Resident Evil

Ljubitelj je blag izraz.
Prva tri dela sam presao na soni kecu milion puta u svim mogucim varijantama sa svim mogucim zavrsecima.
Gun survivior sam igrao dva minuta...i batalio...
Cetvorka je izasla samo za PS2 koji kupujem ovih dana a Rezi je vec narucen dok Codename:VeronikaX upravo skidam sa neta.
 
Ja sam samo prvi deo BAS igrao- i negde sam se bio zaglavao... Valjda sam trebao da nadjem neka 2 kristala (plavi i crveni) i nikako nisam mogao naci jedan- ali verujem da sam veci deo igre presao... Moguce da sam i nasao te kristale pa opet negde zaglavio... Kakvi su 2. i 3. deo? 2 sam nesto malo igrao ali mi se prvi vise svidjao. A treci- kao kroz maglu mi se cini da sam ga video- ali nista vise... Izaci ce valjda i 4. za pc koliko ja razumem! Pretpostavljam da su ovde svi za RE, ali mene zanima i sta mislite o Silent Hillu i koji deo je NAJ...
 
Ćale:
Ljubitelj je blag izraz.
Prva tri dela sam presao na soni kecu milion puta u svim mogucim varijantama sa svim mogucim zavrsecima.
Gun survivior sam igrao dva minuta...i batalio...
Cetvorka je izasla samo za PS2 koji kupujem ovih dana a Rezi je vec narucen dok Codename:VeronikaX upravo skidam sa neta.
Gde skidas Veronicu?
 
Na svim vecim i poznatijim gaming sajtovima se moze pronaci da RE4 izlazi za PC 20. novembra i otome se dosta vodi diskusija i na nasim forumima. bio sam i na njihovom sajtu, skidao wallpapere i ostale zezancije ali u svakom slucaju nije tajna da on zapravo IZLAZI ZA PC!
 
...samo da prijavim da sam pola dana proveo cepajuci Resident Evil 4 na mojoj novoj konzoli...

99.gif
99.gif
99.gif


...znaci..puca mi mnooogo kada ce se i da li ce se pojaviti za PC..
85.gif



...toliko...
 

Back
Top