Smešno...

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Пре неки дан смо добили нови програм ТВ АВАЛА, који је благо речено живо ср**е! Па бре, неке локалне телевизије по Србији имају 100 пута бољи програм! Још кад се само сетим коју су телевизију угасили да би пустили ово... БК је био CNN не само за ту буђаву АВАЛУ, него и за Националну Мрежу Кошава (тако се сада зову) која свим силама покушава да ископира програм БК (Телемастер =Телефакт)! Ти што су доделили фреквенције Авали и Кошави или су много наивни или су примили неке паре!!! Мора да се Ж.Митровић уплашио да РТЛ не "поједе" његову ружичасту ТВ, па је човек одрешио кесу?! Зар није било боље да те две фреквенције дају РТЛ-у и БК телевизији и онда би Србија сигурно имала најјачи програм у региону, а овако... :lol:
 
Гашење БК телевизије је,стварно,криминал!То је била телевизија која је успостављала стандарде у Србији,и то не само у области медија и новинарства,већ и у начину понашања,говору,стилу и професионализму.

`Авала` је најобичнија локална телевизија.И то просечна...
 
Наравно нова ТВ станица све пише латиницом.

А уз то је оооооочччччччччччччччааааааааааааааај, стварно. БК не могу ни да присмрде.
 
Za razliku od vecine vas u Srbiji ja te lokalne TV ne mogu da gledam ali gledam BK TV i dopada mi se program koji emituju na satelitu..

Iskreno bez obzira sto je vlasnistvo Karica ali ljudi dosta pristojno odradjuju svoj posao i volio bih da im se vrati pravo na emitovanje u Srbiji na zemaljskim frekvencijama..

Lokalne TV koje sada postoje na zalost ce to uvijek i biti.. BK se ipak razvila u jednu rekao bih dobru TV stanicu..

Da ne bih bio offtopic.. Kad bi mene neko pitao, a ne pita me, prije bih ukinuo za sva vremena B92.

Moje misljenje je ovako, znam da ima i onih koji ce reci drugacije, te s toga kuliram
 
Avala pusta Star Trek ENT i po meni je to sasvim dovoljno za prelaznu ocenu :lol:
A sad ozbiljno,oni su tek poceli i to vise zbog rokova koje im je zadao RRA nego sto su bili spremni.O njihovoj programskoj semi treba raspravljati tek kada je budu imali,ovo je jos experimentalno.Oni sami najavljuju da ce puna programska sema krenuti tek oko nove godine i sad realizuju program iz comtrade-a a njihove prostorije se tek grade.Ali ST + R'n'R i potpuno odsustvo grandovih pulena je za mene dobar znak.
Informativni program nemaju i nisam siguran da ce ga uopste imati.Posto iza tv-a ipak stoje dobrostojece firme,sredstava za kupovinu kvalitetnih serija,filmova i drugih sadrzaja ne bi trebalo da nedostaje.
Za razliku od kosave koja je bila ocajna i pre 5 godina i danas,i koja je imala priliku da se "dokaze",a dokazala je da nije BK ni do kolena,ovi tek treba da se pokazu kakvi su.
 
Ko ce nam sada pustati one priloge od 15 minuta o osnivanju lokalnog odbora PSS a u Svinjarama ,pa onda poseta jednog od the brothers bratskom kazahstanu ,smrc a onda ona lepotica Kradoljubova cejka sa milom sejom i ono drazesno pevanje "Srbijo tetko teco ,babo "suza suzu stize a tek kad se setim visoko kulturnih emisija Isidore B. cije je recnik srazmeran njenoj lepoti e zlikovci sta nam uradiste bog vas kleo pogani izrodi pa Sneki Dakic lele majko. :cry: :cry: a salata.
 
BK je bio njesra... kao i Pink... i RTS... i sve ostale Srpske stanice... ipak... ni jedna nije gora od BN... hvala bogu na kablovskoj televiziji... da nema nje ne bi imao sta da gledam...
 
СРБIN:
Пре неки дан смо добили нови програм ТВ АВАЛА, који је благо речено живо ср**е! Па бре, неке локалне телевизије по Србији имају 100 пута бољи програм! Још кад се само сетим коју су телевизију угасили да би пустили ово... БК је био CNN не само за ту буђаву АВАЛУ, него и за Националну Мрежу Кошава (тако се сада зову) која свим силама покушава да ископира програм БК (Телемастер =Телефакт)! Ти што су доделили фреквенције Авали и Кошави или су много наивни или су примили неке паре!!! Мора да се Ж.Митровић уплашио да РТЛ не "поједе" његову ружичасту ТВ, па је човек одрешио кесу?! Зар није било боље да те две фреквенције дају РТЛ-у и БК телевизији и онда би Србија сигурно имала најјачи програм у региону, а овако... :lol:

Авала пушта Звездане Стазе! немој Звездане Стазе да ми дираш!
:evil: :-D
 
Alekasandar2:
Авала пушта Звездане Стазе! немој Звездане Стазе да ми дираш!
:evil: :-D
I pusti povremeno neki dobar triler ,horror
icon14.gif
 
ej
a šta je s BK televizijom i gospodinom Karićem?
mi preko satelita pratimo ali nema baš neki program
puštaju uglavnom glazbene brojeve po cijeli dan i navećer telefakt
 
vdubravka:
Ne znam,mozda sam ja pala sa Marsa,...
ali,ljudi,... da li uopšte ima nesto pametno da se gleda na bilo kojoj nasoj TV ?
South Park n B92 u 24.00 i eventualno Enterprise na Avali u istom terminu. Primetio sam da B92 reprizira 3rd Rock from the Sun, samo da provalim u kom je terminu i super... eto... moje gledanje TV se svoti na to... i ponekad neki film na HRT (pre 2 meseca bio Fight Club, a sad skoro i Fear and Loathing in Las Vegas...)
 
kyo:
ej
a šta je s BK televizijom i gospodinom Karićem?
mi preko satelita pratimo ali nema baš neki program
puštaju uglavnom glazbene brojeve po cijeli dan i navećer telefakt
Verovatno provociras, ali nema veze: BK nema pravo da emituje signal "zemaljskim" putem, tako da u Srbiji niko nema BK...
 
Silent Bob:
Verovatno provociras, ali nema veze: BK nema pravo da emituje signal "zemaljskim" putem, tako da u Srbiji niko nema BK...
1. ne provociram nego me stvarno interesira
znam šta se desilo
pa pitam dal ima kakvih pomaka da se stvar rješi
volio sam gledati emisiju Klopka i Sučeljavanje
smatram da su te dvije voditeljice bile najkvalitetnije koje sam vidio na Vašim programima za razliku od RTS i one paravan-voditeljice koja vodi emisiju ključ
da mi je znati gdje je ta završila novinarski fakultet ako ga uopće i jest završila...zzz
 
Sve se svodi na filmove i serije.Ali,to je nedovoljno.
Gde su nestale sve one emisije iz Kulture, gde je dosta moglo da se nauci o drugim zemljama,njihovim kulturama,nacinu zivota,...Cak ne pamtim,kada sam zadnji put videla jedan normalan crtani film,...ovo su sve gluposti.
Gde su nestale sve one Obrazovne emisije,koje su nas vodile kroz Istoriju?
Sve vise slusam Radio.
 
vdubravka:
Sve se svodi na filmove i serije.Ali,to je nedovoljno.
Gde su nestale sve one emisije iz Kulture, gde je dosta moglo da se nauci o drugim zemljama,njihovim kulturama,nacinu zivota,...Cak ne pamtim,kada sam zadnji put videla jedan normalan crtani film,...ovo su sve gluposti.
Gde su nestale sve one Obrazovne emisije,koje su nas vodile kroz Istoriju?
Sve vise slusam Radio.
Често, на РТС 2, имаш емисије из културе, образовне емисије, и то веома добре.
Слично ради на ХТВ 2 , емисије : "Одабрао Ђело Хаџи-Селимовић ..."
Све научни , образовни, путописни итд.
 
vdubravka:
Sve se svodi na filmove i serije.Ali,to je nedovoljno.
Gde su nestale sve one emisije iz Kulture, gde je dosta moglo da se nauci o drugim zemljama,njihovim kulturama,nacinu zivota,...Cak ne pamtim,kada sam zadnji put videla jedan normalan crtani film,...ovo su sve gluposti.
Gde su nestale sve one Obrazovne emisije,koje su nas vodile kroz Istoriju?
Sve vise slusam Radio.
NGC , Explorer, Dicscovery... 8) 8) 8)
 
Lacibg:
Често, на РТС 2, имаш емисије из културе, образовне емисије, и то веома добре.
Слично ради на ХТВ 2 , емисије : "Одабрао Ђело Хаџи-Селимовић ..."
Све научни , образовни, путописни итд.
a tekst i čitao Miljenko Kokot
Moraš prizati da su njihove dokumentarne emisije na premcu cijele regije
 

Back
Top