SPONZORUSE

Zavisi koga pitash.....ovde ima puno struchnjaka na zadatu temu ali avaj,ja nisam jedan od njih.
Kolko sam ja od mudrih ljudi 4umskih shvatio,sve se svodi na :"Laaaaaaaaki kesh!",kolege 4umashi bolje upoznati s materiju ce to do detalja da ti razrade....ako ih ne bude mrzelo.
 
Izvini,a hoces li mi pojasniti...sta su to sponzoruse?Kako da ih prepoznam ili prepoznas na ulici,u kaficu ,restoranu,ili prodavnici?Sta je to sto ih cini takvim kakve jesu tj ne lezi li u svakoj(svakome) sponzorusa?
 
Chinjenica je da su sponzorushe uvek pljuvali samo oni koji nemaju para (mislim na mushki auditorijum). No, nemojmo meshati babe i zabe. Ako se riba zalepi za tipa sa jahtom, to je meni apsolutno jasno. Kod nas naravno ta vrsta ne postoji. Kod nas postoji sexanje za parfeme i vechericu, shto je krajnje patetichno i to nema veze sa sponzorushama. To su ljudi droplje...
 
seljanin_tadija:
Izvini,a hoces li mi pojasniti...sta su to sponzoruse?Kako da ih prepoznam ili prepoznas na ulici,u kaficu ,restoranu,ili prodavnici?Sta je to sto ih cini takvim kakve jesu tj ne lezi li u svakoj(svakome) sponzorusa?


To je devojka od 18 do recimo 25 god. koja bi volela da ima novcanicu od 4160 din
 
Nevredjajte nasu mladost...pa jel znate da vlada bela kuga...broj sponzorusa polako se penje na na 70 posto....a jako je malo likova sa parama...pa ni jedna nece da daje pi*ke.... :)
Ljudi izumiremo.....svi na zapad da krademo i.....
bice boooooolje neko vice, na papiru mrtvo slovo,
dosta vise prazne price
dajte nam normalne pi*ke, zelimo nesto novo....
 
a jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj hebala vas tema o SPONZORUSAMA po meni su one pametne cure jer su se snasle kako da dodju do novca,..moz's misliti praviti se glup i leci sa nekom zivotinjom od 100 kg uh,...jaka stvar....a dobijes nevidjenu lovu za to,....
 
Samantha Jouns:
a jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj hebala vas tema o SPONZORUSAMA po meni su one pametne cure jer su se snasle kako da dodju do novca,..moz's misliti praviti se glup i leci sa nekom zivotinjom od 100 kg uh,...jaka stvar....a dobijes nevidjenu lovu za to,....
Ne znam da li su pametne, ali su verovatno pametnije od stokilaša.

S druge strane ako je lova neviđena, da ne kažem nevidljiva, onda baš i nisam tako siguran ko je tu gluplji. ;)
 

Back
Top