Bratislava

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo bas i nije odgovor na tvoje pitanje, ja sam bila u Bratislavi, ali bila sam mnogoooo mala, tako da se ne secam bas hehehe....
Ali jako bih volela da odem u Bratislavu, valjda ce mi poci za rukom jednom u zivotu ha?
Ako ides tamo, bilo bi VISE NEGO DOBRO da posetis Visoke Tatre, prelepo je, ima jedan zamak iz srednjeg veka. Autenticno skroz.
Grofica, tadasnja vlasnica istog je BALSAMOVANA i mozes je videti takvu kako lezi u staklenom kovcegu. Malo kripi, ali u svakom slucaju ako te interesuje srednji vek mmmm....i svasta nesto tamo ima...
Dvorac je skroz u tom fazonu, do najsitnijih detalja
cak dobijas specijalne papucice kad ulazis u njega, moras da se izujes, zamisli.
Eto nije bas u vezi Bratislave, ali Slovacka je u pitanju tako da....
Zelim ti srecan put i da se lepo provedes! :wink:
 
Pegi Su:
Ovo bas i nije odgovor na tvoje pitanje, ja sam bila u Bratislavi, ali bila sam mnogoooo mala, tako da se ne secam bas hehehe....
Ali jako bih volela da odem u Bratislavu, valjda ce mi poci za rukom jednom u zivotu ha?
Ako ides tamo, bilo bi VISE NEGO DOBRO da posetis Visoke Tatre, prelepo je, ima jedan zamak iz srednjeg veka. Autenticno skroz.
Grofica, tadasnja vlasnica istog je BALSAMOVANA i mozes je videti takvu kako lezi u staklenom kovcegu. Malo kripi, ali u svakom slucaju ako te interesuje srednji vek mmmm....i svasta nesto tamo ima...
Dvorac je skroz u tom fazonu, do najsitnijih detalja
cak dobijas specijalne papucice kad ulazis u njega, moras da se izujes, zamisli.
Eto nije bas u vezi Bratislave, ali Slovacka je u pitanju tako da....
Zelim ti srecan put i da se lepo provedes! :wink:

HVALA!!!!
Jos je neizvestan taj put,ali je izvesno da su ti saveti dobri )))
Cao
 
e ovo je jaaaako kasno, znam :) ali ja sam u bratislavi vec jednom bio, a sada za koji dan idem opet. No, mesto je stvarno autenticno, super, bas srednje-evropsko. mozda je malo mala za moj ukus, ali svejedno je OK grad. zovu ga mini-pragom. sredjeno, i posto sam obisao dosta dobar deo slovacke, mogu ti reci, Bratislava je ubedljivo najlepsi i najnapredniji grad u toj zemlji. ostali su smesni (osim kosica delimicno).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top