crno ili belo???

anchykaaa

Obećava
Poruka
74
Da li verujete u kosmichku ravnotezu,karmu?...jeste li sujeverni?....shta radite kad vam crna machka predje put?
Ja mislim da za sve postoje 2 strane,dobra i losha(chak iako ponekad vidimo samo loshu), mada bash i nisam sujeverna (iako nosim razlichite carape odredjenim danima).. ma mozda i jesam sujeverna... :roll: ..nemam pojma,iskreno.
zvrljekajte o vashem mishljenju..o vashem sujeverju..ili praznoverju....:)
 
anchykaaa:
Da li verujete u kosmichku ravnotezu,karmu?...jeste li sujeverni?....shta radite kad vam crna machka predje put?
Ja mislim da za sve postoje 2 strane,dobra i losha(chak iako ponekad vidimo samo loshu), mada bash i nisam sujeverna (iako nosim razlichite carape odredjenim danima).. ma mozda i jesam sujeverna... :roll: ..nemam pojma,iskreno.
zvrljekajte o vashem mishljenju..o vashem sujeverju..ili praznoverju....:)

nisam sujeveran al nosim razlichite charape ponekad...hah dobra fora...nisam lopov al ukradem ponekad...
kosmichka ravnotezha karma i sujeverje?...dobra postavka
ne verujem u ravnotezhu chak verujem u haos...
u karmu definitivno ne verujem...
nisam sujeveran i mislim da je retardirano biti sujeveran u smislu jaaao jao prshla mi crna machka put...ljudi mogu imati nekakve rituale il posedovati nekakve predmete na koje naviknu to mogu da razumem...al ta neka opshteprihvatjena sujeverja su mi vrhunac debilizma...
 

Back
Top