolazio na forum?
 

Back
Top